Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Allegro i inne - legalność sprzedaży

2905 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2006 o 15:53, Keroth napisał:

> > Wcale nie musi łamać prawa. Gry z pism - nie łamie prawa.
>
> ale lamie regulamin allegro (chyba ze dolaczy pismo z ktorym ta gra byla kupiona)

Wiesz, takie akcje są od lat :). Np. Smuggler z CDA oficjalnie powiedział, że jak już kupicie
numer możecie zrobić z nim codziennie. A napis z posta poniżej jest głównie dla sprzedawców
by nie śmieli odrywać płytek i sprzedawać oddzielnie czasopisma, oddzielnie płytek.


to wiem, ale wg regulaminu allegro:

"Towary, których wystawienie na aukcji wymaga spełnienia dodatkowych warunków.
Lp.:
12.

Nazwa:
Płyty CD/DVD dołączane do gazet/czasopism.

Warunki:
Płyta musi być oferowana wraz z gazetą/czasopismem, z jakim została zakupiona.

Wymagane elementy opisu:
Oświadczenie, że płyta oferowana jest razem z numerem gazety/czasopisma. Podanie tytułu i numeru gazety/czasopisma, z jakim sprzedawana jest płyta."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 22:02, Tarno napisał:

to trzeba byc samobojca bo np gdyby psy cos takiego zobaczyły to chyba jest przypał tak mi
sie wydaje

albo to policja :) chce zobaczyć kto to kupi i cap kupującego za kraty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 10:57, Elwro napisał:

Faktycznie zabawne. Ta fotka, jak rozumiem, ma zachecic klienta? :-)

taa i to jeszcze jakiek klasy te piraty.. nie Quake 4 tylko np: pet racer czy v-rally (w cda było to to) - ręce opadają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A skąd wiesz, że bot???
Jeśli nastawi się odpowiednio cenę to może być tak, że do póki Ty jej nie przebijesz ona będzie wzrastała do ustalonej przez gościa kwoty."
Na 100% bot :) mozna go ustawic tak aby za każdym razem podbijał cenę,a co najfajniejsze,nawet kilka sekund przed końcem aukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy sprzedaż odcinków dragon ball na allegro jest legalna? Byłbym zainteresowany zakupem ale nie chce kupywac od sprzedawcow na allegro jesli to nie jest legalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 20:08, ArtuRPGpl napisał:

RAz mnie na allegro koles wydaymal na 40 zl:/

a mi raz sprzedał zepsuty skaner
a raz płyty miały być idealne a były porysowane na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja juz mialem 7 kont i mi wszystkie pokasowali a wiecie co jest najdzwiniejsze ze w tytule bylo tka:

Gothic cała seria 50 zl orgianly pl! no jakso tak i powiedzieli ze tro piraty sprzedaje bo nie ma oswiadczenia o legalnosci zalosne! jest jakas mozliwosc zeby se konto załozyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 20:12, ArtuRPGpl napisał:

ja juz mialem 7 kont i mi wszystkie pokasowali a wiecie co jest najdzwiniejsze ze w tytule
bylo tka:

Gothic cała seria 50 zl orgianly pl! no jakso tak i powiedzieli ze tro piraty sprzedaje
bo nie ma oswiadczenia o legalnosci zalosne! jest jakas mozliwosc zeby se konto załozyc?


Patrząc na Twoją działalność na tutejszym forum i teksty jestem w stanie uwierzyć że i na allego ci dali popalić :)
Ale 7 kont ? to musiałeś każde na inny adres zakłądać chyba bo allegro nie pozwala założyć kilka na tą samą osobę...
I co 50 zł za całą serię gothica chciałeś ? Sorry nie wierzę by to były oryginały...
Co do zawieszania konta to raz mi też zawiesili bo miałem w aukcjach link do stony o grach gdzie był też sklep (nie nie gram.pl) oraze tekst: "jak szukasz jakiś gier daj znać - może akurat mam" i powiedzieli że to sugeruje sprzedaż poza allegro.. Żałosne. No ale musiałem usunąć owe "kontrowersyjne" teksty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 20:21, ArtuRPGpl napisał:

no 50 dych ale nie po polsku...

pewno po niemiecku :)
denerwują mnie takie aukcje. Kiedyś kupiłem 8 gier na jedej aukcji. napisane było że część jest po niemiecku, a aż 7 było auf deutch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować