Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Allegro i inne - legalność sprzedaży

2905 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2015 o 22:03, Citkowsky napisał:

Btw, da się jakoś kolesia namierzyć mając maile od niego?
Także przestrzegam przed oszustem wykorzystującym adres mailowy: <poweljim@o2.pl>


Złóż skargę do dostawcy jego poczty, w tym wypadku o2 - przy dobrych wiatrach zblokują mu konto pocztowe za wykorzystywanie go do wyłudzeń. Podobnie możesz zgłosić próbę oszustwa na OLX. Przed kombinowaniem go to nie powstrzyma, ale chociaż trochę utrudni życie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że o2 palcem nie kiwnie. Miałem kiedyś taką sytuację, że po zakończeniu aukcji kontakt ze sprzedającym się urwał, widać było tylko, że ktoś cały czas z tego konta korzysta (zmieniała się data ostatniego logowania), ale zero odpowiedzi na maile, czy to wysyłane bezpośrednio (wp), czy to przez formularz na Allegro (innej formy kontaktu nie było, no chyba, że bym mu "polecony" wysłał :D). Jak się wkurzyłem i napisałem do administracji wp, to mi odpisali, że bez nakazu z policji lub z prokuratury nic nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, czy istnieje skrypt albo coś, co sprawdza dostępność produktów na allegro? Powiedzmy, codziennie sprawdzam, czy nie pojawiła się gra o tytule X na platformie Y w stanie takim a takim. Jest coś, co będzie robić to codziennie za mnie i mi dawać znać jakąś notyfikacją, dajmy na to mailową? I czy mogłoby sprawdzać więcej niż 1 rzecz naraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zgłaszamy prośbę o usunięcie oferty w licytacji? Zdaje sobie sprawę, że wystawiający nie musi się zgodzić, ale już po zalicytowaniu zauważyłem wadę produktu i nie za bardzo wiem co mam zrobić, jeśli "wygram" licytacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2015 o 22:24, Boguslav4 napisał:

Jak zgłaszamy prośbę o usunięcie oferty w licytacji? Zdaje sobie sprawę, że wystawiający
nie musi się zgodzić, ale już po zalicytowaniu zauważyłem wadę produktu i nie za bardzo
wiem co mam zrobić, jeśli "wygram" licytacje.



,,Zadaj pytanie sprzedającemu". Kiedyś był specjalny formularz do tego typu próśb, teraz chyba nie ma i najszybciej i najprościej po prostu napisać do sprzedawcy w standardowy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować