tymus1

GITARA!

11824 postów w tym temacie

Wiecie gdzie można wyczaić do nauki jakieś fajne licki? Po polsku nie wiem jak to nazwać, zagrywki? Najlepiej żeby były bluesowe, ale w sumie to obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 06:42, Qbasmok napisał:

bo Vintage robi dobre gitary zarówno elektryczne jak i akustyczne, ale T-burtony to równie dobre wiosła więc może brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 00:39, kindziukxxx napisał:

> Wiecie gdzie można wyczaić do nauki jakieś fajne licki? Po polsku nie wiem jak to
nazwać,
> zagrywki? Najlepiej żeby były bluesowe, ale w sumie to obojętne.
http://www.youtube.com/watch?v=TMqIy4JvMzY
50 popularnych na tym kanale
blusowe jazzowe i inne też są na tym kanale


Dzieki, fajny kanał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad jakimś delikatniejszym przesterem do grania rocka, czy hard rocka. Mój ''lampowy'' przester w Marshallku jest za słaby, jak dla mnie zbyt mdły i nieciekawy, a na podbiciu dość mocno szumi. Obecnie, jako fan cięższego brzmienia używam MXR fullbore metal, który nawet na gainie ustawionym na minimum brzmi dość surowo i agresywnie. Boss Ds2, czy może jakaś inna alternatywa warta polecenia ?

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poszła mi ostatnio pierwsza struna w moim epiphonie les paulu 100. Chciałbym ten brak uzupełnić, ale nie wiem, jakiej grubości mam sobie kupić struny (założone to standardy dawane przy zakupie). Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 14:59, nazgul47 napisał:

Panowie, poszła mi ostatnio pierwsza struna w moim epiphonie les paulu 100. Chciałbym
ten brak uzupełnić, ale nie wiem, jakiej grubości mam sobie kupić struny (założone to
standardy dawane przy zakupie). Pomoże ktoś?

.009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 00:09, Bezi_113 napisał:

Jak już zamawiasz cały nowy komplet, a nie osobną strunę, to Cię odwlekam od kupowania
cieńszych od 10-52, no ale jak wolisz.

wszystko kwestią gustu taki Dave Murray ma custom .009, .011, .014, .024, .032, .042

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 19:34, kindziukxxx napisał:

> Jak już zamawiasz cały nowy komplet, a nie osobną strunę, to Cię odwlekam od kupowania

> cieńszych od 10-52, no ale jak wolisz.
wszystko kwestią gustu taki Dave Murray ma custom .009, .011, .014, .024, .032, .042

No muzycy to już w ogóle mają najbardziej posrany gust. Poniżej 10 to nie struny, tyle na ten temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się