Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

>jezeli oczywiscie ktos by chciał;) Jeszcze raz dzieki
No jasne że chcemy :). Ja tego dzisiaj w szkole bezprzerwy słuchałem :D gdyby nie ta końcóka to by było idealnie. Niby brak wokalu ale za to gitara wszystko rekompensuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem na co czekasz ... wal to co wg ciebie jest najlepsze na serv i dawaj linki. Ocenie jak najlepiej potrafie, z reszta jak reszta chlopakow z forum. A tak swoja droga, to jest w tym topic-u jakas dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 20:12, buras napisał:

No nie wiem na co czekasz ... wal to co wg ciebie jest najlepsze na serv i dawaj linki. Ocenie jak najlepiej potrafie, z
reszta jak reszta chlopakow z forum. A tak swoja droga, to jest w tym topic-u jakas dziewczyna?

Powinła być :P ja znam więcej dziewczyn słuchających metalu niż facetów :p
***
Czekam na nowe nagrania Wideka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no ... prawie jak death za dawnych czasow, ciezko, melodyjnie w sumie tez, ale nie ma zadnego wyrozniajacego sie motywu w tle, nadalo by to wyrazistosci i charakteru utworowi. Polecam jesli chcesz dalej w tym kierunku isc np lekture starej jak wegiel i chyba juz nieistniejacej polskiej kapeli Pandemonium, plytki nie pamietam, a wygrzebywac mi sie z kaset nie za bardzo chce (okladka czarna z dosyc fikusnym bialym pentagramem), no i Obituary, np Cause of Death. Moze byc tez My Dying Bride (szczegolnie Turn Loose the Swans i The Angel and the Dark River) , chociaz to jest juz za bardzo doom-owe, ale wlasnie fajnie lacza ciezkie rify z melodiami. Z reszta wybor lektor dowolny, byle mialo to pozytywny wplyw na rozwoj Twojej muzyki i wlasnego stylu...

No i linki ... wiecej poprosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za poztywne komentarze , choc chcialbym kiedys zagrac cos swojego z zespołem ( który niedawno się rozpadł:)) Jak już mówiłem mam około 20 -25 pomysłów, a zrobienie dobrze kawałka zajmuje jakies 3 godziny , następna premiera w piątek:) Mam jeszcze jedno nagranie (bardziej Hard Rock) i jest trochę cicho gitarka , wiec w piatek podam 2 utworki . Jescze raz dzieki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszce jedno jak tam daje kawałek, to możecie mi trochę pomoc i powiedziec co w nim nie pasuje, ktory riff jest do d... nosa;) itp. i miło by było za ocenki od 1 - 10 prowadze sobie małą statystyke Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 18:09, Pattrus napisał:

bardzo dobry utwor widek 9/10 dalbym 10 jakby koniec byl lepszy jakis wokal byl :P


Dzięki ale o który utworek ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 18:13, Pattrus napisał:

moonlight sorry ze nie napisalem ale cos mi sie skasowalo gdy dawalem posta hehe kiedy bedzie mozliwos edytowania posta
? heh


Obawiam sie ze chyba w ogole nie bedzie;) na innych forach to bardzo dobry pomysl , bo czegos zapomne to nie musze 2 posta pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 14:29, S4jm0n napisał:

A już jutro nowa płyta Rammsteina :DDD :)))
ROSENROT !
Mam nadzieję, że nie będzie gorsza od poprzednich. Reise reise podobała
mi się.

:O już jutro? Coś ostatnio się nie orientuje w Rammsteinie xD Wg. chyba za szybko wydają nową płyte, bo naogu tylko komerchy wydają dość często. Nie wiem czy to ten czas od wydania ostatniej płyty był wystarczający na doskonaenie utworów. Mam nadzieje że to będzie podobne do Herzeleida :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszą płytą Rammstein jest "Mutter". Bardzo fajne dla ucha ciężkie brzmienia połączone ze smyczkami (real!!) i ten brutalny niemiecki splatający się z finezją linii melodycznych. Naprawdę super. Reszta płyt mniej lub bardziej, ale w cieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rammstein - uhm ta płyta jest całkiem całkiem, ale coś nowego by się przydało.
Ostatnimi czasy Godsmack się przewija => albumik z 1997 jest całkiem sympatyczny, nie mówiąc już o tym z 2000 i 2003 :)


P.S. Szak Ty staruchu nie baw się w forum tylko grzecznie gotuj kolacyjkę dla swojej Drugiej Połowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram czterema lapami i ogonem... Dwie pierwsze plytki i Muter... potem juz nieco mniej melodyjnie graja, a te wlasnie linie melodyczne cenilem u nich najbardziej...
Dzisiaj mialem okazje przesluchac na vivie kawalek pt. Benzine ... zly nie byl, ale to juz nie to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Każdy zespół się rozwija => jeden lepiej, drugi gorzej => oczywiście każdy z Nas co innego widzi w "lepiej" i "gorzej" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 21:09, RobeN napisał:

No cóż... Każdy zespół się rozwija => jeden lepiej, drugi gorzej => oczywiście każdy z Nas co innego widzi w "lepiej" i "gorzej" ;)

NIestety ostatnio wiele dobrych schodzi na "złą" ścieżke. NNp. SlipKnoT, KoRn(przynajmniej po tym nowym utworze Transistor). Wszystko schodzi na komerche corazbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Ciezko ty nie przyznac Ci racji (cos dzis za bardzo zgodny jestem ... dziwne...).
Dla mnie osobisce i moich gustow muzycznych jest to krok do przodu, i to niewatpliwy ... nie graja zle, technika jak zawsze na najwyzszym poziomie i niebanalne teksty ... jednak wolal bym zeby ten rozwoj zatoczyl kolo i czerpali wiecej ze swoich korzeni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować