Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Ja tam mam koszulkę MayheM ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Mayhem ) i ostatnio Darkthrone ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Darkthrone ) i jakoś mnie to wali co kto o mnie myśli na mieście. Przypinam do spodni 75 cm łańcuch, broda na pysku i idę w miasto. :) Dresów się nie boję, najwyżej trafię do trumny. Cóż, i tak żyjemy po to, by umrzeć... Więc czy teraz czy za 60 lat to mała różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 00:31, minimysz napisał:

Zespół ten, lecz utworu nie znam - pewnie ze wcześniejszych płyt, ja znam tylko album "La Theatre Du Vampire". Ależ strasznie groteskowy videoklip, wręcz śmieszny :D Notre Dame czasem słucham jako przerywnik między innymi zespołami, bo... grają jakoś tak inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli zupełnie nie moje klimaty... Czy na "La Theatre Du Vampire" wokalista nadal usiłuje podrabiać Kinga Diamonda, czy zauważył, że mu to nie wychodzi i przestał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 10:05, minimysz napisał:

Czyli zupełnie nie moje klimaty... Czy na "La Theatre Du Vampire" wokalista nadal usiłuje podrabiać
Kinga Diamonda, czy zauważył, że mu to nie wychodzi i przestał?

Nigdy nie słuchałem Kinga Diamonda, więc nie potrafię czy próbował naśladować jego manierę ''śpiewania''. Nie jestem zapalonym fanem zespoły, pisałem kiedy słucham tego zespołu.To chyba tylko chwilowe... słuchanie :) Czasem trzeba odpocząć. Ostatnio koncentruję się bardziej na Graveworm, Septic Flesh i Amon Amarth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 10:08, paweusz napisał:

Nigdy nie słuchałem Kinga Diamonda

Mercyful Fate też nie? W takim razie trudno, nie dowiem się.

Dnia 06.09.2007 o 10:08, paweusz napisał:

Nie jestem zapalonym fanem zespoły /ciach/

Moim zdaniem trudno być ich zapalonym fanem... Jakoś ani muzycznie ani wokalnie mi nie pasują.

Dnia 06.09.2007 o 10:08, paweusz napisał:

Ostatnio koncentruję się bardziej na Graveworm, Septic Flesh i Amon Amarth.

Głupio się przyznać, ale nie znam. U mnie ostatnio najczęściej Limbonic Art na zmianę z Griegiem leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 10:19, minimysz napisał:

Ostatnio koncentruję się bardziej na Graveworm, Septic Flesh i Amon Amarth.
Głupio się przyznać, ale nie znam. U mnie ostatnio najczęściej Limbonic Art na zmianę z Griegiem leci.

Nie znasz Amo Amarth ?! To jeden z bardziej znanych i jeden z najlepszych zespołów death (death melodic). Nawiązywali często do twórczości Tolkiena i do wikingów. Z pewnością warto poznać chociażby zespół.
Graveworm, to niemiecki zespół black z włoskim "vocalem" - można się tam doszukać symphonic, bardzo rytmiczne granie. Bardzo mi się podoba zespół. Ostatnio rozmawialiśmy tu sporo o coverach i ludziskom podoba się ich cover R.E.M. Losing my religion (z odświerzanych, to jeszcze I need a Hero, It''s a sin), ich własne kawałki bardzo dobre.
Septic Flesh słucham od niedawna, ma moim sajcie jest jeden ich kawałek koncertowy (jakość mogłaby być lepsza). To death metal z elementami chórów (stwarzają świetny klimat), sporo klawiszy ale nie jakieś sztuczne brzmienia electro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 10:19, minimysz napisał:

Głupio się przyznać, ale nie znam. U mnie ostatnio najczęściej Limbonic Art na zmianę z Griegiem leci.


To zapamiętaj datę 24/09/2007 - premiera albumu Legacy of Evil... Na MySpace można już posłuchać jednego utworu Lycanthropic Tales... Diabelsko!...:)

Paweusz -> ongiś słyszałem zespół Theatres des Vampires, całkiem przyjemna muza, nie wiem czy jest ci znajoma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 10:29, paweusz napisał:

Nie znasz Amo Amarth ?! /ciach/

Nie znam. Bardzo rzadko nadrabiamy zaległości muzyczne, a w dodatku jeśli trafimy na coś, co nam się spodoba, to przestajemy dalej szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze Stodoły z Behemotha. Rootwater wypadło świetnie, chociaż nie zdążyłem na cały występ
bo czekałem półtorej godziny w trzypiętrowej kolejce po podpisy w empiku. Ale było warto. Zdobyłem plakat z
podpisami Nergala, Oriona i Inferna. Niektórzy byli bardziej zachwyceni Rootwater niż Hatesphere, a i ten zespół
wypadł rewelacyjnie. Bardzo dobra thrashowa sieczka. Potem pół godziny przerwy i wkońcu na scene weszli
obici w zbroje, pomalowani na biało panowie z Behemotha. Tak wogóle to mieli odwołać cały koncert. Założę się
że przez pana Nowaka. Nawet Nergal o tym wspominał. A zagrali większość utworów z The Apostasy, potem
zmienili szybko wielki transparent za sceną i zaczeli grać utwory z poprzednich płyt. Szkoda tylko że nie
zagrali "Be Without Fear".

-A teraz przeniesiemy się 2000 lat wstecz, w czasy gdy wołano: Christians to...
-THE LIONS !!!!!
-Nie słyszę !! Christians !!
- T O T H E L I O N S !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny koncert w wczoraj był .A minowicei behemoth .Niestety nie załapałem sie na hatesphere i rootwater.
A teraz przenieśmy sie 2000 lat w przeszłosc..
gdy w starożytnym zymie wołano
Christian to the what?
Lions!!!!
Christian to the what?
Lions!!!!
Christian to the what?
Lions!!!!
Christian to the Lions!!!!!!!!

Kako Dremora!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem koszulkę behemotha z płyty demonica.Ale i tak nikt nie przebije kolejki to szatni....:D
Ale koncert naprawde na wysokim poziomie .
Super ze zagrali demiqod,lasy pomorza i decade of therion ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 15:35, Azreix napisał:

Ja dzisiaj zaliczam Behemotha w Łodzi. No i autografów też nie przeoczę :)


Ja już się wtorku doczekać nie mogę -Behemoth będzie we Wrocku :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 14:35, witek194 napisał:

Ale i tak nikt nie przebije kolejki to szatni....:D


Taa. Zapaszek był nisamowity.
Najlepsi byli kolesie, którzy wbijali się omijając kolejkę i krzycząc teksty takie jak:
"Przejście, kobieta rodzi.","Dawaj na Marduka"(chodziło o jakąś niezwykłą metodę dostania się do szatni przed tłumem) oraz "Odsunąć się, jestem z CBA."
Chociaż nie. Najlepsze jaja były gdy pół sali zaczeło śpiewać podczas Decade Of Therion tekst z parodii tego
utworu (tej z YouTube''a).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 17:19, Sith66 napisał:

> Ale i tak nikt nie przebije kolejki to szatni....:D

Taa. Zapaszek był nisamowity.
Najlepsi byli kolesie, którzy wbijali się omijając kolejkę i krzycząc teksty takie jak:
"Przejście, kobieta rodzi.","Dawaj na Marduka"(chodziło o jakąś niezwykłą metodę dostania się
do szatni przed tłumem) oraz "Odsunąć się, jestem z CBA."
Chociaż nie. Najlepsze jaja były gdy pół sali zaczeło śpiewać podczas Decade Of Therion tekst
z parodii tego
utworu (tej z YouTube''a).

albo jak kolesie zaczęli śpiewać kolędy. Albo bilet miescieczny dla okaziciela i wszystkie tasiemce sa pasożytami :p
Al porostu było bosko :)Wiesz może przy którym kawałku maskę założył woklasita i zaczęli sie pluć krwią po tek kawałek wpadł mi w ucho :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2007 o 17:19, Sith66 napisał:


Chociaż nie. Najlepsze jaja były gdy pół sali zaczeło śpiewać podczas Decade Of Therion tekst
z parodii tego
utworu (tej z YouTube''a


a tak wiem ,,kaka demona " zamiast kako dremora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 17:26, witek194 napisał:

> Chociaż nie. Najlepsze jaja były gdy pół sali zaczeło śpiewać podczas Decade Of Therion
tekst
> z parodii tego
> utworu (tej z YouTube''a

a tak wiem ,,kaka demona " zamiast kako dremora :D


Właściwie kaka demona zamiast "APO PANTOZ KAKODAIMONOZ".
I nie tylko to. Prawie cały utwór.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować