Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2008 o 08:45, Leslaw555 napisał:

Panowie zachwyciliście mnie Eluveitie. Zabieram się do słuchania !


niesamowity klimat, na długo pozostaje w pamięci.. i aż dziw że te dzwięki pochodzą ze środka Europy, a nie z Wysp czy Skandynawii ( choć kobza nijak nie pasuje do tego rejonu ).

a teraz podziele sie z wami tym co leci u mnie na słuchawkach.. mianowicie drodzy Panie i Panowie.. SADE, kojarzycie? hehe, bardzo ją lubie, jej głos koii nerwy i wywołuje miłe wspomnienia.
tutaj link do najbardziej znanego jej kawałka, zagranego na żywo.. dodam zagranego perfekcyjnie!!
http://pl.youtube.com/watch?v=nYA6e-_s8ac

ciekawe czy brać metalowa zjedzie mnie za umieszczenie tego kawałka w tym temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 09:40, deuser napisał:

a teraz podziele sie z wami tym co leci u mnie na słuchawkach.. mianowicie drodzy Panie
i Panowie.. SADE, kojarzycie? hehe, bardzo ją lubie, jej głos koii nerwy i wywołuje miłe
wspomnienia.
tutaj link do najbardziej znanego jej kawałka, zagranego na żywo.. dodam zagranego perfekcyjnie!!
http://pl.youtube.com/watch?v=nYA6e-_s8ac


Moja kobieta bardzo lubi Sade:) Z reszta mi tez sie podoba, moze nie az tak zebym jej słuchał:P, ale dla jakiegoś tam chill outu, ze tak powiem jest spoko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 14:32, Młody miro napisał:

mnie metal to sie kojarzy z irokezem i jakimis innymi punkami.


ciemnogród!! żałosny typie, won stąd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A komentowanie takich żałosnych wypowiedzi też nie kojarzy się górnolotną wieścią. Wypowiedzi takich typów należy po prostu pozostawiać bez echa. Tym bardziej, że wygląda mi on na jakiegoś prowokanta.
Żeby było bardziej w temacie, to proszę dla was Taake i utwór VII z albumu Nattestid Ser Porten Vid -> http://pl.youtube.com/watch?v=NtBZfsQuJKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 15:41, paweusz napisał:

A komentowanie takich żałosnych wypowiedzi też nie kojarzy się górnolotną wieścią. Wypowiedzi
takich typów należy po prostu pozostawiać bez echa. Tym bardziej, że wygląda mi on na
jakiegoś prowokanta.
Żeby było bardziej w temacie, to proszę dla was Taake i utwór VII z albumu Nattestid
Ser Porten Vid -> http://pl.youtube.com/watch?v=NtBZfsQuJKE


Paweusz ty zawsze musisz być taki straszny :D


Słuchałeś formacji "I"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 15:41, paweusz napisał:

A komentowanie takich żałosnych wypowiedzi też nie kojarzy się górnolotną wieścią. Wypowiedzi
takich typów należy po prostu pozostawiać bez echa. Tym bardziej, że wygląda mi on na
jakiegoś prowokanta.
Żeby było bardziej w temacie, to proszę dla was Taake i utwór VII z albumu Nattestid
Ser Porten Vid -> http://pl.youtube.com/watch?v=NtBZfsQuJKE


zeby nie było.. ja go stąd wyje.. i w cale sie nie bałem :) @Paweusz.. strasznyś ty!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 15:47, hammerfall87 napisał:

Paweusz ty zawsze musisz być taki straszny :D

Nie rozumiem. Dwie osoby mi piszą o byciu strasznym... Chodzi wam o zespół Taake czy o co ?! Nie mam pojęcia w czym rzecz.

Dnia 12.05.2008 o 15:47, hammerfall87 napisał:

Słuchałeś formacji "I"

Owszem, miałem okazję zapoznać się z tym projektem i ich jedynym albumem "Between Two World". Abbath, King ov Hell, Ice Dale i Armagedda kojarzą się wybitnie z black metalem - a tu stworzyli coś innego, bardziej zlepek gatunkowy. Wyszło bardzo poprawnie, melodyjnie, czysto - ale dla mnie trochę za delikatna muzyka wyszła. Projekt fajny, ale wykonawcy przyzwyczaili mnie do nieco innych brzmień. Niemniej osobom, które nie miały okazji poznać "I" - polecam (negatorzy black niech się płyty nie obawiają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 17:29, paweusz napisał:

> Paweusz ty zawsze musisz być taki straszny :D
Nie rozumiem. Dwie osoby mi piszą o byciu strasznym... Chodzi wam o zespół Taake czy
o co ?! Nie mam pojęcia w czym rzecz.


strrrrrrrrrasznie jest... Black Magic!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 12:21, Azreix napisał:

http://muzyka.onet.pl/10175,1746945,newsy.html
Taki wypasiony zestaw, a tylko w Japonii wydadzą...


Świetne, trzeba kase odkładać ;] BTW raczej słyszałeś Blackwater Park ? Moim zdaniem najlepsza płyta Opeth. Genialne dzieło, dziwi mnie że nie zostali okrzyknięci wielkim odkryciem i geniuszem początku XXI wieku. Bo tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2008 o 09:40, deuser napisał:


a teraz podziele sie z wami tym co leci u mnie na słuchawkach.. mianowicie drodzy Panie
i Panowie.. SADE, kojarzycie? hehe, bardzo ją lubie, jej głos koii nerwy i wywołuje miłe
wspomnienia.
tutaj link do najbardziej znanego jej kawałka, zagranego na żywo.. dodam zagranego perfekcyjnie!!
http://pl.youtube.com/watch?v=nYA6e-_s8ac

ciekawe czy brać metalowa zjedzie mnie za umieszczenie tego kawałka w tym temacie ;)


AAA!!! Jak mogłeś zamieścić takie coś w tym temacie?!:P

@GungravePL
Wielkie dzięki za polecenie Ensiferum, genialni są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 17:53, deuser napisał:

strrrrrrrrrasznie jest... Black Magic!!! ;)

Zespół jak zespół. Do wcześniejszej krytyki dodałem jakiś utwór, żeby bardziej nawiązać do wątku. Taake to dobra kapela, więc nie wiem o co ci chodzi. Straszne ? Jak dla kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 18:31, paweusz napisał:

> strrrrrrrrrasznie jest... Black Magic!!! ;)
Zespół jak zespół. Do wcześniejszej krytyki dodałem jakiś utwór, żeby bardziej nawiązać
do wątku. Taake to dobra kapela, więc nie wiem o co ci chodzi. Straszne ? Jak dla kogo.


IMO straszny to jest Hellraiser ;] Masz podobizne jednego (najważniejszego) z Cenobitów w avku ;P Taki mały offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 18:31, paweusz napisał:

> strrrrrrrrrasznie jest... Black Magic!!! ;)
Zespół jak zespół. Do wcześniejszej krytyki dodałem jakiś utwór, żeby bardziej nawiązać
do wątku. Taake to dobra kapela, więc nie wiem o co ci chodzi. Straszne ? Jak dla kogo.

dobra, nevermind.. nie zrozumieliśmy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś polecić jakiś dobry kawałek jakiegoś zespołu, który ma agresywny black metalowy growl, treść ma nienawiścią i ogólnie jest przesycony nienawiścią. Nie chodzi mi o przekleństwa czy coś, ale o nienawiść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować