Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Allegro i inne - legalność sprzedaży

2905 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2007 o 15:45, CzystyZysk napisał:

/.../


Już wcześniej powiedziałem, że ta aukcja mnie nie interesuje, ponieważ kupiłem sobie już PSP.
--__--

Acha, sory nie zauważyłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.pl/MEGA-KOLEKCJA-SILENT-HILL_W0QQitemZ160155151735QQihZ006QQcategoryZ80330QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZV iewItem
właściwie mam takie głupie pytanie :) ale tylko dlatego, że poluje na SH2 i 3 w rozsądnej cenie od tak dawna, że chciałbym, aby to była prawdziwa aukcja z oryginałami...
Choć właściwie nie czekuję, że ktoś mnie pocieszy i napisze, że mogę spróbować, może klient ma oryginały, to tylko mój wyraz desperacji po kolejnej przegranej aukcji o SH...
Ale przegladając to co ma na swoich aukcjach do zaoferowania, nie uważacie, że klient tak bezczelnie sprzedaje, że cud, że go nie zamknęli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 00:41, kordzio1 napisał:

właściwie mam takie głupie pytanie :) ale tylko dlatego, że poluje na SH2 i 3 w rozsądnej cenie
od tak dawna, że chciałbym, aby to była prawdziwa aukcja z oryginałami...
Choć właściwie nie czekuję, że ktoś mnie pocieszy i napisze, że mogę spróbować, może klient
ma oryginały, ...

to są kopie na 200% - rzadko na polskim e.bayu są oryginały - nie trzeba podawać adresu i weryfikować danych więc ludzie się czują bezkarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 16:44, evilADM napisał:

Mam pytanie- Czy wam też od dwóch dni Allegro nie działa? Napiszcie proszę.

Ja mogę wejść, na Allegro - przeglądać aukcje.
Ale nie mogę się zalogować do swojego konta, ani wejść Nowości i komunikaty...
Nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,mam pytanie.Czy Wy też tak macie,że gdy chcecie się zalogować to wyskakuje Wam jakieś łączenie a potem wraca na stronę logowania?Ja tak mam,a zalogowany i tak nie jestem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 17:46, dominik713 napisał:

Witajcie,mam pytanie.Czy Wy też tak macie,że gdy chcecie się zalogować to wyskakuje Wam jakieś
łączenie a potem wraca na stronę logowania?Ja tak mam,a zalogowany i tak nie jestem ;/


Widze ze wszyscy mamy ten sam problem- to boli. jak ktos znajdzie odpowiedz niech natychmiast pisze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:05, dambialko napisał:

ja wczoraj zamówiłem PoP Dwa trony i czekam gdzieś na czwartek powinno być jak z piorytetem
nie ????

Zależy kiedy paczka została (zostanie wysłana)...
Priorytetem, powinna dojść do 3-4 dni [przy czym "powinna" robi wielką różnicę...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2007 o 19:38, balduran2 napisał:

Priorytetem, powinna dojść do 3-4 dni [przy czym "powinna" robi wielką różnicę...]


Priorytetem powinno dojść na następny dzień po wysłaniu (jeżeli wysyłka była przed godziną 16). Niestety czasami poczta ma to gdzieś i paczki "priorytetowe" dochodzą po kilku dniach. Jednak, żeby nie było, ostatnio zamówiony przeze mnie tusz na Allegro dotarł dzień po wysłaniu paczki przesyłką priorytetową. Wszystko się może zdarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:58, Lfdracon napisał:

http://www.allegro.pl/item254085550_heroes_v_dzikie_hordy_pre_order%5D.html
Zupełnie przypadkiem trafiłem na tą aukcję, i zastanawiam się, czy jest ona legalna? Mam pewne
wątpliwości, dziwne wrażenie że to... jakby to nazwać... "plagiat" oferty sklepowej gram.pl


Według mnie jest to oryginał. SS nie pozwoliłby sobie na sprzedaż piratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalka, koleś (a może babka ;)) prowadzi zwyczajny sklep na Allegro :). Nie on (ona) pierwszy(-a) i na pewno nie ostatni(a). Gram.pl też wystawia swoje aukcje, podobnie, jak Pewna Hurtownia Znana Z Tego, Że Wydaje Masowo Crapy ;) oraz pewien sklep internetowy na "t".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 14:49, dominik713 napisał:

Do wszystkich którzy mieli problem z zalogowaniem się:Wszystko już działa,przynajmniej u mnie.

a u mnie przed chwilą znowu coś sie nie chciało zalogować :[

jak ktoś chce mi wcisnąć pirata (na allegro) to gdzie moge to zgłosić?? (podajcie link :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 15:41, bezimienny15 napisał:

jak ktoś chce mi wcisnąć pirata (na allegro) to gdzie moge to zgłosić?? (podajcie link :))


Na stronie aukcji, po prawej stronie od nazwy aukcji jest "Zgłoś naruszenie zasad".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem wystawić przedmiot na allegro wszystko szło gładko aż do opisywania przedmiotu opisałem go i zformatowałem tekst wszystko był juz ustawione i dałem dalej a tu wyskakuje mi że nie ma opisu i tak kilka razy prubowałem aż wreszcie udało sie ale wtedy pokazał sie kolejny problem gdy dałem dalej to zobaczyłem że ten opis zlał sie w jeden wyraz nawet spacji nie było próbowałem kilka razy ale za każym razem efekt był ten sam formatuje tekst a jak daje dalej to zlewa sie w jedna całość i znikaja wszystkie pogrubienia poskreslenia itd. nie wiem co robić pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować