Zaloguj się, aby obserwować  
Neo97

Twoja nie lubiana postac z zycia lub z gry

81 postów w tym temacie

Tematem tej dyskusji jest postac której nie lubisz ja zaczne pierwszy ja bardzo nie lubie klaunów bardzo są wkurzający z tymi swoimi głupimi zartami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię, ba wręcz na ich widok dostaje spazmatycznych skurczów przepony, braci Kaczyńskich, ale to prwie jak klauni więc podobnie jak mój przedmówca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja strasznie nie lubie "wielkiej trójcy PO"(tusk, rokita, gronkiewicz-walec) którzy jakos dziwnym trafem mają wade wymowy (problem z literka R) wkurza mnie ich ta gadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 10:41, janusz82 napisał:

trafem mają wade wymowy (problem z literka R) wkurza mnie ich ta gadka


Hmmm Przeszkadza ci wada wymowy?? Ale tolerancyjny jesteś. Powiem ci szczerze, że ja też wymawiam dźwięczne "r" i czasami śmiesznie to dla innych jest ale przytoczę badania z przed kilku miesięcy: osoby które mają dźwięczną wymowe "r" czy jak ty mówisz problem z literką R to mają przeważnie wyższe IQ.
A co do tego czy kogoś nie lubię to: ludzi myślących o sobie, że są lepsi od innych :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 10:46, Konrades napisał:

> trafem mają wade wymowy (problem z literka R) wkurza mnie ich ta gadka

Hmmm Przeszkadza ci wada wymowy?? Ale tolerancyjny jesteś. Powiem ci szczerze, że ja też wymawiam
dźwięczne "r" i czasami śmiesznie to dla innych jest ale przytoczę badania z przed kilku miesięcy:
osoby które mają dźwięczną wymowe "r" czy jak ty mówisz problem z literką R to mają przeważnie
wyższe IQ.
A co do tego czy kogoś nie lubię to: ludzi myślących o sobie, że są lepsi od innych :>



mi wada wymowy nie przeszkadza. tylko wkurza mnie ich w ogóle ta ich gadka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra to ja o grach i filmach

nie lubię - amerykaniskich marines - takich wyrafinowanych twardzieli co nigdy nie pękają

wiecie oco chodzi ? te ich hasła

tak jest sir !
ok wchodzimy itd - normalnie zawsze mnie to rozbraja :)
(najlepiej jeszcze jak to laski grają - strasznie śmieszne to jest )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 10:46, Konrades napisał:

> trafem mają wade wymowy (problem z literka R) wkurza mnie ich ta gadka

Hmmm Przeszkadza ci wada wymowy?? Ale tolerancyjny jesteś. Powiem ci szczerze, że ja też wymawiam
dźwięczne "r" i czasami śmiesznie to dla innych jest ale przytoczę badania z przed kilku miesięcy:
osoby które mają dźwięczną wymowe "r" czy jak ty mówisz problem z literką R to mają przeważnie
wyższe IQ.

Wyższe IQ.....a osoby które wymawiają "dźwięcznie" ń zazwyczaj mają Honde w garażu.... daj spokój ja jestem (przynajmniej tak mi się wydaje) tolerancyjny jeśli chodzi o takie sprawy, całkowicie mi nie przeszkadzają jakieś wady wymowy, bo każdemu się mogą przytrafić, no ale jest różnica między "dźwięcznym" wymawianiem literek a wadą wymowy....

Dnia 19.10.2006 o 10:46, Konrades napisał:

A co do tego czy kogoś nie lubię to: ludzi myślących o sobie, że są lepsi od innych :>

No tak, ale właśnie sam się wywyższyłeś z tym IQ.... ja tam wszytskich lubie...na swój sposób, jednak nie nawidze nauczycieli, którzy zachowują się tak jakby praca w szkole to był ich przymus i nie są "ludzcy" w stosuknu do uczniów, jeżeli nie chcą pracować na tym stanowisku to niech się zwolnią a nie zarażają tym złym nastawieniem innych, na szczeście na studiach tego nie ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 12:16, Skwarek pl napisał:

No tak, ale właśnie sam się wywyższyłeś z tym IQ....

Została przytoczone tylko badania naukowców :) a co do mnie to osobiście nie lubię się wywyższać --więc możecie traktować że mnie badania nie dotyczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 12:19, Konrades napisał:

> No tak, ale właśnie sam się wywyższyłeś z tym IQ....
Została przytoczone tylko badania naukowców :) a co do mnie to osobiście nie lubię się wywyższać
--więc możecie traktować że mnie badania nie dotyczą :)

oj już nie bądź taki skromny ;] jedna osba z wyższym IQ w tą czy w tą stronę nic nie zmieni :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 12:21, Skwarek pl napisał:

oj już nie bądź taki skromny ;] jedna osba z wyższym IQ w tą czy w tą stronę nic nie zmieni


Haaaa :) :) Może tak a może nie ale musiałbym zrobić badania żeby powiedzieć na 100% jakie mam IQ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postać z gry Bochater Postala 2
z życia publicznego Wszyscy ludzie z PISu i jeszcze paru ludków sejmowych wśrod kturych króluje Roman G.,
z życia osobistego Moja nauczycielka od matmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma wymieniać to prosze bardzo:

1. pan od tehniki
2. Anna Mucha
3. Tommy Vercetti
4. L. Kaczyński
5. J. Kaczyński
6. dyrektorka mojej szkoły
7. Romka
8. ludzi ktorzy bija wlasne dzieci
9. dealera z mojej szkoly...
10. ...i jego kolegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na maxa denerwuje mnie (aby nie powiedzieć znacznie bardziej dosadnie) pan Kuba Wojewódzki. Spójrzcie tylko jak jeszcze parę miesięcy temu (gdy nomen omen jego program emitował Polsat) nalewał się z "Tańca z Gwiazdami". Teraz gdy jest w TVNie zaprasza (niemal masowo) występujących w tymże żałosnym skąd inąd przedsięwzięciu i opiewa jego walory.
Myślałem cały czas, że pod przykrywką błazna chce ten pan coś przekazać widzom. ale zawiodłem się srogo - tu chodzi tylko i wyłącznie o mamonę!
Jestem przekonany, że to tylko kwestia ceny, aby osobnik ten walił różańce na antenie telewizji Trwam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuba Wojewódzki to palant jeden w sumie,hipokryta i faktycznie tylko o kasę mu idzie.Nie dorasta do podeszwy buta Conanowi O''Brienowi,który jest od niego o miliardy razy śmieszniejszy.Z Polaków to lepszy jest oczywiście Szymon Majewski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować