Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Co mogę powiedzieć o Nowaku...
Oprócz tego, że wg. jego rozumowania demokracja polega na wolności słowa i poglądów, o ile poglądy te są identyczne z jego własnymi, to jest raczej nieszkodliwy, bo to nie jest jeszcze tak pochlastane państwo, żeby zespołom występów zakazywać.
PS. Czemu darcie Biblii to łamanie prawa, a chrześcijańska procesja już uczuć innowierców nie obraża? A może innowiercy się tak nie gorączkują od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 11:46, squeglee napisał:

A może innowiercy się tak nie gorączkują od razu?


Wydaje mi się, że są raczej przyzwyczajeni do tego typu
zachowań ze strony katolickiej i raczej wszelakie odzywki
wiszą podartą biblią w trzy strony naraz, natomiast
kiedy już ktoś zaczyna obrażać katolika, szczególnie w 100% tego
słowa znaczeniu...take cover.
Ale to akurat zagadnienie to do innego działu, powiem tylko, że
podejrzewam Nowaka o posiadanie specjalnego napędu
CD, który ma funkcję odtwarzania płyty "do tyłu" :P
Bo chyba tylko w ten sposób można odnaleźć rogate treści
w przebojach Eltona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nawet bym w ukryte treści u Entombed uwierzył, tyle, że... ich nie ma. Ostatni track na Serpent Saints dziwnie brzmi, puściłem od tyłu-nic. No więc co za cel umieszczać satanistyczne ukryte treści, skoro fani i tak ich nie znajdą? Co to, one są tam tylko dla tych specyalystów?
A co do treści nie-ukrytych... Słowa, które nawołują do myślenia, do niezależności są złe? Rozumiem, że w ten sposób Nowak chce promować jedyny słuszny schemat, i żeby go broń Boże nie podważać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 12:01, squeglee napisał:

Już nawet bym w ukryte treści u Entombed uwierzył, tyle, że... ich nie ma. Ostatni track
na Serpent Saints dziwnie brzmi, puściłem od tyłu-nic. No więc co za cel umieszczać satanistyczne
ukryte treści, skoro fani i tak ich nie znajdą? Co to, one są tam tylko dla tych specyalystów?
A co do treści nie-ukrytych... Słowa, które nawołują do myślenia, do niezależności są
złe? Rozumiem, że w ten sposób Nowak chce promować jedyny słuszny schemat, i żeby go
broń Boże nie podważać!


Gdzie w tym tekście:

Jesus christ
lord of flies
in disguise
fuck!

It''s fucked to hear one idiot''s words
worse to see others believe it


masz "słowa, które nawołują do myślenia, do niezależnośc..." ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2008 o 12:01, squeglee napisał:

Rozumiem, że w ten sposób Nowak chce promować jedyny słuszny schemat, i żeby go
broń Boże nie podważać!

Po to jest ten schemat. Żeby go nie podważać. xD
http://muzyka.onet.pl/10175,1735038,newsy.html
Ja w wydatkach mam już wydzieloną przegródkę podpisaną ''''My Skin Is Cold''''. Byle do 30 maja.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 10:27, DreaN napisał:

Ja slucham Metalu i to nalogowo. ;] Mam pare ulubionych kawałkow naprzyklad System of
a down - Ego Brain , czy Vader - Sword of the witcher ;] Całkiem fajna muzyka pozatym
jeszcze lubie całą mase piosenek Huntera ( min. Misery , ponury żniwarz )
Pozdrawiam


nalogowy sluchacz metalu, a ulubione kawalki to Sword of the Witcher i cośtam SOAD''u ? trzymajcie mnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 12:40, Vesania666 napisał:

nalogowy sluchacz metalu, a ulubione kawalki to Sword of the Witcher i cośtam SOAD''u
? trzymajcie mnie xD

no dobra... co w takim razie uwarzasz za metal? kanikuły słuchasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 12:46, DreaN napisał:

no dobra... co w takim razie uwarzasz za metal? kanikuły słuchasz?

Podejrzewam, że Vesania zaraz wybuchnie, więc delikatnie wytłumaczę.
To co wymieniłeś to kolejno: promocyjna piosenka o pop-wpadającym wszystkim w ucho brzmieniu, oraz mainstreamowa kapela, która w kręgach metalowców sympatią darzona nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 12:46, DreaN napisał:

> nalogowy sluchacz metalu, a ulubione kawalki to Sword of the Witcher i cośtam SOAD''u

> ? trzymajcie mnie xD
no dobra... co w takim razie uwarzasz za metal? kanikuły słuchasz?


1. SOAD to nie metal, a raczej rock alternatywny, nie specjalnie lubiana jak to squeglee wytłumaczył.
2. Sword of the Witcher został zrobiony na potrzeby gry i Vader nie gra w takim stylu

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 12:46, DreaN napisał:

no dobra... co w takim razie uwarzasz za metal? kanikuły słuchasz?

Uważam, że taki System of a Down to po prostu tylko rock. W tym wątku fanów rosyjskiego disco ("kanikuły") raczej nie znajdziesz. Osobiście nie będę krytykował czyjegoś gustu, ale pisanie że SOAD gra metal jest dla mnie na wyrost. Chcesz wiedziesz czego słuchamy ? Poczytaj w wątku, popatrz na sajty - nie będziemy wypisywać przecież list ulubionych kapel.

Och, jacy jesteśmy wszyscy chętni do "poprawiania" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 12:52, Vesania666 napisał:

1. SOAD to nie metal, a raczej rock alternatywny, nie specjalnie lubiana jak to squeglee
wytłumaczył.

Sory sory ale chyba sie nie rozumiemy , nie obchodzi mnie zabardzo czego słuchają metalowcy a zalozmy SOAD prison song , JEt pilot to raczej nie rock;]

Dnia 23.04.2008 o 12:52, Vesania666 napisał:

2. Sword of the Witcher został zrobiony na potrzeby gry i Vader nie gra w takim stylu

Może i taka VADER "Helleluyah (God Is Dead)" to według ciebie co to jest? pop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 12:57, DreaN napisał:

> 1. SOAD to nie metal, a raczej rock alternatywny, nie specjalnie lubiana jak to
squeglee
> wytłumaczył.
Sory sory ale chyba sie nie rozumiemy , nie obchodzi mnie zabardzo czego słuchają metalowcy
a zalozmy SOAD prison song , JEt pilot to raczej nie rock;]
> 2. Sword of the Witcher został zrobiony na potrzeby gry i Vader nie gra w takim
stylu
Może i taka VADER "Helleluyah (God Is Dead)" to według ciebie co to jest? pop?

Ale ta piosnka pochodzi z ich albumu studyjnego ,a sword of the witcher to był delikatny utwór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 12:57, DreaN napisał:

> 1. SOAD to nie metal, a raczej rock alternatywny, nie specjalnie lubiana jak to
squeglee
> wytłumaczył.

>>Sory sory ale chyba sie nie rozumiemy , nie obchodzi mnie zabardzo czego słuchają metalowcy a zalozmy SOAD prison song , JEt pilot to raczej nie rock;]

SOAD to rock... uwierz nam. Niektórzy siedzą całe życie w metalu, niektórzy po kilka lat, i nagle wpadasz Ty, i głosisz jakieś herezje, że SOAD to metal? :D Tak, B.Y.O.B. to też jest rock.

Dnia 23.04.2008 o 12:57, DreaN napisał:

> 2. Sword of the Witcher został zrobiony na potrzeby gry i Vader nie gra w takim
stylu
Może i taka VADER "Helleluyah (God Is Dead)" to według ciebie co to jest? pop?

Kiepska piosenka anty-chrześcijańska. Vader potrafi znacznie, znacznie więcej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 12:57, DreaN napisał:

Sory sory ale chyba sie nie rozumiemy , nie obchodzi mnie zabardzo czego słuchają metalowcy
a zalozmy SOAD prison song , JEt pilot to raczej nie rock;]

o mamo, jeden czy dwa utwory nie zmieniają zespołu...dla jednego to może być cholernie ostra i brutalna dawka najlepszego metalu, a dla kogoś innego... straszne łajno, które metalu nie gra

Dnia 23.04.2008 o 12:57, DreaN napisał:

> 2. Sword of the Witcher został zrobiony na potrzeby gry i Vader nie gra w takim
stylu
Może i taka VADER "Helleluyah (God Is Dead)" to według ciebie co to jest? pop?

a czy ja mówię, że to pop ? gdybyś nie ograniczał się do dwóch utworów Vadera to może i zobaczyłbyś różnicę pomiędzy Sword of the Witcher a resztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 13:09, Vesania666 napisał:

a czy ja mówię, że to pop ? gdybyś nie ograniczał się do dwóch utworów Vadera to może
i zobaczyłbyś różnicę pomiędzy Sword of the Witcher a resztą

Nie ograniczam sie do dwóch utworów vader''a tylko te są akurat najlepsze zeby poprzeć moją hipotezę ;] a jesli chodzi o soad to porostu dobrze mi to wchodzi w ucho i oże to byc nawet ten rock ;)ale hunter to już chyba metal no nie ? :>
podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 13:12, DreaN napisał:

> a czy ja mówię, że to pop ? gdybyś nie ograniczał się do dwóch utworów Vadera to
może
> i zobaczyłbyś różnicę pomiędzy Sword of the Witcher a resztą
Nie ograniczam sie do dwóch utworów vader''a tylko te są akurat najlepsze zeby poprzeć
moją hipotezę ;] a jesli chodzi o soad to porostu dobrze mi to wchodzi w ucho i oże to
byc nawet ten rock ;)ale hunter to już chyba metal no nie ? :>
podrawiam


no tak, heavy metal, ale sami określają się jako soul metal ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blasphemer odchodzi z Mayhem. Powiedział, że nie widzi już swojej przyszłości z tym zespołem i chce się kulturalnie rozstać z legendarnym już norweskim zespołem. Jednakże to ma nie być koniec jego działalności muzycznej, będzie udzielał się w zespole Ava Inferi, zakłada także stworzenie jakiegoś projektu z "ekstremalną muzyką" jak to określił. Szkoda trochę, ale tak to już bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować