Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft cumuje nad Wisłą

33 postów w tym temacie

Spayki

Od trzeciego listopada pierwsza platforma nowej generacji będzie oficjalnie dostępna w Polsce. Jednak, już kilkanaście dni wcześniej, Microsoft pozwolił graczom nad Wisłą zasmakować elektronicznej rozrywki w nieznanym dotychczas wymiarze. My zaś oddajemy w Wasze ręce krótkie podsumowanie tego wydarzenia.

Przeczytaj cały tekst "Microsoft cumuje nad Wisłą" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 23:36, Arclight napisał:

Jak rozumiem kupując konsolę mam szansę dostać taką "czikitę" gratis? Bo inaczej nawet nie
pomyślę o zakupie ;)


nie lepiej samemu znalezc w przerwie miedzy zdobywaniem achievementow? :). jakby takie gratisy dawali za zakup konsoli to nie byloby zadnej satysfakcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no no musze przyznac ze z dnia na dzien microsoft jest coraz blizej stolicy wielkopolski ;D cos sie swieci
powiem szczerze ze nie pogardzilbym xboxem360 mimo ze jestem szczesliwym posiadaczem pieca ;-)
podoba mi sie m.in. jego wyglad i mozliwosci jakie oferuje, ale jednak z drugiej strony odrzucaja mnie ceny gier na x-a ,moze w ciagu nablizszych paru lat cos sie zmieni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie 24 jest najlepsze z całej galerii ;-)

a tak poważnie to takie gwiazdy fajnie mają. mogli już sobie pograć na X360.. ech.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać, że dzięki X360 moje stanowisko nt. konsol zmieniło się ze "zdecydowanie nie" na "nie" po prostu. :)

A czikity... Hmm... Od lewej do prawej tendencja spadkowa. Przy czym wykres jest bardzo mocno nachylony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ladnie trzeba przyznac. Widac, ze microsoft uderza do wszystkich a nie tylko do zapalonych graczy (bo Ci wiedza co to xbox) i stara sie zmienic wykreowany przez Sony (niechcacy zreszta) obraz "konsola=playstation". Bardzo jestem ciekaw co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, jak ja widzę te hostessy w tych ubrankach i bucikach (!) to kojarzy mi się jako kadr z Seksmisji ;) Stuhra i Łukaszewicza tylko brakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to impreza podobna do ewentualnej premiery internetu w Polsce. Wszyscy to już znają, używają i trochę głupio to wygląda. Po to żeby poinformować, że działa już pomoc techniczna xboxa 360 po polsku nie potrzeba robić żadnej pompy. Wystarczy informacja prasowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daliście mało zdjęć
Tu jest znacznie więcej :

http://www.xboxonline.pl/artykuly,fotorelacja_z_xbox_360_party,75.html

Masa pseudo-gwiazdeczek polskiego "szoł-biznesu" pierwszy raz w życiu widzi konsolę i X360 :P

Najlepszy jest Prokop jak próbuje "ogarnąć" pada :) - co on może myśleć ("O ku*wa - co to jest i jak to działa" ?:) i ktoś mu robi tutorial w posługiwani się padem.
Radę też daje Janiak, który chyba nie wie że próbuje grać na wyłączonym standzie i "joł-joł ziomy", którzy wyglądają na wystraszonych (ten w czerwonej czapeczce :) - czyżby nie wiedzieli, że ziomy z USA grają tylko na konsolach ?

Dla erotomaniaków znajdą się też inne zdjęcia hostess...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować