Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin w portalu gazeta.pl

17 postów w tym temacie

Domek

Pierwsza produkcja zespołu CD Projekt RED - bazujący na prozie Andrzeja Sapkowskiego Wiedźmin - wywołuje coraz większe emocje. Jak się okazuje nie tylko w naszej branży - gra zaciekawiła również dziennikarzy Gazety Wyborczej, o czym świadczy obszerny artykuł w jej dzisiejszym numerze. Znaleźć go można także na łamach portalu gazeta.pl.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin w portalu gazeta.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 00:55, Dzikq napisał:

Modest-Vermin jak sobie wyobrażasz czterech Geraltów biegajacych po mapie ? :P


4 to trochę głupio ... ale 100 000 - to byłby widok :].

I rozmowy na chacie:
-Cześć Geralt
-Co?
-Nie ty, ten dwóch geraltów obok
-Siem@ all, jestem Geralt 5000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż takie to dziwne, że pojawiło się w dziale kultura??? Gra komputerowa jest "nowym tekstem kultury" - to temat jednej z prac magisterskich obronionych już jakieś 5 lat temu na UW...takich prac jest więcej. Dla mnie to nic szczególnego - gry komputerowe są częścią naszej kultury od wielu lat i tak naprawdę to dziwiłbym się, gdyby takich prac nie było., bo ów ''tekst kultury'' wiele zmienia nie tylko w życiu nastolatków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP stworzy multi na wzor WoW ? MMO? Cos sie chyba komus pomieszalo, a moze czegos nie wiem?

Druga rzecz: Dwoch licealistow stworzylo CDP?! To ile szefowie maja teraz? Niesamowite.
Ciekawy jestem jak licealisci moga wykupic zachodnia gry i wydac ja w Polsce... Ja juz skonczylem liceum i zadnej firmy nie zalozylem :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jakby nie patrzył to było kilkanaście lat temu, w czasach kiedy każdy nowy pomysł mógł znaleźć podatny grunt. Panowie z CDP taki pomysł właśnie mieli i udało im się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać. Trzymam kciuki za tworcow gry. Jęsli spełnią chociaż połowę z tego co mowią to to będzie wielki sukces CD Projectu i tylko umocnią się na szczycie polskich producentow gier. Tym bardziej, że jestem wielkim fanem Wiedzmina, i jak tylko przeczytałem, to pomyślałem "Szkoda, że nie ma gry" I wtedy dowiedziałem się, że jest w tworzeniu. I że robi to CD Project. I wiem, że będzie wspaniała, bo to właśnie CD Project ją tworzy.

PS: To nie jest wazelina. To czysta prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zreszta Wiedzmin to POLSKA gra i powinnismy wspierac naszych rodakow w tym, aby ich projekt wyszedl na arenie miedzynarodowej jak najlepiej. W sumie malo wazne kto ja robi, jednak mam pewien sentyment do CD-Projekt i zycze jej jak najlepiej. Szkoda, ze nie bedzie multi player :C Chociaz kto powiedzia,l ze ma biegac 5xxx Geraldów ? Mozna byloby stworzyc wlasnego wiedzmina, wystarczy pare skinow ubran i zabawa sie zaczyna. Single mogloby sie opierac na przygodzie Geralda natomiast multiplayer, na nowych rozwiazaniach, nowych misjach dodatkowych, czy tez wiekszym obszarem, po ktorym bysmy sie poruszali. To by zachecilo graczy do grania w multi player na polskich serwerach. No coz wiaze sie to z oplata, ale mysle ze jak na polskie warunki miloby grac w wiedzmina i oplacac tak okolo 20 zl za miecha. Przeciez i tak mnostwo graczy by zagral w Polską dobra gre, no nie oszukujmy sie. Ja takze jestem ta gra zainteresowany. Wiec wplywy bylyby znaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować