Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Allegro i inne - legalność sprzedaży

2905 postów w tym temacie

O nieeee, błędy w allegro! Wszyscy umrzemy, okradną nas, wyznaczą nagrode za nasze głowy zniszcza nas, skompromitują!
Ile razy mowa była o błędach w jakimkolwiek programie który użytkuje to miałem to w głębokim poważaniu, nigdy nic poza gwizdnięciem konta e-mail mi sie nie zdarzyło, więc takimi bzdetami tez się przejmować nie będe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błędów na allegro jest co nie miara. Ale w mojej dwuletniej karierze na tym serwisie aukcyjnym na szczęście nikt się nie włamał na moje konto i nie chciałbym żeby kiedyś się to przydarzyło. Za dużo serca włożyłem w moje konto allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 22:34, Mistic napisał:

nigdy nic poza gwizdnięciem konta e-mail mi sie nie zdarzyło, więc takimi bzdetami
tez się przejmować nie będe.

To takie nic? Konto mailowe to dość ważna sprawa zważywszy na to, że często stanowi klucz do wielu innych rzeczy (fora, konta w sklepach internetowych itd.). To może być kłopotliwe, jeśli ktoś się rozejrzy po skrzynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 12:56, Monastor napisał:

To takie nic? Konto mailowe to dość ważna sprawa zważywszy na to, że często stanowi klucz do
wielu innych rzeczy (fora, konta w sklepach internetowych itd.). To może być kłopotliwe, jeśli
ktoś się rozejrzy po skrzynce.


Dlatego warto trzymać pocztę u siebie na dysku twardym jest się wtedy pewniejszym,że nawet jak ktoś wejdzie na na skrzynkę przez www to się za wiele nie dowie ;P Ogólnie wyznaję zasadę, ze im mniej danych o tobie w jednym miejscu tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wracając do tych podatków jak np. wystawie swój komputer na sprzedaż powiedzmy, że za 950zł a mam go dłużej niż 8 miesięcy to nie płace podatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 22:38, Tomi_323 napisał:

Mogą Ci ukraść hasło. Zalogują się i kupią 1000 różnych rzeczy...

Rzeczywiście... to jak najbardziej "bzdety".


chyba każdy nasz/lub z naszego konta zakup wymaga jakiejś naszej "autoryzacji" (np. przelania pieniędzy) więc mogą se kupić i 2 tysiące ale to nic nie zmieni bo TY nie zapłacisz... a zamówienie zostanie anulowane...(tak jak w sklepie komputerowym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 13:08, Konrad162 napisał:

wracając do tych podatków jak np. wystawie swój komputer na sprzedaż powiedzmy, że za 950zł
a mam go dłużej niż 8 miesięcy to nie płace podatku?

Płacisz podatek zawsze jak coś sprzedaż. jest to jakieś 2 % ceny koncowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z opłatami bo w 100% nie jestem pewien...

Otóż ponad rok temu miałem do zapłaty jakieś 6zł za wystawienie aukcji. Kwota ta chyba mi się wyzerowała bo niedawno jak wszedłem na swoje konto to było "czyste" no i od nowa nalicza mi kasę do zapłaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 18:39, Markus89 napisał:

Jak to jest z opłatami bo w 100% nie jestem pewien...

Otóż ponad rok temu miałem do zapłaty jakieś 6zł za wystawienie aukcji. Kwota ta chyba mi się
wyzerowała bo niedawno jak wszedłem na swoje konto to było "czyste" no i od nowa nalicza mi
kasę do zapłaty...

Zapraszam do mojego tematu Allegro vs Ebay tam udzielę odpowiedzi na wszelkie pytania. Co do podatku to przecież napisałem jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 18:42, citekmaniak napisał:

Zapraszam do mojego tematu Allegro vs Ebay tam udzielę odpowiedzi na wszelkie pytania. Co do
podatku to przecież napisałem jak jest.


Co do podatku to chyba nie do mnie, a co do tematu to wolę ten :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem, licytuje w mojej aukcji 2 osoby, ja dalem ze mam 2 przedmioty na sprzedaz, i jak moge zmienic ze mam tylko jeden przedmiot na sprzedaz da sie tak? Czy jesli odwolam jedna z ofert to bende mogl tak zrobic ze mam zmieni z 2 na 1 przedmiot? TO bardzo wazne wiec prosze o szybką odp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 16:06, t6h6c6 napisał:

mam problem, licytuje w mojej aukcji 2 osoby, ja dalem ze mam 2 przedmioty na sprzedaz, i jak
moge zmienic ze mam tylko jeden przedmiot na sprzedaz da sie tak? Czy jesli odwolam jedna z
ofert to bende mogl tak zrobic ze mam zmieni z 2 na 1 przedmiot? TO bardzo wazne wiec prosze
o szybką odp!

Nie, nie da się zmienić ilości przedmiotów w trakcie aukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 19:29, citekmaniak napisał:

Nie, nie da się zmienić ilości przedmiotów w trakcie aukcji.

Nie podpowiadaj mu.To spekulant kupił 2xEK WoW TBC i proponuje sprzedaż na forum za dwa razy więcej.
Pozatym to id...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2007 o 21:57, waldmar napisał:

Nie podpowiadaj mu.To spekulant kupił 2xEK WoW TBC i proponuje sprzedaż na forum za dwa razy
więcej.


przecież żyjemy w dobie kapitalizmu - pieniądz rządzi światem. jeśli koleś był na tyle obrotny, żeby sprzedać EK z (zakładam że) duuuużym przebiciem - to tylko jak najlepiej świadczy o jego umiejętności pomnażania dóbr materialnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 22:03, Azrathel napisał:


> Nie podpowiadaj mu.To spekulant kupił 2xEK WoW TBC i proponuje sprzedaż na forum za dwa
razy
> więcej.

przecież żyjemy w dobie kapitalizmu - pieniądz rządzi światem. jeśli koleś był na tyle obrotny,
żeby sprzedać EK z (zakładam że) duuuużym przebiciem - to tylko jak najlepiej świadczy o jego
umiejętności pomnażania dóbr materialnych...

Ja nie neguję jego obrotności,bo to się chwal.Jednak wyśmiewanie się z tych,dla których zabrakło jest co najmniej nieuprzejme. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=17505&pid=333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aegro na nim oszokują.Mój kolega zamówil ostatnio Heroes 3 i pisało że stan idealny a plytki byla takie zryte naszczęście się zainstalowałY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować