Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Free Hugs - Darmowe uściski, czyli jak uszczęśliwić obcych ludzi :)

8 postów w tym temacie

Myśleliście kiedyś o tym jak łatwo dać komuś choć odrobinę szczęścia i sprawić by na twarzy obcej osoby pojawił się uśmiech?

Żyjemy w czasach, które trudno nazwać szczęśliwymi, ludzie są wobec siebie obojętni, coraz bardziej się izolują i coraz mniej ich obchodzi los innych. Na ulicy przechodzimy obok siebie nieświadomi tego ilu z nas potrzebuje odrobiny ciepła i radości, a nawet jeśli to dostrzegamy nie robimy nic aby to zmienić. Oddalamy się od siebie.

Jeden człowiek to zauważył.

I znalazł remedium.

I zmienia ludzi.

Mówicie, że to niemożliwe?

Też tak myślałem do chwili obejrzenia krótkiego filmiku przedstawiającego akcję człowieka, którego moim zdaniem powinien niedługo znać cały świat. Juan Mann przez 5 lat swojego życia przyniósł więcej szczęścia ludziom niż wszyscy politycy razem wzięci. On nie staje przeciw nienawiści i przemocy – on zaraża entuzjazmem i radością.

Obejrzyjcie, obejrzyjcie i czytajcie dalej.

http://youtube.com/watch?v=bPPKSWSPP1E

Ruszyło Was?

Poczuliście to co ja?

Dlaczego ma być sam w swoim dziele?

Pomóżmy mu.

21 Października akcja jest organizowana w całej Polsce przez wszystkich ludzi, których sumienie poruszył ten film, i to nie jest mała akcja, to naprawdę wydarzenie i prawdziwy ruch społeczny http://www.free-hugs.com/ który może więcej niż nam się wydaje i jest niesamowitą, miłą, urokliwą odskocznią od tej szarej brudnej codzienności, która nas otacza, która przynajmniej mi się już brzydzi.

Jeśli czujecie, że ta akcja jest coś warta, powiedzcie o niej swoim znajomym i 21.10.2006 stańcie wraz z tysiącem ochotników z całej Polski w swoim mieście i rozdawajcie darmowe uściski. Prawdopodobnie nigdy wcześniej nie mieliście okazji dać choć odrobiny szczęścia tak wielu osobom, wykorzystajcie to i stańcie się lepszymi ludźmi.

Zródło - Nastolatek.pl

Co o tym myślicie? Ja sam osobiście nie wiem, czy miałbym tyle odwagi, aby wyjść na ulice Gdyni i przytulać obce osoby :D Jednak podziwiam tego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche to mi przypomina "Cudotwórcę" z Eddim Murphym. Też było o uściskach. :-)
Ale swoją drogą trochę to mi się dziwne wydaje. Nie zdecydowałbym się na takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, trzeba przyznać że facet ma i odwage i pomysłowość i wiele, wiele chęci. Chyba jednak nie jest tak źle skoro istnieją tacy ludzie i zarażają swoimi pomysłami innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sie okazuj jest jeszcze milosc i dobro na tym swiecie. :D Koles mi wyglada na hipisa, wiec nie zdziwilem sie jego zachowaniem. xD Co do samej akcji, to uwazam ja za super sprawe. Mysle, ze mozna poprawic komus humor na reszte dnia taka niewielka rzecza. Super, naprade super. I powiem na koneic jeszcze, ze ja napewno podszedlbym do tego hipisa. x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować