Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

wszyscy podkreślają że death grał muzyke która naprawde bardzo trudno coverować. Nie znam tych kabel, nie mam zielonego pojecia kto bedzie śpiewał, ile bedzie tych kapel, gdzie bedzie ten koncert poprostu kolega mnie zaprosił i narazie praktycznie nic konkretnego mi nie powiedział. Nigdy wcześniej sie nie spotkałem z tym zespołem a przed koncertem lepiej jakym coś znał :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 16:07, Vuko Drakkainen napisał:

wszyscy podkreślają że death grał muzykę która na prawdę bardzo trudno coverować. Nie znam tych
kabel, nie mam zielonego pojęcia kto będzie śpiewał, ile będzie tych kapel, gdzie będzie ten
koncert po prostu kolega mnie zaprosił i na razie praktycznie nic konkretnego mi nie powiedział.
Nigdy wcześniej sie nie spotkałem z tym zespołem a przed koncertem lepiej jakbym coś znał :).


OK, przecież poleciłem Ci wszystkie płyty, nieprawdaż? :) Liczę na to, że napiszesz nam co nieco o koncercie po jego odbyciu się... A swoją drogą, to jeśli słuchasz muzyki, o której tu mówimy( a zakładam, że tak jest) to jak mogłeś nie słyszeć o Death wcześniej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 16:21, caramondl napisał:

tu mówimy( a zakładam, że tak jest) to jak mogłeś nie słyszeć o Death wcześniej???


heh! nie słyszałem i tyle nie wiem co w tym dziwnego.. death już dawno nie gra wiec nigdy jakis newsów na jego temat nie słyszałem a pozatym z death metalu znam zaledwie kilka zespołów bo nie słucham tego konkretnego gatunku metalu az tak czesto jak zapewne ty. Dzieki że poleciłeś mi wszyskie płyty :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 16:27, Vuko Drakkainen napisał:

heh! nie słyszałem i tyle nie wiem co w tym dziwnego.. death już dawno nie gra wiec nigdy jakis
newsów na jego temat nie słyszałem a pozatym z death metalu znam zaledwie kilka zespołów bo
nie słucham tego konkretnego gatunku metalu az tak czesto jak zapewne ty. Dzieki że poleciłeś
mi wszyskie płyty :)..


Szczerze mówiąc to nie słucham muzyki tylko wtedy, gdy nie ma mnie w domu, czyli praktycznie tylko na uczelni:) A interesują się "ogólnie pojętą ambitną muzyką z kręgów rocka i metalu" :) Jak chcesz jakieś konkretne utwory Death to zajrzyj do setu z jakiegoś koncertu (np. Live in L.A) i przesłuchaj sobie te utwory, będą to największe "hity" zespołu...
PS - na szybko mogę polecić Ci mój ulubiony utwór - "Suicide Machine" z płyty Human.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda nieco z innej beczki, ale jak najbardziej w temacie.
Po 6 latach nieobecności w naszym pięknym kraju, 8 marca 2008 zagra Megadeth w Katowickim Spodku :) Wreszcie się doczekałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 14:59, Veilaine napisał:

Ja co prawda nieco z innej beczki, ale jak najbardziej w temacie.
Po 6 latach nieobecności w naszym pięknym kraju, 8 marca 2008 zagra Megadeth w Katowickim Spodku
:) Wreszcie się doczekałem :)

oooo! No wreszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 14:59, Veilaine napisał:

Ja co prawda nieco z innej beczki, ale jak najbardziej w temacie.
Po 6 latach nieobecności w naszym pięknym kraju, 8 marca 2008 zagra Megadeth w Katowickim Spodku
:) Wreszcie się doczekałem :)


No właśnie, wpadłem żeby to napisać !! Rewelacja, ja jadę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 14:59, Veilaine napisał:

Ja co prawda nieco z innej beczki, ale jak najbardziej w temacie.
Po 6 latach nieobecności w naszym pięknym kraju, 8 marca 2008 zagra Megadeth w Katowickim Spodku
:) Wreszcie się doczekałem :)

Fajnie!!! Macie jakieś informacje dotyczące innych zespołów, które zagrają na Metalmanii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 18:30, Metal-jestem napisał:

> Ja co prawda nieco z innej beczki, ale jak najbardziej w temacie.
> Po 6 latach nieobecności w naszym pięknym kraju, 8 marca 2008 zagra Megadeth w Katowickim
Spodku
> :) Wreszcie się doczekałem :)
Fajnie!!! Macie jakieś informacje dotyczące innych zespołów, które zagrają na Metalmanii??


Jutro o 12:00 na www.metalmind.pl . Już ci pisałem, fredzie. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 18:44, Sith66 napisał:

Jutro o 12:00 na www.metalmind.pl . Już ci pisałem, fredzie. : )

Dziwne... według mojego gg nic nie pisałeś...
Ale i tak dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo i supcio :P Kurcze, tylko mały problemik. Ja troche za mały jestem żeby sam jechać (13 lat ;) a tata ma jakieś problemy z uszami :/ Mam nadzieję, że da rade się wykurować do tego czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, tylko problem. Rodziców może dałoby sieurposić, tylko nie mam żadnej ekipy. A z ludźmi poznanymi z internetu typu jakby sieuzbierałą ekipa gram.pl by mnie nie puścili...(bez urazy;). Może się tata wyleczy, mam nadzieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się wcale im nie dziwię, że nie chcą Ciebie puścić z ludżmi, których nawet na oczy nie widzieli. Ja zanim zacząłem bywac na gram.pl i innych forach, to przecież miałem znajomych tylko z reala. Ech, ile to się koncertów zaliczyło, a jak łeb potem bolał... ;P
I jeszcze news koncertowy: http://muzyka.onet.pl/10175,1636818,newsy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam gdzie można dostać płyty szwedzkich bandów, takich słabo znanych w Polsce? Gdzie kupuje je Eld z CDA!? Wysłałem mu już maila i czekam na odpowiedź. Skąd on ma 2000 tych płytek? Zamawia ze Szwecji? Domyślacie się może, jakieś pomysły? Bo przesłuchałem niektóre kawałki paru zespołów death metalowych i grają świetnie, ale nie ma gdzie tego kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio słucham dużo metalu między innymi Slipknot i Vadera i mam pytanie jakie zespoły mi zaproponujecie, najlepiej niech będę podobne do wyżej wymienionych. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 20:23, PJ MW napisał:

Ja ostatnio słucham dużo metalu między innymi Slipknot i Vadera i mam pytanie jakie zespoły
mi zaproponujecie, najlepiej niech będę podobne do wyżej wymienionych. Z góry dzięki.

Widzę, że lubisz też nu metal, więc szwedzkiego deathu ci nie polecę. A może jednak warto spróbować?
Unleashed: http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendID=27012236
Grave: http://www.myspace.com/gravespace
A jeśli tamte ci nie podpasowały, ten z pewnością to zrobi:
In Flames: http://www.myspace.com/inflames

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować