tymus1

GITARA!

11824 postów w tym temacie

Dobra to wie ktoś jak ustawić komputer jako wzmacniacz ponieważ gitarke podłączyłem do gniazda gdzie był mikrofon. Jakaś instrukcja gdzieś jest ?:D najlepiej odrazu z programikiem z instrukcją do niego ale wystarczy pomoc jak to wszystko skonfigurować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Co sądzicie o gitarach elektrycznych Epiphona? Zastanawiam sie ostatnio nad wyborem gitary elektrycznej (tak gdzies 1200 - 1500zł) i moj kumpel mowi zeby nie brac Epiphona bo te gitary sa syfne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Epiphona i nie narzekam a mam najtańszą wersję. A w tym przedziale cenowym co podałeś na pewno znajdzie Epi, który jest godny uwagi np. http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gitary/gitary-elektryczne/epiphone-g-400eb ja posiadam Epiphona z tej serii.
http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gitary/gitary-elektryczne/epiphone-les-paul-standard-eb jeszcze takie wiosełko ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Epiphone.......hm......ciężko trafić na dobry egzemplarz,wręcz bardzo. Zainteresuj się lepiej firmą Vintage, a jeśli chodzi o LP to modelem V100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 20:28, Jammin69 napisał:

Ja też mam Epi tylko, że G 310 i też nie narzekam. Może jedynym mankamentem jest waga
:P

I wygląd... :E

Epi na początek to chyba najlepszy najtańszy z Les Pauli jakie wypuścił.
Pomijając Juniorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 20:36, Vernio napisał:

Przy takiej kwocie, to Vintage V100 a nie Epi.


A ten Vintage v100 to samo v100 czy z jakimis koncowkami w nazwie? :P Bo mieszkam w szczecinie i mam blisko sklep w ktorym sa te v100 ale z roznymi koncowkami w nazwie... Zreszta sam oblookaj:
http://rockman.com.pl/search.php

A ta gitara to taka ze dla poczatkujacych sie nadaje czy pozniej tez da sie pograc? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2011 o 20:52, Nevrac napisał:

A ta gitara to taka ze dla poczatkujacych sie nadaje czy pozniej tez da sie pograc? :]



I na początek i na później spokojnie pograsz, żałował nie będziesz bo gitara bardzo masywna. Sam miałem Ją brać ale jakoś klimatycznie nie wpadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to ograć, dzięki temu możesz wybrać porządny egzemplarz.

Spokojnie nada się i na teraz i na później.
Różne końcówki to różne wykończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No... Najlepiej ograć... No coz.. Najwyzej doplace ta stowke.
Btw... Nigdy nie slyszalem o firmie Vintage. Co prawda nie znam sie za dobrze na elektrykach ale troche tez tych nazw znam... Mozesz mi powiedziec czy Vintage ma dobra opinie tak ogolnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam SG brałem ze względu na mojego idola ( ofc. Tony Iommi ), ale teraz jak będę gitarkę kupował jakąś to na pewno LP ( ew. Washburn z przystawkami 81/85 ).

A Ty masz kurde Explo ! A mi się średnio ten kształt podoba. Każdy ma swoje gusta. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się