Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2008 o 21:33, Azreix napisał:

> ten urodzinowy koncert wydaje mi sie jak jakis zart primaaprilisowy
> w odcinkach, nie pamietam zeby kiedykolwiek mialo miejsce w Polsce takie swieto
Death
> Metalu
No faktycznie, to wygląda tak pięknie, że coraz bardziej nieprawdopodobnie... Ale z kolei
jeśli to ma być w jeden dzień, to źle. Będzie więcej zmęczenia niż przyjemności.


No pewnie, to jest jak piękny sen. Taka elita death''u ; O, ale cóż w końcu to 25 urodzinki Vadera, zleciało się trochę przyjaciół ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 20:49, pendejo napisał:

macie jakieś info na temat hunterfestu? Wiem, że Testament będzie, a kumpel coś mówił
o Slayerze, ale w to wątpię...


Właśnie na Hunterfeście została potwierdzona obecność Moonspell :) Sprawia to, iż muszę tam być (głównie dla Portugalczyków, ale będzie jeszcze kilka fajnych kapel).
A propos Moonspell - dziś na ich myspace umieszczone zostały dwa nowe kawałki z płyty "Night Eternal".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 20:49, pendejo napisał:

macie jakieś info na temat hunterfestu? Wiem, że Testament będzie, a kumpel coś mówił
o Slayerze, ale w to wątpię...


Slayer ma grać w tym roku na festiwalu w Słowacji - tyle słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 16:03, Drakkainen666 napisał:

Slayer ma grać w tym roku na festiwalu w Słowacji - tyle słyszałem.


Najwyżej, testament też dobrze gra więc jest na co jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 17:06, Azreix napisał:

I wyjdzie na DVD i kij wszystkim pseudo-moralistom w oko.

Anty-chrześcijańska muzyka obraża czyjeś uczucia religijne ? No, tego bym się nie spodziewał :)) Wolność wyznania w demokracji, a jak się kogoś "ukrzyżuje" na koncercie to zaraz atak na religię. Czy ktoś pomyślał o biednych antychrześcijanach, o satanistach ;( chlip...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale żeście postów napłodzili kiedy mnie nie było :) Co tam w ogóle w metalu sie przez ostatnie 4 miesiące działo, jakieś nowe ciekawe płytki wyszły (no oprócz Vesanii, bo ją mam :) )? Słyszałem dwa kawałki z nadchodzącego albumu Cavalera Conspiracy i szczerze powiedziawszy ciekawość mnie zżera jaka będzie cała płyta bo choć nie jest to stara Sepultura to jednak nieźle kopią te nowe kawałki, a z tego co czytałem, Maksio nieźle się bawił przy nagrywaniu tego albumu wiec może być naprawdę świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 19:13, Mezo505 napisał:

Jakie są waszym zdanie najlepsze kawałki metalu?


już ci mówiliśmy żebyś nie wchodził na ten temat, więc grzecznie prosimy... Wy... Odejdź!

BTW wie ktoś gdzie można jeszcze bilety na Metallike kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 19:13, Mezo505 napisał:

Jakie są waszym zdanie najlepsze kawałki metalu?


Oj Mezo, takiej odpowiedzi na serio nikt ci nie udzieli, Metal ma tak wiele podgatunków że naprawdę wybrać tylko najlepsze kawałki, zresztą jak w wielu dziedzinach, to nie jest rap gdzie wszystko jest recytowane w oparciu o te same wierszyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, a jak niedawno była kwestia tego, że Satyr obciął włosy, to mi przyszło do głowy takie cuś: na teledysku ''''Mother North faktycznie miał baardzo długie włosy, ale blond. Czyli on się kiedyś farbował/farbuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 21:22, Azreix napisał:

Ej, a jak niedawno była kwestia tego, że Satyr obciął włosy, to mi przyszło do głowy
takie cuś: na teledysku ''''Mother North faktycznie miał baardzo długie włosy, ale blond.
Czyli on się kiedyś farbował/farbuje?


może miał perukę, albo tupecik ;P Swoją drogą po cholerę facet ma farbować włosy ew. można od czasu do czasu przyczesać by się dredy nie zrobiły i starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 19:13, Mezo505 napisał:

Jakie są waszym zdanie najlepsze kawałki metalu?

Szwedzki death. Poszukaj na YouTube takich zespołów jak Grave, Entomebd, Nihilist, Dismember, Unleashed. Zapewne docenisz je za lat parę...dziesiąt ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 21:22, Azreix napisał:

Czyli on się kiedyś farbował/farbuje?

Na to wygląda :) Na "Dark Medieval Times" i "The Shadowthrone" Satyr i Frost mieli długie, czarne włosy, na "Nemesis Divina" byli blondynami (no, raczej nie naturalnymi), na "Rebel Extravaganza" ogolili się na łyso (patrz avatar paweusza), by potem znów zapuścić długie-czarne włosy, które niedawno sobie Satyr ściął... Na Metalmanii miał fryzurę jakiś jakiś oficer S.S. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 16:03, Drakkainen666 napisał:

> Slayer ma grać w tym roku na festiwalu w Słowacji - tyle słyszałem.


jest to konkret wieść.. pora sie ubrać i coś zjeść.. a później na skrzydłach demona na koncert nieść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 18:43, bombel1981 napisał:

Ale żeście postów napłodzili kiedy mnie nie było :) Co tam w ogóle w metalu sie przez
ostatnie 4 miesiące działo, jakieś nowe ciekawe płytki wyszły (no oprócz Vesanii, bo
ją mam :) )? Słyszałem dwa kawałki z nadchodzącego albumu Cavalera Conspiracy i szczerze
powiedziawszy ciekawość mnie zżera jaka będzie cała płyta bo choć nie jest to stara Sepultura
to jednak nieźle kopią te nowe kawałki, a z tego co czytałem, Maksio nieźle się bawił
przy nagrywaniu tego albumu wiec może być naprawdę świetnie.


Cavalera Conspiracy tez mnie z ta płytą ostatnio troche zainteresowało ale zobaczy sie a Sepultura stary to klasa o poprzeczke wyżej od CC choć Max Cavalera i tu daje czadu. W metalu dzieje sie wiele, bo wiele koncertów jest w tym roku, ostatnio miniona metalmania o której sie tu dużo gadało. A jakie te dwa kawałki słyszałes do CC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować