Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2007 o 17:46, Sith66 napisał:

Jak tu się nie zakochać w Slayerowskich riffach ? Jeżeli chodzi o cieżar to dla mnie jest idealnie.
Jakich słuchasz utworów że Slayer wydaje ci się za lekki? W kółko katujesz Hammer Smashed Face
?
Nie żebym miał pretensję, tak pytam...


LOL ;] Widać można się nie zakochać i nie szczytować ze Slejerem. Besides, IMO wcale nie trzeba słuchać wodbytłupiącego trv pagan slavonic black ani nie mieć zgrindowanej mózgownicy, żeby uznać Slayera za stosunkowo lekkiego i/lub nudnawego (przynajmniej ja sobie nie przypominam, żebym karmiła się wyłącznie norweskimi urwipołciami, a Slayer jak mnie nudził, tak nudzi nadal). No i wiesz, to, że ciężar jest dla Ciebie idealny, jest jak dla mnie marnym argumentem ;]

Goldeniglu - sklej żółwika (m) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 19:00, Nathicana napisał:

LOL ;] Widać można się nie zakochać i nie szczytować ze Slejerem. Besides, IMO wcale nie trzeba
słuchać wodbytłupiącego trv pagan slavonic black ani nie mieć zgrindowanej mózgownicy, żeby
uznać Slayera za stosunkowo lekkiego i/lub nudnawego (przynajmniej ja sobie nie przypominam,
żebym karmiła się wyłącznie norweskimi urwipołciami, a Slayer jak mnie nudził, tak nudzi nadal).
No i wiesz, to, że ciężar jest dla Ciebie idealny, jest jak dla mnie marnym argumentem ;]

Goldeniglu - sklej żółwika (m) ;]


Znam ludzi którzy kochają Slayera i ludzi którzy go nienawidzą. Ale nigdy nie spotkałem nikogo kto mówi że ich muzyka go nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię słuchać wszystkiego co fajne, nie mam ulubionego stylu muzyki, słucham wszystkiego,no ale przeważnie jest to metal lub taki bardzo ciężki rock :)) ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 19:10, Frytkasis napisał:

Ja tam lubię słuchać wszystkiego co fajne, nie mam ulubionego stylu muzyki, słucham wszystkiego,no
ale przeważnie jest to metal lub taki bardzo ciężki rock :)) ]:->


Niektórzy by powiedzieli, że jesteś pozerem :)

Dla mnie najlepszy jest Melodic Death (Children of Bodom, In Flames) oraz Gothic (Nightwish, Within Temptation)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 19:07, Sith66 napisał:

Znam ludzi którzy kochają Slayera i ludzi którzy go nienawidzą.

Widocznie mało widziałeś. Ja jestem jeszcze z innej kategorii - mnie ten zespół zupełnie nie ciekawi :) Wynika to po prostu, że nie słucham tego typu muzyki. Ale jak slayer ma mnie interesować skoro słucham black, a ostatnio także death...

Dnia 04.09.2007 o 19:07, Sith66 napisał:

Ale nigdy nie spotkałem nikogo kto mówi że ich muzyka go nudzi.

A Nathicana ?! ;)) Są różnie ludzie, dla ciebie to może być najlepsza kapela, dla kogoś rynsztok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 19:14, paweusz napisał:

> Znam ludzi którzy kochają Slayera i ludzi którzy go nienawidzą.
Widocznie mało widziałeś. Ja jestem jeszcze z innej kategorii - mnie ten zespół zupełnie nie
ciekawi :) Wynika to po prostu, że nie słucham tego typu muzyki. Ale jak slayer ma mnie interesować
skoro słucham black, a ostatnio także death...

Wiem, ostry z ciebie chłopak .;)

Dnia 04.09.2007 o 19:14, paweusz napisał:

> Ale nigdy nie spotkałem nikogo kto mówi że ich muzyka go nudzi.
A Nathicana ?! ;)) Są różnie ludzie, dla ciebie to może być najlepsza kapela, dla kogoś rynsztok.

I bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2007 o 19:07, Sith66 napisał:

Znam ludzi którzy kochają Slayera i ludzi którzy go nienawidzą. Ale nigdy nie spotkałem nikogo
kto mówi że ich muzyka go nudzi.


Shit happens =] A nienawidzić to ja mogę KoRna albo innego Slipgniota, Slejer zapracował sobie tylko na nudzenie mnie, więc not that bad. Zresztą, jeszcze o kilku innych zespołach, generalnie postrzeganych jako kapele-legendy, mam mizerną opinię, więc Slayer nie jest taki znów osamotniony :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 19:18, Sith66 napisał:

Wiem, ostry z ciebie chłopak .;)

Sugerujesz, że cwaniakuję ?! Otóż nie - po prostu lubię taki a nie inny styl i tyle. Nie jestem... ostry :D

Dnia 04.09.2007 o 19:18, Sith66 napisał:

I bardzo dobrze.

Owszem, każdy powinien mieć jakiś swój styl - gdyby było małe urozmawicenie upodobań, to by było nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 19:20, Nathicana napisał:


> Znam ludzi którzy kochają Slayera i ludzi którzy go nienawidzą. Ale nigdy nie spotkałem
nikogo
> kto mówi że ich muzyka go nudzi.

Shit happens =] A nienawidzić to ja mogę KoRna albo innego Slipgniota, Slejer zapracował sobie
tylko na nudzenie mnie, więc not that bad. Zresztą, jeszcze o kilku innych zespołach, generalnie
postrzeganych jako kapele-legendy, mam mizerną opinię, więc Slayer nie jest taki znów osamotniony
:]


Ok. Nie lubisz to trudno.

paweusz

Dnia 04.09.2007 o 19:20, Nathicana napisał:

Sugerujesz, że cwaniakuję ?!

Nie
Otóż nie - po prostu lubię taki a nie inny styl i tyle. Nie jestem... ostry :D
No i o to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 19:13, Naymar napisał:

> Ja tam lubię słuchać wszystkiego co fajne, nie mam ulubionego stylu muzyki, słucham wszystkiego,no

> ale przeważnie jest to metal lub taki bardzo ciężki rock :)) ]:->

Niektórzy by powiedzieli, że jesteś pozerem :)

Dla mnie najlepszy jest Melodic Death (Children of Bodom, In Flames) oraz Gothic (Nightwish,
Within Temptation)


haha nightwish to nawet nie gothic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 19:35, hammerfall87 napisał:

haha nightwish to nawet nie gothic :P


No to taki Gothic w wersji light, ale to go nie skreśla z tej listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 19:47, Metal-jestem napisał:

Widzę, że znowu doszło do dyskusji na temat gustów muzycznych typu "KoRn ssie pałkę"; "Slayer
jest nudniejszy od Mozarta" :)

Standard. Ten temat nigdy się bez tego nie obejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 19:47, Metal-jestem napisał:

Widzę, że znowu doszło do dyskusji na temat gustów muzycznych typu "KoRn ssie pałkę"; "Slayer
jest nudniejszy od Mozarta" :)


Pokusa była zbyt silna :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 20:56, Azreix napisał:


> Pokusa była zbyt silna :]
Taa... Moja zespół być najlepsza! :D


...umba! :D

Dnia 04.09.2007 o 20:56, Azreix napisał:

A poza tym witamy nową gramowiczkę i metalówę. :)


A dziękuję :) *blush*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia płyta Trivium- "The Crusade", uchodzi za trash metalową, a brzmi dużo ciężej. Mówiąc za lekki miałem na myśli brzmienie, nie same riffy. Na codzien slucham Triviuma, stone sour, slipknota, podoba mi się Behemoth (jako jedyny z death metalowych zespołów), Annihilator, Iron Maiden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również witam nową GRAMowiczkę :-)

Co do metalu ciągle debata toczy się o kornach, slipknotach, slayerach itd. :) może ktoś poleci coś z gatunku melodic death ? Norther, Kalmah, Wintersun, poszukuje czegoś podobnego :-) za wszelkie sugestie z góry serdecznie dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować