Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2005 o 21:20, Jozeph napisał:

A słucha ktoś zespołu Apocalyptica???


Bardzo fajny zespół. Ciekawy klimacik mają, parę utworów jest może z leksza cienkich w ich repertuarze ale niektóre wymiatają. Np Until It Sleeps i w ogóle cała płyta Cult.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 17:57, upiordliwy napisał:

Wiadroman - a nie chodzi Ci przypadkiem o " Cameltosis" - taki egzotyczny wstęp ma ta piosenka ?


Hm... Napisalem, ze Camel Song, wiec wlasnie o Camel Song myslalem. :]

>> Widek

Dnia 16.10.2005 o 17:57, upiordliwy napisał:

W Cameltosis na garach grał Davis, Na Basie Silveira, Śpiewał Fieldy a Head i Munky zamienili się gitarami:D


Nie. W Cameltosis wszyscy graja an swoich instrumentach, ale za to Jonathan spiewa tylko refren (jeden z najlepszych refrenow jakie kiedykolwiek slyszalem). Chodzi Ci o hidden song po My Gift To You na Follow The Leader. Nazywa sie Eereache My Eye. W jednym momencie slychac nawet jak wokalista mowi "Jonathan on the drums". Najdziwniejsza piosenka KoRn. :) Po rozmowie, ktora slychac przed piosenka wnioskuje, ze zespol byl pod wplywem narkotykow. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 22:02, Wiadroman napisał:

> Wiadroman - a nie chodzi Ci przypadkiem o " Cameltosis" - taki egzotyczny wstęp ma ta piosenka ?

Hm... Napisalem,
ze Camel Song, wiec wlasnie o Camel Song myslalem. :]

>> Widek
> W Cameltosis na garach grał Davis, Na Basie Silveira,
Śpiewał Fieldy a Head i Munky zamienili się gitarami:D

Nie. W Cameltosis wszyscy graja an swoich instrumentach, ale za
to Jonathan spiewa tylko refren (jeden z najlepszych refrenow jakie kiedykolwiek slyszalem). Chodzi Ci o hidden song po
My Gift To You na Follow The Leader. Nazywa sie Eereache My Eye. W jednym momencie slychac nawet jak wokalista mowi "Jonathan
on the drums". Najdziwniejsza piosenka KoRn. :) Po rozmowie, ktora slychac przed piosenka wnioskuje, ze zespol byl pod wplywem
narkotykow. :D



A więc co to za Camel Song?

I gdzie jest ta "ukryta " piosenka na Follow the Leader?

Swoją drogą całe Cameltosis wyróżnia sięna tej płycie swojąoryginalnością a refren jest cudowny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 22:55, upiordliwy napisał:

A więc co to za
Camel Song?


Piosenka do filmu End Of Days. Baaaardzooo goraco polecam. :]

Dnia 16.10.2005 o 22:55, upiordliwy napisał:

I gdzie jest ta "ukryta " piosenka na Follow the Leader?


Noooo coooo Tyyyyy?! Nie wiesz? Po My Gift To You. jest chwila ciszy, potem zaczynaja gadac, a potem zaczyna sie piosenka.

Dnia 16.10.2005 o 22:55, upiordliwy napisał:

Swoją drogą całe Cameltosis wyróżnia sięna tej płycie
swojąoryginalnością a refren jest cudowny!


Zgadzam sie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 23:58, Widek napisał:

Shit racja chodzilo mi o Eereache My Eye , nawet zamnieni instrumenami bardziej mi sie podobali niz to nowe gówno co wyjdzie:/


Eeee tam! Narzekasz! Mi sie podoba nowa piosenka, chociaz gdyby byla ciezsza bylaby juz naprawde super. Ale tak wokal Jonathana nadrabia brak head''a. :) Tekst tez niekiepski. Ale co prawda, to prawda - Eareache My Eye nie jest zle. ;) W koncu zamienili sie instrumentami, ale gitara to ciagle gitara, Head potrafi spiewac (czasami robil za drugi glos w piosenkach KoRn), a Jonathan uczyl sie grac na perkusji. :) No... wiesz o co chodzi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest temat o metalu czy o Kornie?? Dajcie szanse innym zespołom. Zna ktoś polski zespół Riverside? 31 października ma premierę ich nowa (druga) płytka, "Second Life Syndrom". Grają coś w stylu progressive. Naprawdę świetny kawałek muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak mozna riversidow nie znac ;) tozto znakomity polski zespol. z niecierpliwoscia czekam na ich nowy album. na razie rozkoszuje sie ich singlem "Conceiving You". po prostu swietny a o jego cenie to juz nie wspomne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

slucha ktos z was moze Children Of Bodom? ja ostatnio odkrylem Everytime I Die i zespol odrazu wskoczyl u mnie na bardzo wysoka pozycje w osobistym rankingu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 20:33, upiordliwy napisał:

Ale ogólnie My Gift to you mi się nie bardzo podoba - za dużo chaotyczności w niej i nieporządku;] A gdzie mogę sobie posłuchać
Camel Song?


Wpisz w googlach, bo widzialem ostatnio nawet do posluchania online gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 21:04, qnio napisał:

slucha ktos z was moze Children Of Bodom? ja ostatnio odkrylem Everytime I Die i zespol odrazu wskoczyl u mnie na bardzo
wysoka pozycje w osobistym rankingu;)



Czasami się mi zdarza posłuchać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 21:45, Wiadroman napisał:

> Ale ogólnie My Gift to you mi się nie bardzo podoba - za dużo chaotyczności w niej i nieporządku;] A gdzie mogę sobie
posłuchać
> Camel Song?

Wpisz w googlach, bo widzialem ostatnio nawet do posluchania online gdzies.


Jest w necie do posłuchania ale niestety tylko preview...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować