tymus1

GITARA!

11824 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2011 o 00:56, wsaadman napisał:

I tak - owszem - masz rację. Ale jak tak dalej pójdzie to każdy każdego będzie prosił o zaprezentowanie swojej gry poprzez nagranie na YouTube, bo przecież "nikt nie ma pewności czy rzeczywiście ktoś tak dobrze gra".


Jasne, lepiej robić sobie jajca z pozera któremu nikt nie wierzy. Nie rób problemu tam gdzie go nie ma, masz wątpliwości -> żądasz dowodu. Zwłaszcza że tak naprawdę i tak macie to w dupie zamiast raz nauczyć go pokory.
No chyba że taka dziecinada się Wam podoba to spoko.


:\
Jak to dobrze że nie zależy mi na tej piaskownicy tak jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2011 o 01:02, Shlafrok napisał:

No chyba że taka dziecinada się Wam podoba to spoko.

Tak, bardzo nam się podoba, i walnął bym obrazek, ale nie chcę wszczynać kłótni ;p
Chcesz go uczyć pokory, proszę bardzo, na PW, zobacz sobie ile razy taka sytuacja miała miejsce na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 01:02, Shlafrok napisał:

Jasne, lepiej robić sobie jajca z pozera któremu nikt nie wierzy. Nie rób problemu tam
gdzie go nie ma, masz wątpliwości -> żądasz dowodu. Zwłaszcza że tak naprawdę i tak
macie to w dupie zamiast raz nauczyć go pokory.
No chyba że taka dziecinada się Wam podoba to spoko.

W takim razie żądam dowodu na istnienie Boga.

"(...) macie to w dupie zamiast nauczyć go pokory"...
Tiaa - forum to idealne miejsce do pacyfikowania osób i uczenia ich pokory.

Co do dziecinady - nie wiem kto tu zachowuje się bardziej dziecinnie... Hmm... Czy nie jest to czasem garstka osób, która chce żeby Jcl nagrał film żeby potem szydzić i wytykać błędy?
Skoro wszyscy jesteście istotami "wyższej gitarowej klasy" to powinniście podać mu jasno w odpowiedzi przykłady ów solówek do nauki, a nie nabijać się i prowokować. Zapomniałem, wy wolicie mieć kawał świetnej zabawy wyśmiewając się z innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 01:08, wsaadman napisał:

Skoro wszyscy jesteście istotami "wyższej gitarowej klasy" to powinniście podać mu jasno
w odpowiedzi przykłady ów solówek do nauki, a nie nabijać się i prowokować. Zapomniałem,
wy wolicie mieć kawał świetnej zabawy wyśmiewając się z innych.

Tak, owszem.
Wsad, a słyszałeś, że człowiek uczy się na własnych błędach ?
On już miał tyle okazji, żeby wywnioskować z tego co pisaliśmy...
Więc... take a chance.
Ale ok, ja odpuszczam, nie obchodzi mnie to.

>W takim razie żądam dowodu na istnienie Boga.
Jcl, przecież on jest naszym Bogiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, wy w ogóle nie byliście laikami i od razu wiedzieliście co i jak, a do tego umieliście po pierwszym złapaniu gitary w swe ręce zagrać każdy kawałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 11:25, Jcl napisał:

Oczywiście, wy w ogóle nie byliście laikami i od razu wiedzieliście co i jak, a do tego
umieliście po pierwszym złapaniu gitary w swe ręce zagrać każdy kawałek.

Nie

Wiesz co mnie denerwuje ?
Pozerstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gra na gitarze" to pojęcie względne.
Powinno się wprowadzić jakiś podział tego słowa na, brzdąkam na gitarze, pogrywam na gitarze, GRAM na gitarze, dobrze gram na gitarze, zapierdalam na gitarze.
Jeżeli wszyscy tutaj wkoło twierdzą, że Twoje umiejętności nie są na niezbyt zaawansowanym poziomie, to po cholerę wtryniać tutaj takie teksty ?
Już kiedyś wrzucałeś tutaj film, żeby pokazać swoje umiejętności, a z tego co pisałeś cały czas potem nie trudno się domyśleć, że nic się nie poprawiłeś.
Trzeba zwracać uwagę na dokładność i płynność, a już sam fakt, że sugerujesz się TYM tutorialem do Enter Sandman który tutaj wrzuciłeś, jest wystarczającym dowodem na to, że grasz cały czas tak samo, na takowe walory uwagi NIE zwracając.
Poza tym, skoro sam twierdzisz, że nie grasz długo i nie jesteś super, to po jaką cholerę próbujesz na siłę udawać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ja próbuję udawać?
Czy napisałem, że wymiatam?
...
No wiesz...grając codziennie minimum 1h przez rok, w ogóle nie zrobiłem postępów. Jeszcze mi skóra pęka na palcach i nie potrafię zagrać nawet kotek na płotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Peace.

PS. Gdyby każdy kto się uważa, powstawiał swoje filmiki na YT byłoby sprawiedliwie i wiadomo by było, czy doradza Ci ktoś kto coś umie (jeśli doradza).


A ten filmik jest na prawdę dramatyczny:


Jcl
"Jaja sobie robicie?
http://www.youtube.com/watch?v=144ZeK42-7E (zaczyna się w 0:25)
To jest trudne?"


No takie rzępolenie to trudne rzeczywiście nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 14:11, xmarqinaxnellx napisał:

Peace.

PS. Gdyby każdy kto się uważa, powstawiał swoje filmiki na YT byłoby sprawiedliwie i
wiadomo by było, czy doradza Ci ktoś kto coś umie (jeśli doradza).

I właśnie o tym mówiłem. Aczkolwiek to by było... głupie?
"Zanim mi doradzisz wstaw swój filmik żebym wiedział, czy jesteś godzien mi doradzać"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 14:11, xmarqinaxnellx napisał:

Peace.

PS. Gdyby każdy kto się uważa, powstawiał swoje filmiki na YT byłoby sprawiedliwie i
wiadomo by było, czy doradza Ci ktoś kto coś umie (jeśli doradza).

100% true, jednak dobry trener wcale nie musi być mistrzem, a w niektórych wypadku brak dobrego sprzętu do nagrywania niestety uniemożliwia zweryfikowanie umiejętności :), jednak ja siebie nie uważam za osobę grajacą dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2011 o 14:54, wsaadman napisał:

"Zanim mi doradzisz wstaw swój filmik żebym wiedział, czy jesteś godzien mi doradzać"...

To był sarkazm.

--------------
Anyway, tutaj mówimy o gitarach, koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Koledzy... przez jazdę jeden po drugim poziomu wysokiego nie prezentujecie. xD
Są ludzie, którzy grają po parę lat regularnie i wydaje się im, że miotą, chociaż "in riil" wcale takowej "iskry" nie mają... a są też tacy, co po prostu czuja melodię i wiedzą kiedy co jest nie tak i zdają sobie sprawę, że jeszcze ssą. Nie zmienicie tego...

A co do wiarygodności niektórych osób - macie chyba inteligencję na tyle wysoką (nie tyczy się to wszystkich :D ) by samemu osądzić kto jest wart posłuchania, a kto nie. Jest nas na tyle dużo, że zawsze znajdzie się ktoś, kto wyprowadzi jednego z drugim z błędu.


A teraz do rzeczy - doradźcie jakiś dobry pokrowiec (bez przesadyzmu z ceną) na elektryka, bo już drugi mi się przedarł na dole w miejscu tego dzyndzla na pasek przy gitarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 19:24, Jammin69 napisał:

Ma uchwycik i szeleczki jak plecak taki zwykły ( przynajmniej powinien mieć, bo sam mam
ten model ) :P

Ale czy ma jakieś wzmocnienie na dole? W sensie w tym miejscu jak gdyby się go postawiło na ziemi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się