tymus1

GITARA!

11824 postów w tym temacie

Jeżeli wygodnie Ci się gra na tych 60 to graj na 60. Mi trochę za miękkie się wydawały. Z resztą - kupiwszy całe opakowanie tych 88 muszę je wszystkie wykorzystać/wygubić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 19:45, Razrash napisał:

No wlasnie nie gra mi sie wygodnie ale akordy lepiej brzmia ^^

Ja radzę zwracać uwagę głównie na wygodę... w razie czego wypośrodkuj sobie z potrzebami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 19:45, Razrash napisał:

No wlasnie nie gra mi się wygodnie ale akordy lepiej brzmia ^^

wygoda na I miejscu ale też zobacz kostki krótsze i dłuższe, bo na przykład ja mogę grać na długich ale nie wyobrażam sobie tego na dłuższą metę bo o wiele lepiej dokładniej i szybciej mi się gra na krótkich średnio - twardych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRG to nic specjalnego, raczej odradzam. Użytkownicy tej gitarzy też w sumie ją odradzają po pewnym czasie. Poszukaj czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem już tego Ibaneza na alledrogo, za 370zł. Używkę.

Wokalu uczę się od 3 tygodni ( w końcu się przełamałem), na gitarze dopiero zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 16:06, Ancient_Lord napisał:

Kupiłem już tego Ibaneza na alledrogo, za 370zł. Używkę.


A jesli tak, to bardzo dobrze zrobiles :)

Juz myslalem, ze wydales 8 czy 9 stow na nowke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 16:12, kuba9876543210 napisał:

Juz myslalem, ze wydales 8 czy 9 stow na nowke :-)


A skąd, szkoda by mi było pieniędzy, zwłaszcza, że gitara to spontaniczny pomysł jako wspomożenie wokalu :)
Dodatkowo dostałem piecyk za darmo, więc postanowiłem szybko sprawić sobie jakąś gitarę.

Ah, i jeszcze jedno. Mam jakiegoś no-name akustyka/klasyka. Na pudełku pisze "Acoustic Guitar", ale ma szeroki gryf i nylonowe struny. Czy można do niego włożyć metalowe struny (elixir) bez jakiejś utraty "jakości" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nastroiłem bas co do najmniejszego Hz, jednak dźwięk wyjściowy "g" był niewłaściwy ;/

To na www.metronomeonline to "g"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sprawdzałem songstera. Problem w tym, że wszędzie taby po "odpaleniu" są pousuwane/poblokowane/etc. Prawa autorskie czy cuś :P I to na wszystkich popularnych stronach z tabami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 13:36, theZoSo napisał:

Już sprawdzałem songstera. Problem w tym, że wszędzie taby po "odpaleniu" są pousuwane/poblokowane/etc.
Prawa autorskie czy cuś :P I to na wszystkich popularnych stronach z tabami.


Nie wiem czy mogę tu, ale w sumie w temacie o YT był ten sposób podany i nic się nie stało...
http://hidemyass.com/ - strona o jakże pięknej nazwie, ale działa (na wspomnianego wyżej jutuba również), kopiujesz link do taba z ultimate-guitar (na tym sprawdzałem, nie wiem jak reszta, ale domyślam się, że też działa) w odpowiednim miejscu. I po kłopocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się