Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

A ja zaraz zacznę szukać starego , dobrego Issues - wg. mnie drugiej po KoRn najlepszej płycie tegoż zespołu . Na tej płycie jest może jeden taki sobie kawałek, może dwa ale znakomita większość to popisy wokalne i instrumentalne zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KoRn powoli zazczyna dominowac w watku. :] Ja dzisiaj wciaz katuje sie piosenka Twisted Transistor i trzema piosekami, ktore nie sa na zadnej plycie zespolu - Kick the P.A., Proud i chyba najlepsza piosenka KoRn - Camel Song. Po prostu genialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 00:27, Sowilo napisał:

Jezu bym zapomniał o moim kumplu z dosc znanego zespołu Behemoth pozdro dla Nergala ten gosciu jest wporzo tyle miłych chwil
spedzonych na plazy : D.


Łooo... zią z Trójmiasta? ;P Pozdr. z Przymorza :D

Dnia 16.10.2005 o 00:27, Sowilo napisał:

Taaa troche poczytałem ten temat i były wzmianki o stanizmie w Metalu. Oni tylko daja niektóre
znaki i teksty z trescia "satanistyczna" ale napewno jej nie rozpowszechniaja i nikogo nie ucza tego. Pozatym prawdziwi
"satanisci" nie istnieja (no moze 100 na całym swiecie co kumaja o co biega


No bez przesady, 100 to zbyt mała liczba. Ale fakt, niewiele osób wie, co to właściwie jest satanizm... ja w sumie też za znawcę się nie uważam, ale wiem chyba, czym NIE jest, a to już coś ;) Na pewno nie jest RELIGIĄ.

Dnia 16.10.2005 o 00:27, Sowilo napisał:

chodza i zabijają tworza sekty robią ofiary to banda debili którzy sie bawią w czarne msze nic nie wiedząc i przez takich
jak oni metale uwazani sa za satanistow.


Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 13:00, Wiadroman napisał:

Nie zapominajmy tez o polaczeniach auto+ziomal, auto+panie, panie+ziomal, panie+ziomal+babki. ;) Metal tez ma babki...?
Pewnie sie zdarza (choc teraz nie przychodzi mi zaden przyklad do glowy), ale napewno nie sa to kobiety w bikini. ;D Przekonaj
mnie, ze jest inaczej. :]


Proszę bardzo. Nawet masz ziomala i panienke z autem... gdybyśposzukał to byś odnalazł tego sporo... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 14:49, Wiadroman napisał:

KoRn powoli zazczyna dominowac w watku. :] Ja dzisiaj wciaz katuje sie piosenka Twisted Transistor i trzema piosekami, ktore
nie sa na zadnej plycie zespolu - Kick the P.A., Proud i chyba najlepsza piosenka KoRn - Camel Song. Po prostu genialna.



Wiadroman - a nie chodzi Ci przypadkiem o " Cameltosis" - taki egzotyczny wstęp ma ta piosenka ?

Ponawiam pytanie - ma ktoś może namiary na Twisted Tranzistor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 18:21, Widek napisał:

W Cameltosis na garach grał Davis, Na Basie Silveira, Śpiewał Fieldy a Head i Munky zamienili się gitarami:D



Ale w tej piosence ktoś wystąpił gościnnie. Nie znam dokładnie kolesia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za kolejnego posta pod rząd ale mam zamiar się wypowiedzieć na temat Twisted Tranzistor - piosenka trochę przypominała mi styl Mansona, ale ma fragmenty niemalże jak jakaś piosenka popowa z gitarami - nawet Davies jest jakiś inny mimo , że podoba mi się wokal tutaj i ta piosenka wkręca to nie jest ona starym dobrem KoRna i słychać brak Heada - wg. mnie oprócz Daviesa głównego członka grupy. Szkoda - poza tym jak na złość Davies nie chce znaleźć sobie nowego gitarzysty na stałe;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 19:26, WoWmen napisał:

Co do KoRna. Kiedy jest premiera "See You On The Other Side"? NOWEGO ALBUMU kOrNA


z tego co wiem to od dzisiaj zostalo 51 dni... a dokladnie to sam sobie policz :D
dla ulatwinia: dzisiaj mamy 16 pazdziernika 2005 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 19:37, upiordliwy napisał:

6 Grudnia jest zapowiedziana oficjalna
premiera.

Nie mogę się już doczekać :D. Tylko boję się o brzmienie nowego albumu czy nie zrobią z tego Popu lub czegoś LP podobnego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 20:08, WoWmen napisał:

> 6 Grudnia jest zapowiedziana oficjalna
> premiera.
Nie mogę się już doczekać :D. Tylko boję się o brzmienie nowego
albumu czy nie zrobią z tego Popu lub czegoś LP podobnego :/


Ja myślę, że nie musimy się o to martwić. Przecież to Korn a nie LP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 20:11, bombel1981 napisał:

> > 6 Grudnia jest zapowiedziana oficjalna
> > premiera.
> Nie mogę się już doczekać :D. Tylko boję się
o brzmienie nowego
> albumu czy nie zrobią z tego Popu lub czegoś LP podobnego :/

Ja myślę, że nie musimy się o to
martwić. Przecież to Korn a nie LP

Ale schodzi na taką droge :/. Coraz lżejsze i bardziej utwory pod POP. Przecierz World Up i Twisted nie brzmi jak stary Falling albo Blind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować