Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2007 o 22:35, Nathicana napisał:

> [Arch

Arch? Archdevil na FA? Ten z avikiem z Diaboła 2? ;]



Jawohl, tak jak napisałem na poprzedniej stronie:D

Dnia 18.09.2007 o 22:35, Nathicana napisał:


Głos, fuck yeah ^___^ IMO najlepszy i bezkonkurencyjny wokal na naszym globie. Taki głęboki,
elektrrrrryzujący, g-e-n-i-u-sz. <melted>


Elektryzuje jak wsadzenie ....... no nieważne czego:P prosto w kontakt. Aż mnie niekiedy ciarki przechodzą kiedy słyszę refren Made Of Strom leżąc po ciemku.....

Dnia 18.09.2007 o 22:35, Nathicana napisał:

Ja bym jeszcze dorzuciła Herr Spiegelmann, Ghostsong, Everything Invaded, Can''t Bee i może
Magdalene. ;] Na pewno zaponiałam o jakimś równie uberalnym kawałku, jak sobie zdam z tego
sprawę, to dorzucę.


Jak dla mnie całe "Wolfheart" jest szczytyowym dokonaniem bandu, nie ma na niej słabizn czy innych zapychaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2007 o 22:43, GungravePL napisał:

Elektryzuje jak wsadzenie ....... no nieważne czego:P prosto w kontakt. Aż mnie niekiedy ciarki
przechodzą kiedy słyszę refren Made Of Strom leżąc po ciemku.....

A wiesz może czy ostatnia płyta im się udała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2007 o 22:48, Azreix napisał:

A wiesz może czy ostatnia płyta im się udała?


Niestety, nie "obcowałem" jeszcze z "Memorial". Ale przejrzałem 3 recenzje i są one dość rozbieżne.
W jednej z nich recenzent chyba o mało co się nie roztopił z zachwytu, w drugiej zaś, oceniono ją jako zaledwie średniawą. Trzeba nadrobić zaległości muzyczne, oj trzeba........

A tak na dobranoc mały quiz ode mnie....znajdź na tym zdjęciu emo! xD

http://img220.imageshack.us/my.php?image=emoxdnr2.jpg

Ave! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 22:43, GungravePL napisał:

Jawohl, tak jak napisałem na poprzedniej stronie:D


Wybacz :) Po tym, co zrobiła mi fizyka, nie dociera do mnie 1/3 treści postów :P
Iiik, jak fajnie ^_^ Że tak offtopnę, Twój post w tej ankciecie w KM2 na najpopularniejszego usera czy co to tam było, mnie rozczulił ^^''

Dnia 18.09.2007 o 22:43, GungravePL napisał:

Elektryzuje jak wsadzenie ....... no nieważne czego:P prosto w kontakt. Aż mnie niekiedy ciarki
przechodzą kiedy słyszę refren Made Of Strom leżąc po ciemku.....


Skąd ja to znam :) Tzn. te ciarki po ciemku, bo nie mam niczego, o czym mowa, co można by wsadzić do kontaktu, a palców specjalnie tam nie pcham :P

Dnia 18.09.2007 o 22:43, GungravePL napisał:

Jak dla mnie całe "Wolfheart" jest szczytyowym dokonaniem bandu, nie ma na niej słabizn czy
innych zapychaczy.


True ;] Zresztą, dla mnie w całej twórczości MS nie ma ani jednego zapychacza. Love at first fright. ;]

Miś

Dnia 18.09.2007 o 22:43, GungravePL napisał:

A wiesz może czy ostatnia płyta im się udała?


Ja powiem maleństwu, ja! <wchodzi na stołek i zadziera głowę> Zależy, o której mówisz - Memorialu, który już nie jest taki nowiutki, czy o reedycji starych demek i tak dalej? Anyway, i jedno dobre, i drugie - Memorial doceniony osobiście, opinia o reedycjach pochodzi z zaufanego źródła ;]

I znów Arch

Dnia 18.09.2007 o 22:43, GungravePL napisał:


...pwnt xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 22:30, Azreix napisał:

No nie. Wydawał się w porządku. Trudno ocenić czy na koncercie dawał z siebie 100%, ale wyszło im fajnie.

Dnia 18.09.2007 o 22:30, Azreix napisał:

Haha, dobre. Na kolana Nowak przed Behemothem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 22:30, Azreix napisał:


Było do przewidzenia, że się doigra za to oczernianie twórczości zespołów metalowych :) Tyle, że z drugiej strony, znając polskie sądy i mentalność tego typu "polaczków" pewnie będzie się bronić zwolnieniami lekarskimi aż sąd się podda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 02:46, Sth`Devilish napisał:

> I do wszystkich http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/metal/news/tworca-czarnej-listy-do-sadu,978713,44


Było do przewidzenia, że się doigra za to oczernianie twórczości zespołów metalowych :) Tyle,
że z drugiej strony, znając polskie sądy i mentalność tego typu "polaczków" pewnie będzie się
bronić zwolnieniami lekarskimi aż sąd się podda ;)


NA STOS :D z nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słucha może ktoś z was Arch Enemy ? Wpadłem na ten zespół na YouTube i powiem, że mnie zaciekawił. Kobieta na vocalu przy death metal (to chyba to) ?! Fajnie to wygląda. Jak ktoś się orientuje w temacie, to może poleciłby mi jakieś ich najlepsze utwory, czy też albumy. Chętnie poznałbym kapelę bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ich ostatnią płytę ,,Doomsday Machine" Powala, piekielnie ostre gitary, pędząca perkusja, a wokal...Miód. Czasami tradycyjny growl , czasem taki trochę blackowy charkot, ale częściej to pierwsze. I niby to jest melodic death, zdarzają się fragmenty, kiedy spokojnie gra sam gitarzysta, ale ogółem to jest ostre jak diabli. I taki trochę u nich bajzel: szwedzki zespół, wokalistka Niemka (Angela Gossow) i śpiewa po angielsku...Zabójcza mieszanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 16:37, Azreix napisał:

Ja mam ich ostatnią płytę ,,Doomsday Machine" Powala, piekielnie ostre gitary, pędząca perkusja, a wokal...

Miałem okazję na youtube posłuchać "Nemesis" z tej płyty - kawałek bardzo fajny. Ta Angela całkiem wymiata, można by rzec że ma większe jaja niż niejeden facet ;))

Dnia 19.09.2007 o 16:37, Azreix napisał:

Czasami tradycyjny growl , czasem taki trochę blackowy charkot, ale częściej
to pierwsze. I niby to jest melodic death

To lubię, gdy zespół nie jest monotonny i jak zacznie grać jedno to do końca - różnorodność jest potrzebna. Gitary są ostre i szybkie, ale przy okazji melodyjne. Bardzo dobre połączenie cech.
zdarzają się fragmenty, kiedy spokojnie gra sam

Dnia 19.09.2007 o 16:37, Azreix napisał:

I taki trochę u nich bajzel: szwedzki zespół, wokalistka Niemka (Angela Gossow) i śpiewa po angielsku...Zabójcza
mieszanka.

Ja ostatnio szczególnie koncentruję się na Graveworm - zespół niemiecki, vocal z Włocha, teksty po angielsku :) W niczym to nie przeszkadza. Co do Arch Enemy, to fajnie zrobili Aces High Ironów (tak się składa, że podoba mi się kilka kawałków Iron Maiden, ale żaden w ich wykonaniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się chciałem pochwalić demem mojego zespołu. Wiem, że to nie metal nie mniej jednak, gdzie indziej miałbym napisać o tym. Całość jest do ściągnięcia i (lub) przesłuchania po tym adresem:

http://www.lastfm.pl/music/Paradoks/Demo+2007

Czekam na komentarze. Część utworów został nagrana dla łachu i należy traktować to z przymrużeniem oka. Jakość też nie jest nie wiadomo jaka, ale lepszy rydz niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 15:03, paweusz napisał:

Słucha może ktoś z was Arch Enemy ? /ciach/


Yep, zdarza się. Melodef, (Angela na wokalu regularnie wpędza mnie w kompleksy), a jeśli chodzi o lepsze utwory... na pewno genialne We Will Rise, Nemesis, którą już znasz, jak widzę, niezłe Dead Eyes See No Future i Leader of the Rats, Burning Angel, Diva Satanica też może być.

Dnia 19.09.2007 o 15:03, paweusz napisał:

(tak się składa, że podoba mi się kilka kawałków Iron Maiden, ale żaden w ich wykonaniu)


@_@ Idź sobie.
(tylko nie bierz tego poważnie, I beg you ;])

A co do procesowania się z Nowakiem, znając naszą kaczogrodzką sprawiedliwość, rzeczony pozwany dostanie order za zasługi dla kraju, a pozywający - taką grzywnę za herezję, zdradę stanu i te sprawy, że się zes...markają uszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich metali. Dawno nic nie napisałem w tym temacie...

Dnia 18.09.2007 o 22:30, Azreix napisał:

Ten kontratak to dobra wiadomość. Przy rządach dzisiejszej ekipy (póki co śp) trzeba twardo obstawać przy obronie wartości i nie być obojętnym na coraz bezczelniej panoszące się zło.
Jest nawet petycja przeciwko działalności Ryszarda Nowaka:
http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=2412
Ciekawą rzeczą jest, że to lewicowiec (obecnie samoobronowiec), ja myślałem, że największym zgrożeniem dla prawa do noszenia czarnych koszulek są prawicowi ideolodzy...jak się okazuje z żadnej strony nie można się czuć całkiem bezpiecznie...

A tak bardziej ogólnie mój komentarz dla działalności Nowaka i popierających go konserwatystów będzie obrazkowy:

20070919182904

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 18:13, Nathicana napisał:

@_@ Idź sobie. (tylko nie bierz tego poważnie, I beg you ;])

Nigdy nie lubiłem stylu Iron Maiden, to wynika przede wszystkim, że dla mnie to oni grali/grają tak... delikatnie. IM to dla mnie bardzo lajtowy zespół - szanuję, ale nie słucham. Nie jest prawdą, że zaczyna się od Metallica, Iron Maiden czy Ozzy Osbourne - ja zacząłem od Rotting Christ, Cradle of Filth i Marduk - zacząłem w zupełnie innym kierunku, dlatego np. lubię Fear of the Dark czy Hollowed be thy Name ale w wykonaniu CoF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 18:42, paweusz napisał:

Nigdy nie lubiłem stylu Iron Maiden /ciach, ciach, ciaaach/


Hm, że każdy od tych kapel musi zacząć, to faktycznie nieprawda. Miło, że chociaż szanujesz, jeśli nawet nie lubisz, bo komu jak komu, ale Ajronsom się należy. :) Well, na mojej plejliście też nie przeważa lajt (kinderlicytacja, kto ma w sobie więcej mhroku?), ale IM zawsze zostanie dla mnie bandem godnym kvltv ;)
Btw - nie znoszę filcowych kredek. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować