Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2007 o 17:49, zbysheck napisał:

Wystarczy że go wybrechaliśmy przez to xD. Co za dziecko śmieje się ze słowa DOWN na koszulce?
No i dodam że koleś ma ksywę NOCNIK, może to go usprawiedliwi xD.

U mnie to nie wystarczy im wyśmiewanie się. Ale brać metalowa w mojej budzie jest zwarta i gotowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 17:54, Azreix napisał:

U mnie to nie wystarczy im wyśmiewanie się. Ale brać metalowa w mojej budzie jest zwarta i
gotowa :D

Hehe... u nas zwykli obywatele tego kolesia wybrechali za poczucie humoru przedszkolaka :D
Metali to za dużo nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 17:54, Azreix napisał:


> Wystarczy że go wybrechaliśmy przez to xD. Co za dziecko śmieje się ze słowa DOWN na
koszulce?
> No i dodam że koleś ma ksywę NOCNIK, może to go usprawiedliwi xD.
U mnie to nie wystarczy im wyśmiewanie się. Ale brać metalowa w mojej budzie jest zwarta i
gotowa :D


*sigh* U mnie, poza moją nikczemnych rozmiarów osóbką, jest trzech (słownie 3) metali ;| Za starych, "dobrych" czasów gimnazjum nie było wielu więcej, za to zawsze znalazło się całkiem sporo chętnych do zafundowania jakiemuś "hippisowi" wp... em, lania. Żeby było śmieszniej, dorzucę, że płeć nie grała roli, jeśli tylko kaprawe oczka łysych i pięknych wypatrzyły glany i/lub kostkę, ew. nadmiar kolczyków. Anyway... tak wracając do mytolowych koszulek - jak patrzę na zespoły, z jakimi są produkowane damskie bluzki, to mi wszystko opada. Jedna z niewielu rzeczy, których zazdroszczę facetom - nie wiem, skąd powszechne założenie, że tylko faceci słuchają czegoś cięższego, niż Britnej Dzida, ghhh <rage mode> Ch**nia PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 20:34, Azreix napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=bNQQVyW7py4&mode=related&search=
Słabsze od wersji alternatywnej Decade of Therion , ale też można się popłakać ze śmiechu :-)


Nie wiedziałem, że w słowach Nergala są takie podteksty... xD
Ale Kaka Demona normalnie powaliło mnie z nóg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 20:39, greg_f napisał:

> http://pl.youtube.com/watch?v=bNQQVyW7py4&mode=related&search=
> Słabsze od wersji alternatywnej Decade of Therion , ale też można się popłakać ze śmiechu
:-)

Nie wiedziałem, że w słowach Nergala są takie podteksty... xD
Ale Kaka Demona normalnie powaliło mnie z nóg ;)


I ta zacięta mina (ew. zatwardziała) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Trivium - jesli sie nie myle, to metalcore chyba? Kiedys slyszalem o nich niepochlebne opinie, to wpisalem ''trivium'' w Youtube... jakiś teledysk, wchodzę. Dziwię się, czemu tak ich nie znoszą, przecież muzyka jest ok. I wtedy wszedł wokal. I wszystko stało się jasne, a uszy wciąż bolą :P

Soad to hard rock bardziej niz metal... Maja pare naprawde swietnych piosenek, to im trzeba przyznac. Ale Daron... n/c...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 23:49, MATI9630o napisał:

Co do Trivium - jesli sie nie myle, to metalcore chyba? Kiedys slyszalem o nich niepochlebne
opinie, to wpisalem ''trivium'' w Youtube... jakiś teledysk, wchodzę. Dziwię się, czemu tak
ich nie znoszą, przecież muzyka jest ok. I wtedy wszedł wokal. I wszystko stało się jasne,
a uszy wciąż bolą :P


Ascendancy była metalcoreowa. Wokal jest według mnie świetny, przynajmniej na Krucjacie, bo tam Matt się tak nie wydziera.

Dnia 05.09.2007 o 23:49, MATI9630o napisał:

Soad to hard rock bardziej niz metal... Maja pare naprawde swietnych piosenek, to im trzeba
przyznac. Ale Daron... n/c...


No, np. Chop Suey, Aerials, Toxicity...Tylko teledyski są cienkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja nie przepadem za tego rodzaju muzyka... jedyne co mozna kojarzyc z nia to ze lubie stare kawalki metallici. a tak to wole raczej rock... metal nie na moje uszy. muzyka zazwyczaj mnie relaksuje jednak nie w przypadku metalu... ale przyznam ze mam pelno znajomych sluchajacych tego rodzaju muzyki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 17:37, zbysheck napisał:

Dżizas, kocham swoją szkołę... W wakacje kupiłem trochę nowych ciuchów w sklepach wysyłkowych,
więc idę do szkoły z SOADem na piersi, no i oczywiście wróciła ksywa "Hejwi" dodatkowo jeden
kretyn zaczął się smiać że jestem DAŁN bo mam na koszulce DOWN. Eh... Szkoła... :/


Ja miałem podobną sytuację. Idę sobie korytarzem, zauważa mnie jakiś zaprzysięgły drech, czyta napis na
koszulce i mówi do ziomów: "System of a Down ? Chyba System of a Ku**s." i zaczynają cieszyć japy. To jest
takie żałosne. I też nie ma u mnie za dużo metali. Zgodnie z ostatnią modą najwięcej mamy punków i emo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\

Dnia 06.09.2007 o 00:40, Sith66 napisał:

takie żałosne. I też nie ma u mnie za dużo metali. Zgodnie z ostatnią modą najwięcej mamy punków
i emo.

to teraz taka moda jest?;p no nie zauwazylem;pale mozliwe. w kazdym badz razie zgadzam sie z tym ze metali nie jest zbyt duzo. mysle ze przyczyna jest po prostu wielka nietolerancja dla "czarnuchow" jak mowili w mojej bylej szkole. zgadzam sie z tym iz to zalosne. ale coz zrobic jesli jakis jak mowisz drech nie jest zbyt inteligentny i wysmiewa sie czesto z czegos czego nie rozumie, albo stara sie komus zaimponowac... coz dziecinada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 00:43, Samildanach napisał:

to teraz taka moda jest?;p no nie zauwazylem; ale mozliwe.


Przynajmniej u mnie w szkole. A właściwie w moim byłym gimnazjum. Nie mogę się odzwyczaić. Haha.

Dnia 06.09.2007 o 00:43, Samildanach napisał:

w kazdym badz razie zgadzam sie
z tym ze metali nie jest zbyt duzo. mysle ze przyczyna jest po prostu wielka nietolerancja
dla "czarnuchow" jak mowili w mojej bylej szkole.


W warszawie jest jedno liceum w którym jest tyle metali, że nauczyciele szczerze odradzają zakładania dresów.
Gdybym tylko wiedział o tym wcześniej. :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również odnoszę wrażenie, że coraz więcej emo biega po świecie ;) Wystarczy np. odwiedzić jakiekolwiek centrum handlowe, posiedzieć z godzinę na ławce i obserwować bacznie przechodzących ludzi. Gwarantuję, że dziewczyn i chłopaków w trampach (czasem do kolan), skarpetach w paski, w koszulce tokio hotel i torbą przewieszoną przez ramię jest całkiem sporo ;). Niedawno widziałem też wiśniowe glany w białe chmurki o_o, traumatyczne przeżycie. Już myślałem, że będę moczył łóżko przez dwa dni :>
Oprócz tego coraz więcej panów w różnym wieku nosi różowe koszule... Nie wiem, nie znam się, to jakaś nowa moda ? Ja bym w życiu nie założył czegoś o takiej barwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często się ubieram na czarno mimo to nie jestem punkiem ani metalem. Więc wydaje mi się że Ci ludzie o których mówisz też nie mają z subkulturą EMO wiele wspólnego. Ci którzy w ostatnim czasie się tak bardzo rzucają w oczy to zwykli pozerzy niemający zielonego pojęcia o prawdziwym EMO z 80` lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xadron... przeczytaj sobie co to jest EMO, screamo, a później się wypowiadaj... :/
Przyznam, że kiedyś też podobnie myślałem, ale zdanie zmieniłem, jak zacząłem słuchać prawdziwego EMO. Przykładem może być stare Jimmy Eat World i Joanne D''arc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować