Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

heh.. to zalezy od nastroju ... czasem cos mocniejszego, czasem nieco lzej... Tak przynajmniej ja mam ... teraz napadlo mnie na Theriona (Vovin), Summoning(Minas Morgul), Samael (Regin of Light) i Bal-Sagoth-a z Battle Magic. Ale jak mi jutro kolko nie pojdzie, to na zicher Vader bedzie przez cale popoludnie lecial ... a jak zupelnie obleje to pewnie Canibal Corpse odkurze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 23:18, WoWmen napisał:

Super zabawa puki...do
młynu nie przeszły skiny :/ przyszłą grupka 5 skinów i zaczeli sobie trenować w młynie :/. Dzięki jednemu prawie straciłem
przytomność jak dostałem "z byka" w skroń :].


Hm... No chyab bylo was wiecej, prawda? :) A tak na serio, to ja nie lubie ich ideologii, potempiam ja i walcze z nia. Tempa subkultura... Co prawda mam jednego bardzo dobrego kolege skina, ale to jest wyjatek, bo zaadaje sie z samymi punk''ami, metalami i hardcore''ami. :] Bylem jednak swiadkiem jak skin i potrafia popsuc zaabawe, zaz co nie lubie ich jeszcze bardziej... Podobnie robia tez Oi''owcy, ale zadziej spotykam sie z takim zachowaniem (na ostatnim koncercie na jakim bylem widzialem jednego oi''a, ktory tanczyl razem z nami :)). A z przytomnoscia na koncertach tez jest roznie, bo ajk przez przypadek dostane piescia w twarz nie jest zbyt ciekawie. Raz az musialem wyjsc z klubu, bo nie wiedzialem co sie dzieje... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No było nas więcej to nie ulega wątpliwości :P. Takich ludzi powinło się izolować od społeczeństwa bo to jest margines totalny, tak jak dresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro teraz działa to proszę was o ocene od 1 do 10 , robię sobie taką małą ankietę a potem wpisuje , sumuje i obliczam srednią kawałka, milego sluchania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ja tez sciagnalem. W koncu sie udalo. :) Ale... gdzie sa slowa?! ;) Bez nich sprawa oceny staje sie duzo trudniejsza, ale sprobuje. :) Chyba cos kolo 7. Ze slowami mogloby byc wyzej. ;) Pamietaj, ze 7 to bardzo wysoka ocena! :) Czekamy an kolejne kawalki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z rapidshare usuwają po jakimś czasie pliki... no i na megaupload ZAWSZE da się ściagać (nie ma godzinnego limitu ;] ) i można wrzucać większe pliki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 23:22, KHRoN napisał:

z rapidshare usuwają po jakimś czasie pliki... no i na megaupload ZAWSZE da się ściagać (nie ma godzinnego limitu ;] ) i
można wrzucać większe pliki :)

Po 1 miechu nieużywania. Limit to 50mb więc mało :/. Nie bronie rapidsharu ale poprostu mówie że jest alternatywa dla mega :P. Mega jest lepsze ale ja mam sentyment do rapid bo od dawna używałem xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 23:11, Wiadroman napisał:

No dobra, ja tez sciagnalem. W koncu sie udalo. :) Ale... gdzie sa slowa?! ;) Bez nich sprawa oceny staje sie duzo trudniejsza,
ale sprobuje. :) Chyba cos kolo 7. Ze slowami mogloby byc wyzej. ;) Pamietaj, ze 7 to bardzo wysoka ocena! :) Czekamy an
kolejne kawalki. :)


Haha! Gram rok na gitarze i jestem amatorem , nie gram przeciez tego z zespołem;D Nie jestem wokalistą tylko gram na gitarze!!! Wszystkie amatorskie kawałaki zazwyczaj nie mają wokalu ;) Robię to dla przyjemnosci, dzieki za wysoką ocenę, gram 11 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja myslałem że to było profesjonalnie nagrane :D Bo dla mnie super :). Wyczułem motyw 8 mili bo były takie dźwięki tam ;). A ta końcówka nieważna bo ogół jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no ... calkiem fajne. Trzyma sie kupy i brzmi nienajgorzej. Jak uslyszalem pierwsze riffy, przypomnialy ni sie stare czasy My Dying Bride (Turn Lose The Swans) i Tiamat (Clouds).
Byle tak dalej, ja po prawie dwoch latach grania na rytmice odpuscilem sobie (wojsko). Jakos szybko czlek z wprawy wychodzi, a potem klops... Tak ze graj jak najwiecej, to przelozy sie kiedys na jakosc, a nas racz nowymi kawalkami. Przesluchamy chetnie i oczywiscie skomentujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutna wiadomość dla fanów Nightwish - muzycy postanowili rozstać się z Tarją... Jakoś nie wyobrażam sobie tej kapeli z kimś innym na wokalu...:(

BTW, czy ktoś wie gdzie można dostać stary album Massacre From Beyond...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 09:36, buras napisał:

No no ... calkiem fajne. Trzyma sie kupy i brzmi nienajgorzej. Jak uslyszalem pierwsze riffy, przypomnialy ni sie stare
czasy My Dying Bride (Turn Lose The Swans) i Tiamat (Clouds).
Byle tak dalej, ja po prawie dwoch latach grania na rytmice
odpuscilem sobie (wojsko). Jakos szybko czlek z wprawy wychodzi, a potem klops... Tak ze graj jak najwiecej, to przelozy
sie kiedys na jakosc, a nas racz nowymi kawalkami. Przesluchamy chetnie i oczywiscie skomentujemy...


Mam około 26 kawałków, a zrobienie jednego zajmuje 3 -4 godziny wiec troche roboty jest:) a jeszcze perkusja i bas ooohoho, dzieki za ocenienie po 5- 8 komentarzach wrzuca nastepny, jezeli oczywiscie ktos by chciał;) Jeszcze raz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować