tymus1

GITARA!

11824 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2012 o 12:22, BzyQacz napisał:

No dobra, może to ja nie zrozumiałem. Nevermind.

Psst. Chodziło mi autora posta, od którego się zaczęła dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2012 o 21:31, Lukas1694 napisał:

Moze dlatego ze go teraz wstawiam bo wczesniej go nie wstawilem?

No tak. To rozwiewa wszelkie wątpliwości.

A, jeszcze pytałem czym nagrywaliście, w sensie jak połączyliście całość, itd. No i gdzie? Brzmi to dobrze jakościowo całkiem, dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2012 o 22:37, Lukas1694 napisał:

Perkusja i bas jest komputerowo wygenerowana, gitara jest zywym instrumentem nagrywana
przez interfejs.

To sory, ale z której strony to jest "zespół"? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 18:40, Lukas1694 napisał:

Jeśli chcesz mieć coś dobrej jakości, a nie masz pieniędzy na nagrywanie w studiu to
trzeba sobie radzić.

No dobra, ale zespół, to raczej coś, w czego skład wchodzi więcej niż jedna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 20:35, Lukas1694 napisał:

No to chyba oczywiste ;p

Matko. Chyba muszę wszystko od razu napisać, bo inaczej się nie dogadamy.

1. Zespół to coś, w czego skład wchodzi więcej niż jedna osoba. Co do tego się zgadzamy.
2. Twój zespół to Ty [gitara rozumiem], komputerowo dorobiony bas i komputerowo dorobiona perka.

A więc, gdzie tutaj jest zespół?

Durna kwestia, z której wywiązała się dyskusja na kilka postów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 22:30, Lukas1694 napisał:

Jeśli ja bym nagrał gitarę, perkusista ktory zrobil perkę on by ją stworzył w programie
i bas to samo, to wtedy juz by bylo ok?

Ty myślisz, że to mi coś zależy na tym? Ha ha. Nie. Luz.
Tylko się tak zastanawiam, że skoro gitarę nagraliście normalnie, to czemu basu już nie mogliście. Perka swoją drogą, bo wiadomo, że to nie to samo.

A co z poprzednimi zespołami? Z tym Suntee, czy jak wam tam było i z tym jeszcze poprzednim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z moim sprzętem. Otóż grając na elektrycznej często przerywa sygnał wysyłany do pieca. To nie problem kabla, bo mam kilka i na każdym jest to samo. Kable też są dobrze polutowane. Po prostu grając na stojąco, trochę się ruszając nagle przestaje wydobywać się dźwięk z pieca i muszę ''merdać'' kabelkiem przy gnieździe wejścia. Co możecie poradzić? Wymianę gniazda wejścia własnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 22:57, Kirabaxior napisał:

Mam mały problem z moim sprzętem. Otóż grając na elektrycznej często przerywa sygnał
wysyłany do pieca. To nie problem kabla, bo mam kilka i na każdym jest to samo. Kable
też są dobrze polutowane. Po prostu grając na stojąco, trochę się ruszając nagle przestaje
wydobywać się dźwięk z pieca i muszę ''merdać'' kabelkiem przy gnieździe wejścia. Co
możecie poradzić? Wymianę gniazda wejścia własnie?

Ja mam to samo, zeszła mi nakrętka z gniazda, która trzymała go sztywno i teraz muszę "nastawiać" przed grą, mimo że rozkręcałem cały piec i poprawiałem.
Ja bym Ci polecał aczkolwiek rozkręcić piec i sprawdzić czy wszystkie kable łączą do głośnika, jak to tylko to to lepiej samemu naprawić jeśli się da, zamiast gniazdo niepotrzebnie wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 22:59, Bezi_113 napisał:

Ja bym Ci polecał aczkolwiek rozkręcić piec i sprawdzić czy wszystkie kable łączą do
głośnika, jak to tylko to to lepiej samemu naprawić jeśli się da, zamiast gniazdo niepotrzebnie
wymieniać.


Piec jest sprawny raczej bo inną gitarką grałem na nim to było wszystko okej. Problemy zaczynają się jak zacznę kablami przy kostce ruszać i samą gitarą :s Ale nie znam się na budowie na tyle, to może i zajrze choć sam bym razcej nie bawił się w naprawę pieca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2012 o 23:07, Kirabaxior napisał:

Piec jest sprawny raczej bo inną gitarką grałem na nim to było wszystko okej. Problemy
zaczynają się jak zacznę kablami przy kostce ruszać i samą gitarą :s Ale nie znam się
na budowie na tyle, to może i zajrze choć sam bym razcej nie bawił się w naprawę pieca
:D


no to gniazdo w gitarze morze szwankować, albo masz wszystkie kable złe - co też jest możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 23:32, Kirabaxior napisał:

> no to gniazdo w gitarze morze szwankować, albo masz wszystkie kable złe - co też
jest
> możliwe
Nowe? ^.-

no to kabeki wewnątrz gitary a najdokładniej ten co idzie do gniazda musiał się poluzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się