Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2005 o 06:01, Wiadroman napisał:

A Twisted Transistor nie jest zly. :) Wkreca sie.


Wkrenca sie jak Britney Spears...

Dnia 15.10.2005 o 06:01, Wiadroman napisał:

Prawie cala noc sluchalem w kolko (z przerwami an Godsmack). ;)


Niech zgadnę... Voodoo? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 12:03, Widek napisał:

Boże ludzie!! Widać ze jestescie prawdziwymi znawcami korna jak wam sie podoba ten twisted transistor! Widac brak Heada!! na nim sie opierał praktycznie zespoł , takie jest moje zdanie, teraz bedzie wielka zenada, to nie jest ten sam korn, juz jak zaczeli spiewac word up to mnie wpieniało;/ niesety każd0y zespol spada kiedys na same dno... A ja sobie posłucham Falling away from me;]


A co nie można słuchać wszystkiego? :PNo musze przyznać World Up nie zabardźo przypadł mi do gustu ale to zawsze KoRn. Ja tam osobićbie wolę Blind i Make Me Bad. Czasami zespoł przechodźą na soft. Spójrz tylko na najnowszy krążek SlipKnoTa, 0 starego brzmienia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze slipknotem jest podobnie;] Poprostu stary korn był najelpszy i koniec, a ten nowy ich ''wynalazek'' mnie sie w ogole nie podoba, jestem ciekawe jak zareagują prawdziwi fani korna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 12:38, Widek napisał:

Ze slipknotem jest podobnie;] Poprostu stary korn był najelpszy i koniec, a ten nowy ich ''''wynalazek'''' mnie sie w ogole
nie podoba, jestem ciekawe jak zareagują prawdziwi fani korna

-----
there is no real KoRn fans :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 12:16, Monte Christo napisał:

> A Twisted Transistor nie jest zly. :) Wkreca sie.

Wkrenca sie jak Britney Spears...


Ty to powiedziales! :D

Dnia 15.10.2005 o 12:16, Monte Christo napisał:

> Prawie cala noc sluchalem
w kolko (z przerwami an Godsmack). ;)

Niech zgadnę... Voodoo? ;D


Nie. Plyta Faceless. Najlepsza. A skad pomysl Voodoo? :>

Co do okladki, to widze, ze powraca zniszczony mis i dziwne dziecko. :P Calkiem niezla. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham KoRna, Rammsteina, Black Sabbath i wiele innych ale ostatnie moje "odkrycie" to zespół Hammerfall troche podobne do Iron Maiden ale inny styl txt. Hearts on Fire Glory to the Brave Traiblaizers Always will be. Świetny Kawał muzy. Muzyki bo Credki i inne badziewia które polegają na 3-ech akordach i darciu mordy mnie nie ruszają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 22:13, Alexei Kaumanavardze napisał:

Ja słucham KoRna, Rammsteina, Black Sabbath i wiele innych ale ostatnie moje "odkrycie" to zespół Hammerfall troche podobne
do Iron Maiden ale inny styl txt. Hearts on Fire Glory to the Brave Traiblaizers Always will be. Świetny Kawał muzy. Muzyki
bo Credki i inne badziewia które polegają na 3-ech akordach i darciu mordy mnie nie ruszają


"We hold our rebel banners up with pride
The colour’s crimson and the Hammer is the sign"

Miło że mamy powiedzmy podobne gusta, ale nie zgodzę się z Tobą że dwie najnowsze płyty HammerFalla podobne do Iron Maiden... (dwie najnowsze to znaczy Crimson Thunder i Chapter V: Unbent, Unbowed, Unbroken). Wcześniejsze takie jak Glory To The Brave to możliwe że było podobieństwo, ale teraz zmienili styl na lepszy - to moje skromne zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 22:18, Vaxinar napisał:

"We hold
our rebel banners up with pride
The colour’s crimson and the Hammer is the sign"

Miło że mamy powiedzmy podobne
gusta, ale nie zgodzę się z Tobą że dwie najnowsze płyty HammerFalla podobne do Iron Maiden... (dwie najnowsze to znaczy
Crimson Thunder i Chapter V: Unbent, Unbowed, Unbroken). Wcześniejsze takie jak Glory To The Brave to możliwe że było podobieństwo,
ale teraz zmienili styl na lepszy - to moje skromne zdanie...

Możliwe, nie jestem znawca, jeszcze, moja domena to KoRn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 22:20, Alexei Kaumanavardze napisał:

Możliwe, nie jestem znawca, jeszcze, moja domena to KoRn


Heh, no ja też nie uważam się żadnego super znawcę, ale wypowiedziałem tylko moje zdanie... które popierają też inni :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 22:03, Wiadroman napisał:

A skad pomysl Voodoo? :>


A nie wiem tak mi sięnasunął... Godsmack... ;D

Dnia 15.10.2005 o 22:03, Wiadroman napisał:

Co do okladki, to widze, ze powraca zniszczony mis i dziwne
dziecko. :P Calkiem niezla. :)


Nie kupuje płyt na okładki - inaczej bym miał całą półke Rhapsody zapchaną ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 22:39, Monte Christo napisał:

Nie kupuje płyt na okładki - inaczej bym miał całą półke
Rhapsody zapchaną ;P


A ja plytami techno, bo wykonawcy techno maja dziwna tendencje o umieszczania pan an okladkach. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając wasze posty mam jedno wrażenie. mamy zupełnie inne pojęcie co to znaczy przwdziwy fan. Dla mnie to taki, który nie wypomina błędów zespołowi tylko czeka na lepsze czasy. Patrzcie wydawałoby się, że Metallica będzie do końca nagrywać ballady a tu energiczne St.Anger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 22:47, Wiadroman napisał:

A ja plytami techno, bo wykonawcy
techno maja dziwna tendencje o umieszczania pan an okladkach. :]


Tak jak wykonawcy popu, rapu (o ile nie ma tam ponętnego ziomala/auta), disco... ha i metal też ma babki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 22:47, Wiadroman napisał:

A ja plytami techno, bo wykonawcy
techno maja dziwna tendencje o umieszczania pan an okladkach. :]


Tak jak wykonawcy popu, rapu (o ile nie ma tam ponętnego ziomala/auta), disco... ha i metal też ma babki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 22:47, Wiadroman napisał:

A ja plytami techno, bo wykonawcy
techno maja dziwna tendencje o umieszczania pan an okladkach. :]


Tak jak wykonawcy popu, rapu (o ile nie ma tam ponętnego ziomala/auta), disco... ha i metal też ma babki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie wydawałoby się, że Metallica będzie do końca nagrywać
> ballady a tu energiczne St.Anger

Ej masz cos do ballad?;] Ja tam strasznie tęsknie za starymi balladkami, nowa płyta solówki zniknęły;/ rozumiem ze metallica zmeniła styl bo teraz są troszkę inne czasy niż kiedyś... Ja jestem 50% na tak i 50% na nie jeżeli chodzi o tą płytę, choc racja fajne ze grają nową muzę to jednak nie to samo co genialny one czy enter sandman takie piosenki się pamięta i aż się łezka w oczku kręci:D A od przepicia to się Hetfieldowi głos trochę zmienił i na koncertach to czasem fałoszwał ( a zresztą ma już swoje lata) A więc morał jest taki że świetność każdego zespołu mija z czasem , tak samo jak my się starzejemy....

A mnie wzieło na filozofie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole Black Metal, Haevy Metal i Death Metal. Bez obrazy ale nie przepadam za Rammstein''em i Kornem dla mnie za słabo grają. Moimi faworytami są Burzum, Emperor, Vader, Mortiis, Graveland, Tower, Darkthrone to są super zespoły z dobrym brzmieniem i ciekawą historią np: Burzum, Emperor maja powalajaca historie jak ktos nie wie proponuje poczytac w necie chyba ze ten rodzaj metalu was nie interesuje, jak to sie mówi "Jak kto lubi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu bym zapomniał o moim kumplu z dosc znanego zespołu Behemoth pozdro dla Nergala ten gosciu jest wporzo tyle miłych chwil spedzonych na plazy : D.
Taaa troche poczytałem ten temat i były wzmianki o stanizmie w Metalu. Oni tylko daja niektóre znaki i teksty z trescia "satanistyczna" ale napewno jej nie rozpowszechniaja i nikogo nie ucza tego. Pozatym prawdziwi "satanisci" nie istnieja (no moze 100 na całym swiecie co kumaja o co biega a nie pozerów którzy myślą że wiedzą) wszytkie symbole uwazane za sataistyczne to bzdura i propaganda wymyślona przez kościół np: odwrócony pentagram - oznacza symbol odpedzania i ochrony przed demonami, odwrócony także a w wiccaniźmie oznacza zime, kozioł i rogate postacie - Bóg był przedstawiany jako postac z rogami najczęściej kozioł, ale kościół o tym zapomniał i teraz jest co jest wredne stereotypy. A ludzie co chodza i zabijają tworza sekty robią ofiary to banda debili którzy sie bawią w czarne msze nic nie wiedząc i przez takich jak oni metale uwazani sa za satanistow.
Koniec eseju xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest jakiś fan Children of Bodom na forum? Co myślicie o Are You Dead Yet? Bo jak dla mnie nie umywa sie do najstarszych płyt, zwłaszcza Something Wild, jednak jest lepsza od Hate Crew Deathroll... Szkoda że odeszli od Melodic Death, tyle można powiedzieć z czystym sumieniem. Nie są dze żeby szybko nagrali coś lepszego od Dawnfalla (zwłaszcza z tokyo warhearts) czy In the Shadows...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 23:03, Monte Christo napisał:

Tak jak
wykonawcy popu, rapu (o ile nie ma tam ponętnego ziomala/auta), disco... ha i metal też ma babki...


Nie zapominajmy tez o polaczeniach auto+ziomal, auto+panie, panie+ziomal, panie+ziomal+babki. ;) Metal tez ma babki...? Pewnie sie zdarza (choc teraz nie przychodzi mi zaden przyklad do glowy), ale napewno nie sa to kobiety w bikini. ;D Przekonaj mnie, ze jest inaczej. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować