Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Ale nie śpiewał (jeśli tak można powiedzieć) w niej chyba. Ciekawe kto mu te machy robi. Słyszałem kiedyś, że ojciec (przynajmniej tą z Demigod. Ale czy to prawda to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 19:27, dobrakos napisał:

dzis wyszedl kilp Vader "Sword of the witcher" promujacy wiadomo jaka gre. Mam mieszane odczucia,
klip profesjonalny, sceny z gry prezentuja sie co najmniej dobrze, gorzej z samym kawalkiem
- jakis taki malo Vaderowy jest, mocno zajezdza metalcore''m jakby nie patrzec.Od czysto muzycznej
strony to do zachwytu mi bardzo daleko. Z drugiej strony skoro ma sie przyczynic do popularyzacji
Wiedzmina, Vadera i Polski wogole to raczej dobrze ze jest taki a nie inny. W sumie taki zgrabny
mariaz sztuki i reklamy. A wy co sadzicie ?


eno co ty do metalcora to nawet niepodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 19:34, goldeneagle napisał:

Ale nie śpiewał (jeśli tak można powiedzieć) w niej chyba. Ciekawe kto mu te machy robi. Słyszałem
kiedyś, że ojciec (przynajmniej tą z Demigod. Ale czy to prawda to nie wiem.

Ta z Conquer All to ma dół pusty, można śpiewać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 19:43, minimysz napisał:

<bla bla bla> tylko tekst ma beznadziejny.

Właśnie. Ma ktoś tekst? Wyłapałem może z pięć zdań :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 17:52, goldeneagle napisał:

Jedyne co podoba mi sie z image''u Behemotha to maski Nergala. Nie zakłada ich na koncerty
(pewnie troche warzą:) Ale na zdjęciach wyglądają świetnie.


W Stodole miał maskę podczas wykonywania ostatniego utworu. Potem muzycy zaczeli pluć "krwią".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 22:46, witek194 napisał:

Ooo na youtube już jest koncert na którym byliśmy :)
http://video.google.com/videoplay?docid=-1066654683646858487&q=behemoth+stodo%C5%82a&total=8&start=0&num=10&so=0&type=
search&plindex=0

Decede of therion


Taa.
"Mięso też byś chciał ?! Żryj włosy z p***s-A !!" XD
Przynajmniej paru kolesi tak śpiewało. A ja stałem w tej samej odległości od sceny, ale po drugiej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 12.09.2007 o 22:51, Sith66 napisał:

Taa.
"Mięso też byś chciał ?! Żryj włosy z p***s-A !!" XD
Przynajmniej paru kolesi tak śpiewało. A ja stałem w tej samej odległości od sceny, ale po
drugiej stronie.

To jest okropne. Jak obejrzałem tą wersję alternatywną, to ciągle słyszę Decade of Therion po polsku z tym tekstem jak słucham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 23:02, Azreix napisał:



> Taa.
> "Mięso też byś chciał ?! Żryj włosy z p***s-A !!" XD
> Przynajmniej paru kolesi tak śpiewało. A ja stałem w tej samej odległości od sceny, ale
po
> drugiej stronie.
To jest okropne. Jak obejrzałem tą wersję alternatywną, to ciągle słyszę Decade of Therion
po polsku z tym tekstem jak słucham...


Ja tak samo. Koło mnie pare osób zaczeło się śmiać gdy zaczynali to grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 22:38, zbysheck napisał:

Właśnie. Ma ktoś tekst? Wyłapałem może z pięć zdań :D.


Sword of the Witcher

Blood upon the skies
‘Crying walks across the Land
Dark Spirits yet awakened
I feel that Something moves around
Eons in my veins
Legends conjured in my blood
Insomnia holds my mind
Always ready….Always!!!

Sword-Its blade
Unholy savior in my hands
That metal touch
Giving hope or death
I touch It gentle
With high respect indeed
I raise the Sword above
All powers in my hands!

I am the Lord and Master of the Sword
See Magic in my eyes
That Force became my endless curse
Witcher is my name
adrenaline burns me inside
All Spirits from the Past protect the souls which never rest…

Dragon and Wolf
This Night is my domain
My glowin’ eyes
You never wish them closer…
Smell of blood
Claws of steel
My metal God is so hungry…Again!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem w radiu że grupa rockowa Led Zeppelin ma się reaktywować i szybko wrócić na scenę. W sumie to dobrze ale hmm jeszcze się nie spotkałem z przypadkiem żeby reaktytowany zespól osiągał dość spore sukcesy. Zastanawiam się najbardziej z jakim stylem powrócą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 10:02, entens napisał:

Słyszałem w radiu że grupa rockowa Led Zeppelin ma się reaktywować i szybko wrócić na scenę.
W sumie to dobrze ale hmm jeszcze się nie spotkałem z przypadkiem żeby reaktytowany zespól
osiągał dość spore sukcesy. Zastanawiam się najbardziej z jakim stylem powrócą...


Wiesz, ten zespół rozpadł się bo reszta muzyków(Page, Plant, Jones) stwierdzili, że nie ma sensu grać bez Johna Bonhama, który zdaje się w 1980 zszedł z tego świata. Skoro przez tyle lat trwali w tej decyzji, to nie ma co liczyć na reaktywację na dłuższy okres... ale na jeden koncert jest to możliwe. Tylko ciekawe, kto zagra na perkusji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 10:02, paweusz napisał:

Kiedy słuchasz muzyki, to przeszkadza ci jak wyglądają wykonawcy ?! Mnie z kolei to zwisa :D
Mój kumpel np. nie cierpi gejów, ale podobnie jak jak ceni i lubi muzykę Freddy''ego Mercury
i Queen - najważniejsza w tym przypadku jest muzyka. Dla mnie żenująco na scenie wyglądają
takie zespoły jak Lordi czy Slipknot, ale to taka moja uwaga. Pewnie gdyby podobała mi się
ich muza, to nie przeszkadzało by mi to tak bardzo, ale się nie podoba :))


Znakomita uwaga - uwielbiam Roba Halforda jako muzyka/wokalistę, ale nie bardzo podoba mi się jego prywatne życie. Ale liczy się tylko jego muzyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszał ktoś już nowe Iced Earth? Album nazywa się Framing Armageddon i jego europejska premiera miała miejsce 3 dni temu.
Przesłuchałem dopiero 2 razy płytę ale już mogę powiedzieć, że album jest dobry. Nie aż tak jak "something wicked this way comes" ale jednak słucha sie całkiem przyjemnie. Jak zwykle świetne riffy ( w Iced''ach zawsze mi sie bardzo podobały).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 11:11, caramondl napisał:

> Słyszałem w radiu że grupa rockowa Led Zeppelin ma się reaktywować i szybko wrócić na
scenę.
> W sumie to dobrze ale hmm jeszcze się nie spotkałem z przypadkiem żeby reaktytowany zespól

> osiągał dość spore sukcesy. Zastanawiam się najbardziej z jakim stylem powrócą...

Wiesz, ten zespół rozpadł się bo reszta muzyków(Page, Plant, Jones) stwierdzili, że nie ma
sensu grać bez Johna Bonhama, który zdaje się w 1980 zszedł z tego świata. Skoro przez tyle
lat trwali w tej decyzji, to nie ma co liczyć na reaktywację na dłuższy okres... ale na jeden
koncert jest to możliwe. Tylko ciekawe, kto zagra na perkusji...

Ponoć syn Bonhama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować