Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Football Managerem 2007 – dzień czwarty

27 postów w tym temacie

Domek

W czwarty dzień z Football Managerem przedstawiamy kolejny tekst niezawodnej redakcji fm.gram.pl! W dzisiejszej odsłonie mowa jest przede wszystkim o realizmie rozgrywki, w dość nietypowej dla tego cyklu artykułów formie. Zapraszamy do lektury!

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Football Managerem 2007 – dzień czwarty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 16:19, Kazanovsky napisał:

Nom z******** bedzie ;]


Weź.. to kulturalne forum jest. Nie klniemy, nie używamy tu takich słów. A co do tekstu, to naprawdę nie mogę się doczekać jutra... Pójdę do sklepu, kupię... Cały weekend stracony dla tej gry...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 18:24, barteksar napisał:

PsychoMan ty chyba naprawdę jesteś psychiczny.Kto by kupował takie badziewie.

To było niegrzeczne. Nie wiem w co ty grasz, ale jeśli ty nie lubisz managerow to nie znaczy, że nikt ich nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy tekst. Coraz bardziej mi sie podoba ta gierka ;) Ogólnie to zbytnio nie lubie managerow, ale teraz akurat jest w promocji football manager 2006 to bym sobie kupił zobaczył wogóle o co tam biega. No i jak sie spodoba to znów zostac wielkim fanem kolejnej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Hmm...a tak gram w strategie rts-y,rpg i rzadko kiedy w sportowe,i w wyścigi.Zadowolony?"
"chodzi o ,,tekie teksty''''"
"A i jeszcze jedno Hubinho10 naucz się pisać:-)."


barteksar - to Ty naucz się pisać, człowieku. I nie pouczaj innych, jeżeli u Ciebie samego ''ortografia'' stoi na poziomie co najwyżej trzeciej klasy. Podstawówki, rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, że jedne osoby piszą, że już mają już gre, a inne jeszcze jej nie mają ;/ I gdzie tu sprawiedliwość :) Mam nadzieje, że z premierą Gothic3 nie będzie takich problemów! Gra wygląda ciekawie! Tyle, że jak SI pododawało tyle opcji, że wydłuży to strasznie rozgrywkę to będzie dla gry wielki minus! Ja chce grać! Dobra mam nadzieje, że jutro gra dotrze do swojego pana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ejj,mam pytaneczko:bo mam już status wysłany,i czy powinienem dostać jakiś e-mail??
p.s:istnieje że jutro dostane football managera??zamówiłem przez poczte polską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować