Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2008 o 21:50, tomoliop napisał:

Od dzisiaj zacząłem słuchać Slayer''a i czuję, że taka muzyka mi naprawdę odpowiada:)


To polecam KAT polski zespół gra podobnie, więc może będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 22:32, hammerfall87 napisał:

Takie same klauny jak slipknot i do tego nudne jak cholera


Ale widać, że ich sposób na wypromowanie siebie działa w końcu tu trafili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 22:36, Bifur napisał:

> Przy tych gościach slipknot to grzeczne klauny na weselu - http://www.youtube.com/watch?v=WrBONyFBePc

> Mudvayne świry w akcji :D.

Imo Mudvayne nawet nie umywa się do Slipknota...


a czy ktoś tu mówi o muzyce? chodzi o ich charekteryzacje i image który jest bardziej szalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 22:38, Drakkainen666 napisał:

a czy ktoś tu mówi o muzyce? chodzi o ich charekteryzacje i image który jest bardziej
szalony.


może i szalony, ale po co to klaunowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 22:45, pendejo napisał:

> a czy ktoś tu mówi o muzyce? chodzi o ich charekteryzacje i image który jest bardziej

> szalony.

może i szalony, ale po co to klaunowanie?


no a jak myslisz? czy to tak trudno zrozumieć. Przecie to Stany, czysta komercha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 22:47, Drakkainen666 napisał:

no a jak myslisz? czy to tak trudno zrozumieć. Przecie to Stany, czysta komercha


to była pytanie retoryczne, ale nawet dobrze, że sam to napisałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 22:45, pendejo napisał:

> a czy ktoś tu mówi o muzyce? chodzi o ich charekteryzacje i image który jest bardziej

> szalony.

może i szalony, ale po co to klaunowanie?


To jest jak u nas z dodą wszystko nawet głupie ale szokujące się sprzeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 21:50, tomoliop napisał:

Od dzisiaj zacząłem słuchać Slayer''a i czuję, że taka muzyka mi naprawdę odpowiada:)


której płytki posłuchujesz, jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 21:44, Radovan napisał:

Widzisz ja Ciebie tez nie rozumiem. A gdzie ja napisałem, że są elitą metalu? o.0 Czepiasz
sie malo istotnych literówek, myslalby kto. Moze Ty taki nieomylny jestes? Ja chciałem
tylko podkreślić fakt, że te zespołu są na obu koncertach, więc przytaczanie ich w celu
obalenia wyższości Brutala jest całkiem bezsensowne. A słuchałeś chociaż Eternal? W ogóle
pojęcie "elita metalu" jest jakieś wyssane z palca. Każdy będzie miał swoją elitę. Można
ewentualnie mówić o kamieniach milowych, prekursorach itp.


No nie napisałeś, ale zasugerowałeś to stawiając Septic Flesh obok Samaela i Entombed. No bez przesady! Jak dla mnie warto pojechać i na Brutal i na XXV Vadera. Jednak pojadę na to drugie ;P

EDIT: Słyszał ktoś ? Ciekawie się zapowiada ;]

http://muzyka.onet.pl/0,1731419,newsy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie Aborted? Brutal death z Belgii. Nigdy nie lubiłem łomotu w stylu CC czy Nile, ale Aborted wyjątkowo mi się podoba. Niesamowicie brutalny zespół, szkoda tylko, że zmienia skład w tempie jednego członka na miesiąc ;/
Koncert: http://youtube.com/watch?v=EqNdl0imkbE
A tu jeden z lepszych kawałków: http://youtube.com/watch?v=yHXw88CsLyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 13:15, squeglee napisał:

Znacie Aborted?


Znacie... Aczkolwiek przez czas jakiś nieszczególnie mi podchodziły ichnie dokonania z tych samych powodów co twoje...:))) Niemniej podczas szperania w sieci i ściąganiu muzy* natrafiłem na kawałek Dead Reckoning i przyznaję bez bicia, że mnie zmasakrował...:))

Dnia 17.04.2008 o 13:15, squeglee napisał:

A tu jeden z lepszych kawałków: http://youtube.com/watch?v=yHXw88CsLyw


O, o wilku mowa...:)))

* jeżeli ktoś nie jest przekonany do jakiejś kapeli to powinien dokładnie poszperać na stronach wytwórni płytowych (np. Nuclear Blast, Roadrunner) - można znaleźć sporo darmowych i legalnych kawałków do przesłuchania i wyrobienia sobie opinii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 17:49, Azreix napisał:


To, że robią szpokę wokół siebie to stnadart xD Jakoś trzeba przyciągnąć tych ludzi jeśli koncertowo grupa wypada słabo. Szkoda słów i uszów xD Zamiast Behemota wole sobie posłuchać Pink Floydów, tam przynajmniej dobrze grają i teksty dotyczą realnych problemów ludzi, a nie sztucznego nawoływania i robienia szumu wokoło siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 20:59, Antykreator napisał:

> http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/metal/news/behemoth-co-on-powiedzial,1094674,47

> Szopki ciąg dalszy...

To, że robią szpokę wokół siebie to stnadart xD Jakoś trzeba przyciągnąć tych ludzi jeśli
koncertowo grupa wypada słabo. Szkoda słów i uszów xD Zamiast Behemota wole sobie posłuchać
Pink Floydów, tam przynajmniej dobrze grają i teksty dotyczą realnych problemów ludzi,
a nie sztucznego nawoływania i robienia szumu wokoło siebie :P


słabo wypadli koncertowo ? Nie porównuj Pink Floydów, do Behemotha bo to największe przeciwieństwa jkaie mogłeś wymienić, poza tym Behemoth nie robi sztucznego tłumu wokół siebie, myślisz, że zależało im, aby to co zrobił z tą książką było nagłośnione? Poza tym jego teksty nie są bezsensowne, po prostu ktoś odważył się powiedzieć prawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dziwnym trafem tę samą prawdę przekazują dziesiątki tysięcy zespołów? Większość nie śpiewa o tym szczerze, tylko dlatego, że taki schemat i tak już się przyjęło. Co prawda w mojej dyskografii niewiele jest zespołów z tekstami o tym, co ich trapi, ale to dlatego, że takich już jest mało-niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować