Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2005 o 16:22, Widek napisał:

Matko Boska niedawno słyszałem piosenke twisted transistor z ich nowej płyty!!! KORN ZACZYNA GRAĆ DISCO :(:(:(


Mi też się nie podoba ten kawałek -_- I nie wiem dlaczego większość ludzi podchodzi negatywnie do albumu "Untouchables". Mi tam się podoba...Nie ma takiego strasznie brutalnego i brudnego klimatu jak poprzednie płyty, ale jest bardziej melodyjny, i mi odpowiada. A za to "Take a look in the mirror" to dla mnie najgorsza płyta, żadne tam ''wracanie do starych brzmień'' jak ktoś napisał tylko zwykła komercha (np utwór dla filmu tomb raider). Być może nie na długo będzie to najgorsza płyta, najnowsze ''dzieło'' może nas zwalić z nóg jak wszystkie utwory będą takie jak ten Twisted Transistor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno. Właśnie przesłuchałem kawałka twisted transistor i prawdę powiedziawszy niebardzo słyszę tu disco :) przecież słychać korn''owe gitarki a sekcja jest duże mniej "dyskotekowa" niż np. w Wish I Had An Angel Nightwisha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 20:30, WoWmen napisał:

Ja mam baardźo krótkie włosy nie nosze glanó i bluz z kapelami ale słucham metalu :p


Może i kiepski byłem z anatomii, ale do słuchania chyba nie potrzebujesz bluzy, włosów i botków na blaszanej zelówce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 21:57, Monte Christo napisał:

> Ja mam baardźo krótkie włosy nie nosze glanó i bluz z kapelami ale słucham metalu :p

Może i kiepski byłem z anatomii,
ale do słuchania chyba nie potrzebujesz bluzy, włosów i botków na blaszanej zelówce...

Wiem :P Tylko tak mówie że to nie wazne jak kto się ubiera. Choć w różu by było dziwnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 22:29, WoWmen napisał:

Tylko tak mówie że to nie wazne jak kto się ubiera. Choć w różu by było dziwnie :D


Hmm... dałoby się przyzwyczaić - mój kumpel przez kilka lat podbierał swojej dziewczynie kożuszek (taki mocno pstrokaty - tylko do pępka) i w tym chodził... przez te gługie do łopatek włosy ludzie stojący za nim w kolejce zwracali się do niego per pani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bosz napisałem takiego długiego posta i się nie wysłał :/. Btw. Ja mam bardźo krótkie włosy więc mnie nie mylą ;). Jedyne co po mnie widac że słucham metalu to to że chodźe cały na czarno ale to tylko dlatego że lubię ten kolor poprostu. Zobaczyć mnie w innym kolorze to żadkość :]. NIe nosze glanów bo są dla mnie nie wygodne a dla szpanu nosić na siłę nie będe. Znam paru takich co dla szpanu noszą glany i wogóle. To jest dno słuchać muzyki by komuś zaimponować, ja słucham bo lubie lecz znam paru takkich co nie lubią a słuchają :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli lubisz "czarne rytmy metalu"? (LOL właśnie wpadłem na to powiedzonko, haha zabójcze)
A tak na poważnie to również nie noszę glanów, może nie zawse ubieram się na czarno ale ciemne barwy u mnie przeważają - choć nie powiem mam swój własny styl WHITE METAL... tzn lubię dla odróżnienia ubrać się na biało. Nie dla szpanu, ale dla siebie - by nie czuć się spętanym przez jakąś grupę która wymaga odemnie czegoś czego bym nie chciał... Pozatym może warunkuje to dziwny rodzaj metalu jakiego słucham. Power i Folk nie goszczą zbyt często na łamach prasy. Iced Earth był sporadycznie opisywany - choć w gatunku przoduje - podobnież blind guardian. Deatch również bardzie jkojarzy mi się z bielą... może to przez tęNorwegię czy co... ale Sentenced czy Charon nawet używają wiele kontrastu. Czarny ubiór na białym tle. A ja wolę czasem biały - choć dziwnie wtedy wyglądam - znajomi mówią że tak jakoś zupełnie inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadroman i Upiordliwy

Dnia 14.10.2005 o 17:24, Wiadroman napisał:

A gdzie mozna posluchac Twisted Transistor?

Podam tu link. Umieściłem to na rapidshare. Było to ściągnięte z fan strony korna. Zarejestrowane w radiu 100% legalne podkreślam. Przerobiłem to Mp3 i uciełem gadke spikerki ale i tak na początku ją słychać :D.
http://rapidshare.de/files/6287865/KoRn_-_Twizted_Transistor.wma.html

****
Ponownie prosze Was o zamieszczenie linka do Waszych profili na www.last.fm jeśli takowe posiadacie. Wystarczy tam założyć konto i ściągnąć odpowiedniego plugina i Wasza słuchana muzyka rejestruje się tam. Łatwiej będzie znaleźć osobę o podobnych zainteresowaniach.
Moj progil to http://www.last.fm/user/Maphisto/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 23:29, WoWmen napisał:

Podam tu link. Umieściłem to na rapidshare.


Dzieki, juz sciagam. :]

Dnia 14.10.2005 o 23:29, WoWmen napisał:

Ponownie
prosze Was o zamieszczenie linka do Waszych profili na www.last.fm jeśli takowe posiadacie. Wystarczy tam założyć konto
i ściągnąć odpowiedniego plugina i Wasza słuchana muzyka rejestruje się tam. Łatwiej będzie znaleźć osobę o podobnych zainteresowaniach.


Niestety ja sie tam nie rejestruje, bo w weekendy z mojego kompa korzystaja tez moje siostry, ktore...hm... Nie znaja sie na muzyce. :P Nie chce, zeby potem widnialy wsrod najbardziej lubianych jakies dziwne piosenki, ktorych mialbym sie potem wstydzic. :P

>>bombel1981

Poka poka! Chce zobaczyc ta okladke! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 01:15, Wiadroman napisał:

Niestety
ja sie tam nie rejestruje, bo w weekendy z mojego kompa korzystaja tez moje siostry, ktore...hm... Nie znaja sie na muzyce.
:P Nie chce, zeby potem widnialy wsrod najbardziej lubianych jakies dziwne piosenki, ktorych mialbym sie potem wstydzic.

Plugina można wyłanczać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 03:07, WoWmen napisał:

> Niestety
> ja sie tam nie rejestruje, bo w weekendy z mojego kompa korzystaja tez moje siostry, ktore...hm... Nie
znaja sie na muzyce.
> :P Nie chce, zeby potem widnialy wsrod najbardziej lubianych jakies dziwne piosenki, ktorych
mialbym sie potem wstydzic.
Plugina można wyłanczać :P


Łeee... Tyle zamieszania... ;P A co jesli zapomne? :>

A Twisted Transistor nie jest zly. :) Wkreca sie. Prawie cala noc sluchalem w kolko (z przerwami an Godsmack). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2005 o 06:01, Wiadroman napisał:

A Twisted Transistor nie jest zly. :) Wkreca sie. Prawie cala noc sluchalem w kolko (z przerwami an Godsmack). ;)

Heh Twisted Transistor mam jako najczęściej słuchane Mp3 :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże ludzie!! Widać ze jestescie prawdziwymi znawcami korna jak wam sie podoba ten twisted transistor! Widac brak Heada!! na nim sie opierał praktycznie zespoł , takie jest moje zdanie, teraz bedzie wielka zenada, to nie jest ten sam korn, juz jak zaczeli spiewac word up to mnie wpieniało;/ niesety każd0y zespol spada kiedys na same dno... A ja sobie posłucham Falling away from me;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować