Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2007 o 15:19, caramondl napisał:

A ja przesłuchałem CAŁĄ płytę kilka razy i jest dla mnie znakomita...kwestia gustu po prostu...


No czywiście że tak, szanuje to ale nie podoba mi sie praktycznie nic w tej ich muzyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 16:23, Vuko Drakkainen napisał:

No oczywiście że tak, szanuje to ale nie podoba mi sie praktycznie nic w tej ich muzyce.


Nie gniewam się...:) Wszystko przez to, że mam coś takiego dziwnego - niezależnie od rodzaju metalu czy rocka, zawsze mi się podoba muzyka - o ile jest "dobrze" i ambitnie(w miarę) zagrana...ostatnio myślałem, żeby nareszcie zrobić sobie gramsajt, ale jak zobaczyłem, ile kapel musiałbym dodać do ulubionych(ponad 100) to mi się odechciało...teraz dajmy na to słucham sobie Morbid Angel, a przed nimi "pomykał" sobie na Ibanezie Joe Satriani...także nie ma takiej szansy chyba, żeby mój gust muzyczny zgodził się z kimkolwiek w 100%...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja az tylu kapel nie słucham, raczej nie przeznaczam az tak dużo czasu aby poznawac nową muzyke. Trzymam sie wielu zespołów i raczej one mi narazie wystarczają. Wiekszosci tego co słucham to raczej takie już bardziej znane grupy czy wykonawcy. Oczywiscie znajdzie sie kilka mniej znanych choćby Fair to Midland. Co do twojego GS to wiesz te wpisywanie w ulubione nie jest konieczne wiec nie wiem w czym masz problema :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 18:27, Vuko Drakkainen napisał:

Co do twojego GS to wiesz te wpisywanie w ulubione nie jest konieczne wiec nie wiem w czym masz problema :P.


Problem polega na tym, że chciałbym dokładnie odwzorować na nim swoje zainteresowania, a że muzyki, filmów i książek tyle by tam musiało trafić, to już wina mojej osobowości chyba:) A niestety próżność chwilowo nie pozwala mi na zabawę z tym...innym powodem jest tez brak netu(jak na razie)w domu...

BTW - znasz może zespół Devin''a Townsend''a - Strapping Young Lad ??? Słuchałem sobie ostatni płyty "Alien" i jest niesamowita wręcz - niestety nie idzie określić gatunku tej muzyki...:) Jeżeli ktokolwiek słuchał, niech powie coś niecoś więcej może?...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 15:03, Kogamin napisał:

Przymierzam się do zakupu płytki zespołu Mayhem. Tylko mam problem, którą wybrać? Pomożecie?


De Mysteriis Dom Sathanas :D Polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 15:49, Stasimir napisał:

> Przymierzam się do zakupu płytki zespołu Mayhem. Tylko mam problem, którą wybrać? Pomożecie?


De Mysteriis Dom Sathanas :D Polecam :D


Sry za dubla...dzięki za pomoc, chyba się na nią skuszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na ''Distractive Killusions'' Vesanii. Czuję, że będzie to naprawdę świetna płyta wnioskuje to po promocyjnym utworze który jest do odsłuchania m.in. na last.fm. Ten zespół podobnie jak Behemoth nigdy mnie nie zawiódł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 15:53, Daffcio napisał:

A ja czekam nowy album slipknota który ponoć ma się ukazać już w przyszłym roku ;]


to fajnie ale i tak myśle że lepszej płyty już nie zrobią od chciażby 9.0 Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:13, Azreix napisał:


Christ Agony to polska grupa ?! pierwszy raz ich widze na oczy.. i do tego jeszcze (niby??) najstarszy zespół black-metalowy w naszym kraju ? - no niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi faworyci:
SATYRICON
VADER
IMMOLATION
MARDUK
Rozumiem, że tam jest podana kolejność w jakiej te zespoły będą się pojawić-kto wymyślił, żeby Dillinger był przedostatni, a Marduk jako czwarty? O_o :?
Skład jest bardzo dobry ogólnie rzecz biorąc, więc może się wybiorę.

I mam pytanie do braci:
chciałbym dwie płyty se kupić:
-Marduk ''Rom 5:12''
-Mayhem ''Ordo ad chao'' (btw szkoda, że Mayhem nie będzie...)
Ktoś zna jakieś netowe sklepy, czy coś gdzie można to (i nie tylko) kupić możliwie najtaniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować