Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Niestety ja spotkałem się z krytyką wielu osób, ale moim zdaniem utwór nie jest zły. Przecież wiadomo, że to tylko jednorazowy "skok w bok". Klip tez jest warty uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 20:51, goldeneagle napisał:

W ogóle Vader profesjonalnie podszedł do tego utworu. Moim zdaniem jest idealny. Chwytliwy,
ale growl pozostał. "Kupi" go więcej ludzi.

Że tekst słaby, to inna sprawa. Niemetale (ciekawe co na to Miodek?:)) nie zwrócą na niego uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 18:50, pendejo napisał:

soundtrack z painkillera ma to do siebie, że nawet technotubisiom się podoba co mnie bardzo
dziwi ;] jak rzeźnia to rzeźnia

No bo świetnie te utwory wpasowali w klimat i akcję gry. I sama muzyka bardzo profesjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 15:38, Azreix napisał:

No bo świetnie te utwory wpasowali w klimat i akcję gry. I sama muzyka bardzo profesjonalna.


mi tego mówić nie umiesz, ale większość moich kumpli myśli, że muzyka której słucham to darcie ryja, ''krzyczące'' gitary itd. a jakoś nie narzekali grając w painkillera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://strefa.rockmetal.art.pl/artykuly/zwala/true6.jpg&imgrefurl=http://strefa.ro ckmetal.art.pl/artykuly/pamietnik.htm&h=255&w=375&sz=38&hl=pl&start=13&um=1&tbnid=2e-1BDl7bSo7uM:&tbnh=83&tbnw=122&prev= /images%3Fq%3Dblack%2Bmetal%26svnum%3D10%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozil la:pl:official%26sa%3DN
Komuś się chyba bardzo nudziło...Ale efekt rozwala! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie słucham Wildhoney zespołu Tiamat. Płyta za***ista !! Jest mega wolna, super ciężka i posiada potężny klimat. Tylko usiąść na parapecie okna swojego zasyfionego pokoju w chłodny jesienny dzień i popatrzeć na zachód słońca. Odlot !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 18:32, Azreix napisał:

Zdecydowanie wolę stare Trivium :(. Thrash mi nie podchodzi. No ale kilka kawałków z The Crusade może być. To the Rats właśnie, Anthem i Becoming a Dragon. Reszta mi się jakoś średnio podoba. Za to Ascendancy... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 00:50, greg_f napisał:

> klip Vadera miecz Wiedźmina jest gites

I chyba tylko klip...


Cóż, kawałek jest średni, jak na Vadera to beznadziejny, ale w końcu musi być trochę popowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 14:27, M1k3 napisał:

Cóż, kawałek jest średni, jak na Vadera to beznadziejny, ale w końcu musi być trochę popowy.

Samo brzmienie, nie było takie złe - ale ten tekst... Jak dla mnie to strasznie prymitywny, amatorski wręcz. To, że nie brzmi on bardzo ostro, to zrozumiałe - muzyka promuje grę i nie każdemu by się mogło spodobać standardowe granie Vadera. Choć z drugiej strony, to fajne że taki zespół podjął się nagrania utworu do rodzimej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 14:27, M1k3 napisał:

> > klip Vadera miecz Wiedźmina jest gites
>
> I chyba tylko klip...

Cóż, kawałek jest średni, jak na Vadera to beznadziejny, ale w końcu musi być trochę popowy.


Głupoty opowiadacie Panowie ;) Sam utwór jest bardzo dobry. To, że nie jest Vaderowy to jest oczywista sprawa bo nie było raczej takiej możliwości, żeby był. Żebyście widzieli jak się publika bawi przy tym kawałku na koncertach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz zaczerpnąłem do korzeni. Od paru dni studiuję muzykę Immortal i przyznam że mi się podoba. Bo co niektórzy to wiedzą, że nie słucham zespołów za zasługi czy za to, iż ktoś uznał kogoś na klasyków. Kiedyś kumpel - fan Immortala dał mi ich posłuchać, ale wtedy mnie nie zainteresowało. Na razie słuchałem "At the heart of Winter", "Battles in the North", a dokładnie w tej chwili słucham "Blizzard Beasts". Jeszcze parę płyt zostało do przesłuchania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować