Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2007 o 16:09, 88Bonzo napisał:

Nowego Iced Earth`a jeszcze nie słyszałem ale w łapska ostatnio wpadła mi płytka Norther -
[Mirror Of Madness], to się dopiero nazywa majstersztyk! Song numer jeden na płycie: http://youtube.com/watch?v=KRXy7zlUoGg
<- naprawdę warto przesłuchać :)

powiem jedno słowo Świetne!!! mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 16:21, Mateusz9214 napisał:

powiem jedno słowo Świetne!!! mi sie podoba


To i reszta utworów powinna Ci przypaść do gustu :) płyta jak najbardziej udana. Spis reszty songów:

Norther - Blackhearted
Norther - Betrayed
Norther -Of Darkness And Light
Norther - Midnight Walker
Norther - Cry
Norther - Everything Is An End
Norther - Unleash Hell
Norther - Dead
Norther - Mirror Of Madness

Może jeszcze coś znajdziesz na youtube :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 16:30, 88Bonzo napisał:

> powiem jedno słowo Świetne!!! mi sie podoba

To i reszta utworów powinna Ci przypaść do gustu :) płyta jak najbardziej udana. Spis reszty
songów:

Norther - Blackhearted
Norther - Betrayed
Norther -Of Darkness And Light
Norther - Midnight Walker
Norther - Cry
Norther - Everything Is An End
Norther - Unleash Hell
Norther - Dead
Norther - Mirror Of Madness

Może jeszcze coś znajdziesz na youtube :)

powiem ze mam juz w planie kupienie 2 plyty i ta bedzie 3...niestety jeden kolega (ten ktory pokazal mi metal) zaczyna mnie brac za czlowieka opetanego bo slucham ciezszych odmian metalu np. Vadera. jak ja nienawidze stereotypow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba dlatego, żę solowe projekty Page''a to kompletna klapa, ostatni album Planta teżnie był udany - kaski im brakuje i muszą coś zarobić. Inna ewentualność to ta, że pewnie Page szykuje jakieś kolejne wydawnictwo Zeppelinów (z cyklu archiwa) - zawsze jak coś się szykowało to podsycali atmosfere komunikatami o reaktywacji i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 15:23, Feno napisał:

Słyszał ktoś już nowe Iced Earth?


Właśnie słucham :) udało mi się pożyczyć płytkę :) na "pierwszy słuch" jest w porządku :) Kapeli tej nie darzyłem jakąś nadzwyczajną sympatią co nie oznacza że jej nie lubiłem. Słucha się jej bardzo przyjemnie tak samo najnowszej jak i wcześniejszych albumów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2007 o 18:02, Mateusz9214 napisał:

powiem ze mam juz w planie kupienie 2 plyty i ta bedzie 3...niestety jeden kolega (ten ktory
pokazal mi metal) zaczyna mnie brac za czlowieka opetanego bo slucham ciezszych odmian metalu
np. Vadera. jak ja nienawidze stereotypow

Olej go. Liczy się się to, co ty lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 23:46, minimysz napisał:

Sword of the Witcher

Dzięki bardzo, nigdzie nie mogłem znależć ;].

A mówiąc o "nowym" Iced Earth macie namyśli ten z wokalem Owensa? 4 lata to już nie takie nowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 18:37, Azreix napisał:


> powiem ze mam juz w planie kupienie 2 plyty i ta bedzie 3...niestety jeden kolega (ten
ktory
> pokazal mi metal) zaczyna mnie brac za czlowieka opetanego bo slucham ciezszych odmian
metalu
> np. Vadera. jak ja nienawidze stereotypow
Olej go. Liczy się się to, co ty lubisz.

nie boj sie zrobilem tak i zarzucilem mu cytat z Norther - Mirror Of Madness "f*** of my mind"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 23:46, minimysz napisał:

> Właśnie. Ma ktoś tekst? Wyłapałem może z pięć zdań :D.

Sword of the Witcher (ciach-ciach)


Be... nie ma nic o Yennefer. :(( Sam kawałek też niekoniecznie mi podchodzi... co prawda lepszy, niż większość poczwarek, produkowanych przez Vadera (poza tym tematyka to jego zdecydowany plus dla mnie ;]), ale nie przekonał mnie, że Piter i jego ziąmesy nie śmierdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaczełem słuchać Behemotha.A to dla tego, że obejrzałem na YouTube filmik z "Kuby Wojewódzkiego" gdzie występował Norgal.Okazało się, że to spoko koleś, posłuchałem kilka kawałków Behemotha i już jest jazda na całego !! ;]
Poza tym: Moonspell, Metallica, Kreator, Paradise Lost i troche Therion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 20:26, cybekziom napisał:

Ostatnio zaczełem słuchać Behemotha.A to dla tego, że obejrzałem na YouTube filmik z "Kuby
Wojewódzkiego" gdzie występował Norgal.Okazało się, że to spoko koleś, posłuchałem kilka kawałków
Behemotha i już jest jazda na całego !! ;]


Ja tak samo. Nawet mam z Nergalem fotę.
***
A co do kawałka "Sword of the Witcher":
http://www.onet.tv/29052,7682,2,2657546,1,1,wideo.html#forum:NCwyNjAsOCw0MTA4ODc3LC0xLDAsZm9ydW0wMDEuanM=
Czy wy się nie wkurzacie jak czytacie takie komentarze jak np. tamten z linku: "modlę się za ich opętane dusze".
Niee, nieeeee, ja nie potrafię żyć w tym kraju !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 00:35, Sith66 napisał:

> Ostatnio zaczełem słuchać Behemotha.A to dla tego, że obejrzałem na YouTube filmik z "Kuby

> Wojewódzkiego" gdzie występował Norgal.Okazało się, że to spoko koleś, posłuchałem kilka
kawałków
> Behemotha i już jest jazda na całego !! ;]

Ja tak samo. Nawet mam z Nergalem fotę.

Ja też jestem z tych, co zainteresowali się Behemothem, po tym jak Nergal był u Wojewódzkiego :)

Dnia 14.09.2007 o 00:35, Sith66 napisał:

A co do kawałka "Sword of the Witcher":
http://www.onet.tv/29052,7682,2,2657546,1,1,wideo.html#forum:NCwyNjAsOCw0MTA4ODc3LC0xLDAsZm9ydW0wMDEuanM=
Czy wy się nie wkurzacie jak czytacie takie komentarze jak np. tamten z linku: "modlę się za
ich opętane dusze".
Niee, nieeeee, ja nie potrafię żyć w tym kraju !!!

Ja tam za ich duszę nie będę się modlił u Pana Ciemności :DDD A na poważnie to w Polsce takie uprzedzenia do różnych ludzi i zjawisk są od dawna, więc nie da się ot, tak wybić im tych głupot z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 00:35, Sith66 napisał:

Czy wy się nie wkurzacie jak czytacie takie komentarze jak np. tamten z linku: "modlę się za
ich opętane dusze".

Szkoda nerwów. Lepiej podejść z dystansem i pośmiać się z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 00:35, Sith66 napisał:

Czy wy się nie wkurzacie jak czytacie takie komentarze jak np. tamten z linku: "modlę się za
ich opętane dusze".

A co ja mam powiedzieć. Ostatnio moje siostry stwierdziły, że jestem satanistom bo "takiej muzyki słuchają sataniści" i przy okazji od jakiegoś czasu bardzo rzadko chodzę do kościoła. Nogi, ręce opadają - zrobiłem mały sajgon w domu i się uspokoili, denerwuje mnie coś takiego - tym bardziej że własna rodzina ma takie niedorzeczne myśli, nawet oni płyną z nurtem stereotypu. O biedna ma dusza opętana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2007 o 00:35, Sith66 napisał:

Czy wy się nie wkurzacie jak czytacie takie komentarze jak np. tamten z linku: "modlę się za
ich opętane dusze".

toz to prowokacja jest! i to oczywista, jakich tysiace zreszta w polskim necie, bo niektorzy po prostu maja za duzo czasu i wola biadolic ze nie maja kasy albo pisac bzdury zamiast samemu wziac sie do roboty. Chyba nie myslisz (nie myslicie) ze Radiomaryjcy ogladaja metalowe klipy i sledza newsy w sprawach gier rpg.Toz to dla nich czarna magia jest, na linka boja sie kliknac bo nie wiedza co wyskoczy. Wkurzac sie dlatego nie ma co, wystarczy systematycznie olewac takie komentarze, to bedzie ich mniej.

Dnia 14.09.2007 o 00:35, Sith66 napisał:

Niee, nieeeee, ja nie potrafię żyć w tym kraju !!!

no ja tez nie, dlatego nie zyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 09:43, minimysz napisał:

> Czy wy się nie wkurzacie jak czytacie takie komentarze jak np. tamten z linku: "modlę
się za
> ich opętane dusze".
Szkoda nerwów. Lepiej podejść z dystansem i pośmiać się z nich.


Sure. Z bydłem nie ma po co specjalnie wojować, bo po prostu ciemnogród jest zbyt liczny. Ma swoje 5 minut, bo czuje pod dupą kilka chwilowo istotnych politycznie pokrak, ale IMO niedługo będzie mieć sporo większe problemy, niż modlenie się o nasze zgwałcone przez szatana duszyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, no normalnie zero tolerancji !!
Dzisiaj przychodze do szkoły w glanach i spodniach bundeswehr i wszyscy w brech... "Cybek, jakie ty masz buty, hahahahhaha" a z drugiej strony "Jakie spodnie, hahahaha" .
Teoretycznie to się wogle nimi nie przejmuje !! Napewno nie będe chodził ubrany w następujący sposób:
T-Shirt (z Reserved albo innego syfu)
Bluza (z Croppa)
Spodnie ( z Reportera czy jakiegoś tam innego H&M)
i buty (z House jakiegoś czy Home, niewiem jak to sie zwie - nie kupuje tam)
I na złość będe chodził w bojówkach,glanach i płaszczu !!
[tylko musze kupić płaszcz ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 14:02, cybekziom napisał:

Nie, no normalnie zero tolerancji !!
Dzisiaj przychodze do szkoły w glanach i spodniach bundeswehr i wszyscy w brech... "Cybek,
jakie ty masz buty, hahahahhaha" a z drugiej strony "Jakie spodnie, hahahaha" .


Tja, ja miałam trochę inne komentarze, jak pierwszy raz przyszłam na czarno +glany do szkółki. Pierwsze zdanie, a właściwie pytanie jakie usłyszałam brzmiało: "Kto umarł...?" Potem przywykli, zaakceptowali i było już nieźle^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować