Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2005 o 00:47, Monte Christo napisał:

> sobie Thoriona.

Thorion? czy Therion...
ale to drugie to bardziej Power niż Gothic...

Sorki pomyłka w pisowni, oczywiście chodziło mi o Theriona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 11:55, WoWmen napisał:

> > sobie Thoriona.
> > > Thorion? czy Therion...
> ale to drugie to bardziej Power niż Gothic...
Sorki
pomyłka w pisowni, oczywiście chodziło mi o Theriona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 11:57, kamilimaciek1 napisał:

hehe sory ja tylko słucham techno trance :-))))))

? Więc? :p To jest temat o Metalu :P jak chcesz pogadać o np. Technie to dopisz się do wątku ogólnego o muzie :p.
Ps. O co Ci chodziło z Odp. na mojego posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 21:42, upiordliwy napisał:

WoWmen - ja bym mu nie radził od razu z grubej beczki;p Proponuję odkrywani na spokojnie zespołów - znam z autopsji
- przynosie niezłą frajdę!



Niech zacznie od klasyki - Iron Maiden, Black Sabbath, Judas Priest... potem Metallica, Destruction... następnie Sodom, Kreator (ale wcześniejsze), Slayer... A później to już sam wybierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 12:00, WoWmen napisał:

> hehe sory ja tylko słucham techno trance :-))))))
? Więc? :p To jest temat o Metalu :P jak chcesz pogadać o np. Technie
to dopisz się do wątku ogólnego o muzie :p.
Ps. O co Ci chodziło z Odp. na mojego posta?


Sorki ale mi się wcisnęł nichcący :-/ takie życie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 17:35, jarken napisał:

Ja dopiero od niedawna zacząłem słuchać metalu :) Jakie kawałki powinienem przesłuchać, aby całkowicie pochłonąć się tą muzą? :D


Zależy co kto lubi. Możesz zacząć stopniowo... np. od Sonata Arctica - Metal Melodyjny posiadający miejscami wstawki z pop''u... i potem się zagłębiać...
... możesz też od razu z grubej rury na Vadera przejść ;)...
... ja uwielbiam łagodniejsze brzmienia metalu typu Folk Metal, Power Metal - bo mają swój niepowtarzalny klimat i mało jest zespołów naśladujących te style - co sprawia że ciężej tej dziedzinie zpowszednieć... bo jak widzisz teraz mamy setki jeśłi nie tysiące zespołów grających Gotyk i Black, czy też Death... coraz mniej mamy oryginalnego Speedu... jeśli już to raczej podchodzą pod Trash...

A jakie kroki poczynić? Słuchać słuchać i jeszcze raz słuchać - nie na siłe... słuchaje tego co ci się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 14:48, Monte Christo napisał:

... ja uwielbiam łagodniejsze brzmienia metalu typu Folk Metal [...]

hm, to zalezy jeszcze od tego kto gra ;-] jesli chodzi o takie wynalazki jak skyclad czy in extremo to rzeczywiscie mamy fajny lajcik, ale juz np. taki finntroll troche mocniej po garach i na wokalu daje... ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DZisiaj byłem na koncercie Armii ale jak się okazało najlepsza zabawa była przy supporcie :D Anastasis. Super zabawa puki...do młynu nie przeszły skiny :/ przyszłą grupka 5 skinów i zaczeli sobie trenować w młynie :/. Dzięki jednemu prawie straciłem przytomność jak dostałem "z byka" w skroń :]. Najgorsze jest to że ochroniarze nie reagowali :/. Btw. Anastasis ma super brzmienie i bardźo dobry kontakt z publicznością :) Ich rytmy naprawde wpadają w ucho :D. Polecam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 23:18, WoWmen napisał:

DZisiaj byłem na koncercie Armii ale jak się okazało najlepsza zabawa była przy supporcie :D Anastasis. Super zabawa puki...do
młynu nie przeszły skiny :/ przyszłą grupka 5 skinów i zaczeli sobie trenować w młynie :/. Dzięki jednemu prawie straciłem
przytomność jak dostałem "z byka" w skroń :]. Najgorsze jest to że ochroniarze nie reagowali :/. Btw. Anastasis ma super
brzmienie i bardźo dobry kontakt z publicznością :) Ich rytmy naprawde wpadają w ucho :D. Polecam! :D


E tam SEX PISTOLS. oni mieli kontakt z publiką. Szkoda, że mnie wtedy nie było na świecie. dziś jest mało takich zespołów;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pom pom pom... ktoś się wybiera na koncert Huntera do Gdyni? :] W przyszłą środę się odbywa, 26 października... mnie najprawdopodobniej tam nie zabraknie ;) Niedrogo, bo 20 zł w przedsprzedaży :)
Jako support: Milczenie Owiec... zna ktoś? A jak zna, to może przybliżyć jakoś ten zespół? Ciekawy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 14:40, td_sl napisał:

Pom pom pom... ktoś się wybiera na koncert Huntera do Gdyni? :] W przyszłą środę się odbywa, 26 października... mnie najprawdopodobniej
tam nie zabraknie ;) Niedrogo, bo 20 zł w przedsprzedaży :)
Jako support: Milczenie Owiec... zna ktoś? A jak zna, to może
przybliżyć jakoś ten zespół? Ciekawy? :P

Hunter w ten weekend jest na śląsku albo był wczoraj xD sam nie wiem bo na Armii byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do skinów nic nie mam zreszta połowa moich kumpli to black metale i skinheadzi :D
Nielubie punków wygladają jak scierwa te kolory i pierdoły i ich ideologia jest chora xP i jeszcze koncert w Uchu Exploited xP Bleeeeee, ale przynajmniej bedzie zadyma wezmie sie ekipe na koncert i łubudu xD


BTW ktoś tu słucha Black Metalu czy wy tylko spokojny słuchacie -.- ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 20:33, Sowilo napisał:

Ja tam do skinów nic nie mam zreszta połowa moich kumpli to black metale i skinheadzi :D
Nielubie punków wygladają jak scierwa
te kolory i pierdoły i ich ideologia jest chora xP i jeszcze koncert w Uchu Exploited xP Bleeeeee, ale przynajmniej bedzie
zadyma wezmie sie ekipe na koncert i łubudu xD


BTW ktoś tu słucha Black Metalu czy wy tylko spokojny słuchacie -.- ??


ja slucham ale to wiesz xD omg nie lubie punkow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować