Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 bije rekordy popularności w Niemczech

159 postów w tym temacie

@żdzisiek -> to właśnie przez takich ja ty nigdy za granicą nie przyznaję się, że jestem Polakiem. Szkoda mi słów na ciebie imbecylu. Wypisz się lepiej z młodzieży wszechpolskiej i zastanów się nad sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 19:06, Lord Jamnik napisał:

@żdzisiek -> to właśnie przez takich ja ty nigdy za granicą nie przyznaję się, że jestem
Polakiem. Szkoda mi słów na ciebie imbecylu. Wypisz się lepiej z młodzieży wszechpolskiej i
zastanów się nad sobą...


lipe robisz, ja wlasnie nie skrywam sie nigdy z moja narodowoscia. w angli nigdy nie miałęm z tego powodu przykrości, ale w dortmund-zie raz kobieta w sklepie powiedziała żebym razem z kolega nie mowił tak głośno po polsku bo klientów strasze :P :P :P Tu nie powtórzę co jej powiedziałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 18:41, vonxagen napisał:

ale do grania w obliviona wystarczy procek 1,5 , 512 ram , karta grafiki 128 mb
ja mam procka 1,7 , 512 ram , karta grafiki 256 mb (ge force 6600)

oblivion chodzil bo karta graficzna jest w poradzku i procek tez ale ram ? nowy gothic bedzie
wymagal 1 gb wiec nie pogram a mam 13 lat wiec tak latwo nie zdobende tego ramu ;/;/


Heh no teraz to wszystko jasne ;/ sam mialbym problem ze zdobyciem dodatkowego ramu, ale fakt faktem ze z pamiecia to juz troche przesada... za 2 lata to juz lipa bedzie - vista, gry pod dx10 etc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie co wy piszecie , modlcie sie zeby cd projekt ich przycisniol i zoptymalizxowal gre, sorry ale na moim sprzecie ledwo ciagnie medium z zaistalowanym patchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 21:28, rav1985 napisał:

ludzie co wy piszecie , modlcie sie zeby cd projekt ich przycisniol i zoptymalizxowal gre,
sorry ale na moim sprzecie ledwo ciagnie medium z zaistalowanym patc


Po pierwsze, to kiedy ostatnio windowsa ostatnio instalowałeś, bo może jest już za stary (nie chodzi o wersję tylko o datę ostatniej instalki) i się sypać zaczyna, i po drugie, to czy masz dobrego anty-vira, bo wirusy też strasznie brużdżą...ja kiedyś nie mogłem grać w Obka, tak się ciął na minimalnych, przeinstalowałem system, i szedł płynnie na prawie-średnich, bez trawki... Na twoim sprzęcie powinno chodzic na maxa, albo prawie na maxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 09:32, MeShade napisał:

no i bardzo sie ciesze....a gdzie nasz polski gothic? czemu cd projekt sie nie postaral i nie
spolszczyl gry zeby mogla wyjsc rowno z niemiecka premiera? jka zwykle my opoznieni suuuper


Widocznie maja ku temu powod ? Moze chca wydac polska wersje odrazu z patchem, by moc wydac w pelni wartosciowa gre ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat taki stary a jeszcze sie ciągnie...

Dnia 20.10.2006 o 22:35, Striker-Cs napisał:

> no i bardzo sie ciesze....a gdzie nasz polski gothic? czemu cd projekt sie nie postaral
i nie
> spolszczyl gry zeby mogla wyjsc rowno z niemiecka premiera? jka zwykle my opoznieni suuuper


Widocznie maja ku temu powod ? Moze chca wydac polska wersje odrazu z patchem, by moc wydac
w pelni wartosciowa gre ?


masz racje wlasnie tak cdp gadał przesuneli premiere bo gra miala sporo bledow.

@>Ta Niemcy już się cieszą a u nas jak zwykle Cdprojekt zawiódł. To juz norma prz wydawaniu Gothic`ów

jeszcze bardziej by zawiódł gdyby nie poprawil tej gry.Zastanow sie czasami zanim cos powiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 15:13, hans olo napisał:

Powodów jest wiecej, a ten jest najbardziej drażniący. Prede wszystkim chodzi mi o interfejs.
W RPGach 3D zapomina się o przystępnym interfejsie, który chroniłby gracza przed pogubieniem
się w świecie. Ideałem jest tu interfejs z BG2. Jesli kiedykolwiek powstanie RPG 3D z tak przyjaznym
interfejsem, to go przejdę nawet jeśli następnym razem będę musial od początku grzebać się
świńskim gównie. Mogę Ci to obiecać. Nie mogę jednak obiecać przejścia Gothica i Gothica 2.


Powiedz mi jaki masz cel poprzez takie wypowiedzi ? Bo ja Cie nie rozumiem, co mamy sie nad Toba zalic czy co ? Jestes jak narazie jedyna osoba, ktora narzeka na Gothica, bynajmniej jedna z nieliczynych, a jak to mowia "wyjatek potwierdza regule". Jesli Ci sie gra nie podoba, masz swoje zasady, to zaopatrz sie w inna gre i ciesz sie z jej grywalnosci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 22:44, vonxagen napisał:

masz racje wlasnie tak cdp gadał przesuneli premiere bo gra miala sporo bledow.


Szkoda, ze tego oficjalnie nie napisali, bynajmniej ludzie lepiej by odczytali przesuniecie premiery i nie pisaliby czegos takiego:
"Ta Niemcy już się cieszą a u nas jak zwykle Cdprojekt zawiódł. To juz norma prz wydawaniu
Gothic`ów"

Dnia 20.10.2006 o 22:44, vonxagen napisał:

jeszcze bardziej by zawiódł gdyby nie poprawil tej gry.Zastanow sie czasami zanim cos powiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 21:37, Przemek t74 napisał:

a jaki masz sprzęt rav1985, jeśli wolno spytać?

masz w sygnaturce

Pentium D 820 2x2,8@3,6Ghz2x1Mb cache S775 + Pentagram 100 CU+ | 2GB DDR II 667Mhz PDP PATRIOT DUAL CHANNEL DDR II | Gigabyte GA-G1975X | Leadtek WinFast PX7900GS TDH 256MB/256bit 450@600/1320@1608|HDD 2x250GB Seagate 7200Rpm 8MB Sata II NCQ |SB X-Fi Gamer + MegaWorks 550 5.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 21:46, Kodi127 napisał:

> ludzie co wy piszecie , modlcie sie zeby cd projekt ich przycisniol i zoptymalizxowal
gre,
> sorry ale na moim sprzecie ledwo ciagnie medium z zaistalowanym patc

Po pierwsze, to kiedy ostatnio windowsa ostatnio instalowałeś, bo może jest już za stary (nie
chodzi o wersję tylko o datę ostatniej instalki) i się sypać zaczyna, i po drugie, to czy masz
dobrego anty-vira, bo wirusy też strasznie brużdżą...ja kiedyś nie mogłem grać w Obka, tak
się ciął na minimalnych, przeinstalowałem system, i szedł płynnie na prawie-średnich, bez trawki...
Na twoim sprzęcie powinno chodzic na maxa, albo prawie na maxa...


wndows stawiany miesiac temu,zadnego vira , spyware, ad ware, rotkitow, w oblivina gram wszystko max 1280x1024 bez aa bo gf nie ma opcji AA +HDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 22:52, Striker-Cs napisał:

Powiedz mi jaki masz cel poprzez takie wypowiedzi ? Bo ja Cie nie rozumiem, co mamy sie nad
Toba zalic czy co ? Jestes jak narazie jedyna osoba, ktora narzeka na Gothica, bynajmniej jedna
z nieliczynych, a jak to mowia "wyjatek potwierdza regule". Jesli Ci sie gra nie podoba, masz
swoje zasady, to zaopatrz sie w inna gre i ciesz sie z jej grywalnosci !

To wy sie do mnie przykleiliście jak rzep psiego ogona. Powiedziałem co myslę a wy znowu zaczynacie jakąś krucjatę. Oceniacie grę zanim ja zobaczycie a czepiacie się, że jak ktoś próbował grać i mu sie nie podobało to nie ma prawa oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 23:21, hans olo napisał:

> > To wy sie do mnie przykleiliście jak rzep psiego ogona. Powiedziałem co myslę a wy znowu zaczynacie
jakąś krucjatę. Oceniacie grę zanim ja zobaczycie a czepiacie się, że jak ktoś próbował grać
i mu sie nie podobało to nie ma prawa oceniać.


Wiesz dlaczego ? Poprostu psujesz zachwyt i euforie z czekania na Gothica, gdzie 95% uzytkownikow wprost nie moze doczekac sie tytulu, obawia sie ze im nie ruszy na sprzecie, troszcza sie okazdy szczegol wydania, poprostu emocje za emocjami, a Ty wypisujesz takie cos :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 23:28, Striker-Cs napisał:

Wiesz dlaczego ? Poprostu psujesz zachwyt i euforie z czekania na Gothica, gdzie 95% uzytkownikow
wprost nie moze doczekac sie tytulu, obawia sie ze im nie ruszy na sprzecie, troszcza sie okazdy
szczegol wydania, poprostu emocje za emocjami, a Ty wypisujesz takie cos :/

Wybacz - jestem spaczony. Po czterech sesjach egzaminacyjnych ciężko we mnie wzbudzić emocje za pomocą płytki CD/DVD. A hurraoptymizm jeszcze nikomu na dobre nie wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 23:31, hans olo napisał:

> szczegol wydania, poprostu emocje za emocjami, a Ty wypisujesz takie cos :/
Wybacz - jestem spaczony. Po czterech sesjach egzaminacyjnych ciężko we mnie wzbudzić emocje
za pomocą płytki CD/DVD. A hurraoptymizm jeszcze nikomu na dobre nie wyszedł.


Byc moze, jednak dajmy ludziom chwile radosci, kazdemu sie nalezy, a tymbardziej kiedy sie czeka na kontynuacje swojej ulubionej gry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2006 o 22:52, Striker-Cs napisał:

Powiedz mi jaki masz cel poprzez takie wypowiedzi ? Bo ja Cie nie rozumiem, co mamy sie nad
Toba zalic czy co ? Jestes jak narazie jedyna osoba, ktora narzeka na Gothica, bynajmniej jedna
z nieliczynych, a jak to mowia "wyjatek potwierdza regule". Jesli Ci sie gra nie podoba, masz
swoje zasady, to zaopatrz sie w inna gre i ciesz sie z jej grywalnosci !

>

Napisze posta w twoim stylu.
Powiedz co masz na celu zadawając tak idiotyczne pytania?
Może hansowi chodzilo o zwrócenie uwagi na błędy gry? Ale doskonale o tym wiesz, a moje pytanie retoryczne było ironią. Wg. Ciebie jeżeli gra dostanie np. 90% to nie można pisać o jej wadach, bo to użalanie się nad sobą? Zastanów się jak bardzo idiotyczne było twoje drugie zdanie!
Może zaprzeczysz, że sterowanie w gothicu 1 było skopane? Ja go przeszedłem z trzy razy, tak samo jak i dwójke, ale dostrzegałem też w tej grze wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować