Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2007 o 14:20, Adas69 napisał:

zebys sie nei zdziwil, da sie kupic....tylko niewiem czy w Polsce...


To "nie zdziwił" było do Hammerfalla, czy do mnie? ;] Bo jeśli do mnie, to się uśmiaŁAM. ;]

Dnia 22.09.2007 o 14:20, Adas69 napisał:

NIE MASKA!!!!! Strój, bez maski! PO PROSTU PODOBA MI SIĘ TAKI STRÓJ!!


Easy, boy. Lubisz jakieś specyficzne gry wstępne or what? Zresztą, to jest temat o metalu, więc nie wiem, co tu robisz ze Slipknotem. *Yen gryzie się w język, co by nie doradzić zapytania w topiku o emo*

Względnie normalne pytanie/temat - słuchacie tu ktoś Nile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 16:51, Adas69 napisał:

zadałem proste pytanie, nie prosiłem o żadne głupie komentarze.


Komentarze adekwatne do pytania. :) Poza tym są jako bonus, poza tymi wielkodusznymi próbami pomocy w nich zawartymi. Jak masz za niski lvl, żeby je odczytać, to się truly zafrasowałam.

Dnia 22.09.2007 o 16:51, Adas69 napisał:

Pozatym po co mi to to raczej
moja sprawa?


Nie. :) To i tak niska stawka za pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 13:36, bombel1981 napisał:

> Jak kto lubi (jak to mówi Titus z Acid Drinkers).

Apropo Acid Drikers. Wiadomo coś o nowej płycie zespołu? Na stronę nie ma co zaglądać bo nic
się tam nie dzieje, koncertowo też jakby trochę mniej aktywni, a poprzednia płyta wyszła ponad
3 lata temu.

Na koncertach czasami grają jeden nowy kawałek, ale nie pamiętam jak się nazywa. Jeśli będę miał więcej informacji, to dam Ci znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajny nick ;]

chciałem was zapytać o zespół KAT, wiadomo że od paru lat mają nowego wokaliste, którego nie lubię. Roman gra teraz oddzielnie ze swoim zespołem stare dobre kawałki, więc czy wam bardziej przypadła do gustu zmiana wokalisty czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 19:30, pendejo napisał:

fajny nick ;]

chciałem was zapytać o zespół KAT, wiadomo że od paru lat mają nowego wokaliste, którego nie
lubię. Roman gra teraz oddzielnie ze swoim zespołem stare dobre kawałki, więc czy wam bardziej
przypadła do gustu zmiana wokalisty czy nie?

Innym tłumaczę, że mój nick to nie obchodzenie się z tym, że słucham metalu. To o wiele bardziej skomplikowana historia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 20:21, Metal-jestem napisał:

Innym tłumaczę, że mój nick to nie obchodzenie się z tym, że słucham metalu. To o wiele bardziej
skomplikowana historia :)


wiesz nick jak nick, nie będę mówić lepiej nic o moim nicku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 17:06, Nathicana napisał:

> zadałem proste pytanie, nie prosiłem o żadne głupie komentarze.

Komentarze adekwatne do pytania. :) Poza tym są jako bonus, poza tymi wielkodusznymi próbami
pomocy w nich zawartymi. Jak masz za niski lvl, żeby je odczytać, to się truly zafrasowałam.

> Pozatym po co mi to to raczej
> moja sprawa?

Nie. :) To i tak niska stawka za pomoc. :)

Strasznie kobieto pomagasz. Wy to chyba macie to w naturze. Wiedziałem, że prędzej, czy później się pojawią takie idiotyczne komentarze - jak nie masz nic do powiedzenia to nie kłap ozorem. PS. Slipknot to metal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 21:11, petergriffin napisał:

Strasznie kobieto pomagasz. Wy to chyba macie to w naturze. Wiedziałem, że prędzej, czy później
się pojawią takie idiotyczne komentarze - jak nie masz nic do powiedzenia to nie kłap ozorem.


A i Ty nie musisz komentować tego co napisała Nathicana no chyba, że masz coś wspólnego z Adas69 bo wyraźnie Cię to uraziło.

Dnia 22.09.2007 o 21:11, petergriffin napisał:

PS. Slipknot to metal.


Najbardziej metalowa płyta Slipknota to Iowa a poza nią raczej trudno nazwać ich muzykę metalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2007 o 21:11, petergriffin napisał:

Strasznie kobieto pomagasz. Wy to chyba macie to w naturze.


Masz coś do kobiet czy jak? ;/

Wiedziałem, że prędzej, czy później

Dnia 22.09.2007 o 21:11, petergriffin napisał:

się pojawią takie idiotyczne komentarze - jak nie masz nic do powiedzenia to nie kłap ozorem.


Mógłbym to samo powiedzieć o twoim poście.

Dnia 22.09.2007 o 21:11, petergriffin napisał:

PS. Slipknot to metal.


Zaraz wyskoczysz, że grindcore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 21:11, petergriffin napisał:

Strasznie kobieto pomagasz. Wy to chyba macie to w naturze.


Nie tylko to, więc pilnuj swoich skarbów. Jak je ktoś pomyli z główkami od szpilek, to nadasz się już tylko na wokal do Nightwisha.

Dnia 22.09.2007 o 21:11, petergriffin napisał:

Wiedziałem, że prędzej, czy później
się pojawią takie idiotyczne komentarze - jak nie masz nic do powiedzenia to nie kłap ozorem.
PS. Slipknot to metal.


...i tym PS.-em się chłopię samo najlepiej podsumowało. :]

Bombel

Dnia 22.09.2007 o 21:11, petergriffin napisał:

chyba, że masz coś wspólnego z Adas69


Może lepiej w to nie wnikać... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/


http://pl.wikipedia.org/wiki/Slipknot

po prostu n/c-.-''

A po co Ci wiedzieć, czy można/nie można tego kupić? Pomogłabyś mu ? Twoje pisanie w "*...*" zbyt mrohne nie jest, więc raczej hard pr0 metalowcem nie jesteś.

P.S. Te Twoje angielskie wstawki jak "lvl" "truly" etc. brzmią mi jak monolog Tibiarza - Truly musze nabic lvla jeszcze tonight-.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 22:52, czad93 napisał:


Wiesz, co to jest "metal alternatywny" w mniej politycznie poprawnych słowach? :) Poza tym wybacz, ale z wiki jako źródłem w kwestiach metalu dla mnie możesz się schować za najbliższy krzak.

Dnia 22.09.2007 o 22:52, czad93 napisał:

A po co Ci wiedzieć, czy można/nie można tego kupić? Pomogłabyś mu ? Twoje pisanie w "*...*"
zbyt mrohne nie jest, więc raczej hard pr0 metalowcem nie jesteś.


ROTFL, faktycznie... pokaż mi ilość gwiazdek w swoich postach, a oszacuję poziom "hard pr0 metalowca" w tobie.

Dnia 22.09.2007 o 22:52, czad93 napisał:

P.S. Te Twoje angielskie wstawki jak "lvl" "truly" etc. brzmią mi jak monolog Tibiarza - Truly
musze nabic lvla jeszcze tonight-.-''


Heh. Żaba, jak nie może ugryźć, to przynajmniej na but nasika, co? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 23:05, Nathicana napisał:

> http://pl.wikipedia.org/wiki/Slipknot
>
> po prostu n/c-.-''

Wiesz, co to jest "metal alternatywny" w mniej politycznie poprawnych słowach? :) Poza tym
wybacz, ale z wiki jako źródłem w kwestiach metalu dla mnie możesz się schować za najbliższy
krzak.

> A po co Ci wiedzieć, czy można/nie można tego kupić? Pomogłabyś mu ? Twoje pisanie w "*...*"

> zbyt mrohne nie jest, więc raczej hard pr0 metalowcem nie jesteś.

ROTFL, faktycznie... pokaż mi ilość gwiazdek w swoich postach, a oszacuję poziom "hard pr0
metalowca" w tobie.

> P.S. Te Twoje angielskie wstawki jak "lvl" "truly" etc. brzmią mi jak monolog Tibiarza
- Truly
> musze nabic lvla jeszcze tonight-.-''

Heh. Żaba, jak nie może ugryźć, to przynajmniej na but nasika, co? ;]



hahaha^^ z tą żabą było dobre, szkoda tylko że nie pasowało do sytuacji.

na wiekszosci forów (chyba taka jest poprawna forma) zobaczysz, że Slipknot to metal.

Odnosnie gwiazdek - znam pare osob piszacych w gwiazdkach np. *czeka na odpowiedz* // *Kasia tłucze bombke*// *mysli*

Jak trochę dorosły, to zobaczyły, że to strasznie dziecinne. I żałosne troche:P Ale to tylko tak IOVHO:P

A co do tego twojego: pilnuj swoich skarbow - uwazaj zeby ktorys z panow dresow kiedys nie okazal sie dzentelmenem tlukac cie bejsbolem;P To jak z opowiadan dziewczyn w stylu " Dzisiaj szlam sobie chodnikiem, a tam paru chlopakow cos mnie zaczepialo. Kopnelam jednego i juz uciekli". Summa summarum: Uwazam, ze nie powinnyscie tak wykorzystywac tego, ze "kobiet sie nie bije":P Ale to nie ten temat.

Zegnam, ide kodzic :] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować