tymus1

GITARA!

11824 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2012 o 16:18, Gregory47 napisał:

Witam, mam na sprzedaż [m]


Serwis gram.pl nie jest tablicą ogłoszeniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba już prawie jestem na zakup jednak używanej gitary.
Po sporu poszukiwaniach trafiłem na vintage v100 (Można ją trafić w cenie do 800zł). Czy w tej cenie znajdę cos lepszego?
Dopiero zaczynam, jakis czas gram na pożyczonym klasyku. Będę grał wiele gatunków. Od bluesa do metalu, ale zdecydowanie mniej metalu, a więcej rocka/bluesa etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 00:17, 1096 napisał:

Vintage V100
cena do 800zł
więcej rocka/bluesa


W takim razie będziesz zadowolony. Ograj tylko czy będzie Ci pasować. Dobre wiesło, jakością sięga... może nawet ździebko powyżej, chociaż zdania są podzielone, Epiphone''owego LP Standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ze wzmacniaczem?
Wybrałem model Kustom kg112fx. Kosztuje około 420zł, a ma aż 12 calowy głosnik o mocy 20W i podobno jest bardzo dobry. Może w tej cenie znajdę jednak cos lepszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 00:29, 1096 napisał:

A co ze wzmacniaczem?
Wybrałem model Kustom kg112fx. Kosztuje około 420zł, a ma aż 12 calowy głosnik o mocy
20W i podobno jest bardzo dobry. Może w tej cenie znajdę jednak cos lepszego?


Pewnie ktoś mnie tutaj zlinczuje za to co polecę, ale... Behringer V-Tone GM-108. Niby tani, niby behringer, niby taki śmieciek... Pożyczyłem od kumpla i jestem pozytywnie zaskoczony. Naprawdę bardzo rasowe brzmienie. No ale to taki trochę eksperyment. Mi przypasował, ale niekoniecznie musi Tobie.

Polecam poszukać na allegro używanych Marshalli z serii Valvestate [oznaczanej "VS"] lub innych starszych, byle nie MG. Chodzą dosyć tanio, a są to jednak te dobre tanie marshałki. Sam takiego wzmaka mam, tyle, że trochę większego pod względem watów i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Jakie strony (oprócz: Allegro, Tablica.pl, Gumtree, OLX, MagazynGitarzysta.pl, Gitarzysci.pl) polecacie do zamieszczenia ogłoszenia o sprzedaży elektryka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 22:56, Lukas1694 napisał:

http://w22.wrzuta.pl/audio/3Uoszx0pAHZ/mix_down_4
Chcę poznać waszą opinię nt. utworu mojego zespołu, narazie bez wokalu :)

Plik jest na wrzucie od 5 miesięcy, a Ty dopiero teraz się chwalisz kolejnym zespołem? Poza tym jeszcze we wrześniu... a nie sorry, w listopadzie, to filmik, który wrzuciłeś był z września, chwaliłeś się innym bandem. Wcześniej też chwaliłeś się kilkoma... Gdzie Ty mieszkasz, że tyle ludu chętnego do zakładania zespołu?

Ten "nowy" wałek brzmi jak Coma. Poza tym... nic specjalnego w zasadzie. Czym i gdzie nagrywaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 10:10, BzyQacz napisał:

Możesz się śmiać, ale ja w samym Mielcu kminię w 5. kapelach jakieś granie, więc da się.

Dać się da, ale bierz poprawkę na... wiesz co. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 10:10, BzyQacz napisał:

Możesz się śmiać, ale ja w samym Mielcu kminię w 5. kapelach jakieś granie, więc da się.

5! to ja sobie jednego znaleźć..., ale fakt Power metalu nikt nie chce grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z pogranicza gitarowania i grania xD

Na Mikołajki postanowiłem sobie sprawić Rocksmitha, ale niestety miałem drobny incydent z moją gitarą: pasek zjechał mi z bolca, nie zdążyłem złapać gitary w porę, gitara pięknie rąbnęła o podłogę wyginając przy tym wtyczkę do kabla RealTone. No i tu pojawia się moje pytanie: czy ktoś wie, gdzie w Warszawie wymienię wtyczkę profesjonalnie? Jakiś sklep muzyczny, sprawdzony elektryk, cokolwiek? Może ktoś już naprawiał sobie kabel od gitary? Nie chce mi się bawić w reklamacje, bo po pierwsze prawdopodobnie nikt mi tego nie uzna, a po drugie potrwa to dużo dłużej i może więcej kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił wtyk i wymienił zwyczajnie - odczepił uszkodzony i przylutował nowy w taki sam sposób w jaki był przylutowany ten stary. Oczywiście najważniejsza kwestia to dokładność. Tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, wiadomka. Jakość, jakość, jakość. Jestem na etapie nagrywania teraz materiału z jedną kapelą, w styczniu kminię z drugą i tak sobie leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2012 o 12:18, BzyQacz napisał:

Nie no, wiadomka. Jakość, jakość, jakość. Jestem na etapie nagrywania teraz materiału
z jedną kapelą, w styczniu kminię z drugą i tak sobie leci.

Nie o jakość mi tutaj w sumie chodziło... I niekoniecznie o Twoje granie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się