Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2008 o 17:04, Harvenar napisał:

Świetne zespoły, trzy dni grania, dwie sceny i jedyne 150zł. A mnie tam nie będzie, jak
zresztą na wszystkich większych imprezach tego typu. Brak kumpli słuchających metalu,
i mój wiek robią swoje. :/


co ty masz z wiekiem?? za młody? za stary?? muzyka jest dla każdego i takie happy imprezy również :)
jeśli jesteś młody i szukasz ludzi w podobnym wieku by wybrać sie na koncert pareset kilometrów od domu to lepiej zrobisz rozpytując sie np. na tym forum czy znaleźliby sie jacyś Big Daddy-Explode MF Fist, na pewno paru by sie znalazło. bo co zrobisz jeśli napadnie cie jakiś ZŁY ;> a z porządną ekipą nie poczujesz strachu nawet :) tak sie sprawa ma jeśli jesteś młody, jeśli czujesz sie staro ( to to samo ;) oraz ) to są różne środki by temu zaradzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 17:04, Harvenar napisał:

Świetne zespoły, trzy dni grania, dwie sceny i jedyne 150zł. A mnie tam nie będzie, jak
zresztą na wszystkich większych imprezach tego typu. Brak kumpli słuchających metalu,

Mojej muzyki żaden z kumpli nie słucha i mi to nie przeszkadza w chodzeniu na koncerty. Na Apostasy Tour wziąłem nawet fana rocka.

Dnia 07.07.2008 o 17:04, Harvenar napisał:

i mój wiek robią swoje. :/

15? 16? Nie masz wujka żadnego, kuzyna?

http://youtube.com/watch?v=L0ZCAarIVSI&feature=related
Mogę powiedzieć tyle, ile w video description: Holy shit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za młody, 16 lat, matka za cholerę mnie nie puści. Kuzynów, wujków słuchających metalu też brak, niestety. Mam nieciekawe położenie, krótko mówiąc :D Zobaczymy jak będzie w technikum, mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, z kimś będę mógł pogadać o jedynej słusznej muzyce.

squeglee - zacny utwór, jak na Dismember, którego super hiper ultra fanem nie jestem. Wolę Grave xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 18:05, Harvenar napisał:

Za młody, 16 lat, matka za cholerę mnie nie puści. Kuzynów, wujków słuchających metalu
też brak, niestety. Mam nieciekawe położenie, krótko mówiąc :D Zobaczymy jak będzie w
technikum, mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, z kimś będę mógł pogadać o jedynej słusznej
muzyce.

W technikum? Marzenia :)

Dnia 07.07.2008 o 18:05, Harvenar napisał:

squeglee - zacny utwór, jak na Dismember, którego super hiper ultra fanem nie
jestem. Wolę Grave xP

Bo za krótko death metalu słuchasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 18:47, squeglee napisał:

W technikum? Marzenia :)


A czemu niby? :D 23 facetów na 25 osób, któryś musi słuchać dobrej muzyki. Chyba nie trafię na samych elo zią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 19:39, Harvenar napisał:

> W technikum? Marzenia :)

A czemu niby? :D 23 facetów na 25 osób, któryś musi słuchać dobrej muzyki. Chyba nie
trafię na samych elo zią...


Ja tam wole tych elo ziomów niż natrafić na głupich metali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 21:20, Vesania666 napisał:

Black River - kolejny zespół Oriona, Daraya, a także Taff''a z Rootwater, grają ~ Hard
Rocka/Rock N'' Rolla ;P zespół istnieje już około 1 miesiąca. link do myspace --->
http://www.myspace.com/blackriverpl


ta z tego co kojarzę jako jedyny zespół grali z playbacku na hunterfescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2008 o 19:39, Harvenar napisał:

A czemu niby? :D 23 facetów na 25 osób, któryś musi słuchać dobrej muzyki. Chyba nie
trafię na samych elo zią...


u mnie w klasie w tech jestem sam, jeden kumpel lubi jeszcze dżem, a w zespole szkół ogółem z tych co widać co słuchają to chyba z 5 osób będzie, a kto wie ilu słucha pod przykrywką ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 21:44, pendejo napisał:

u mnie w klasie w tech jestem sam, jeden kumpel lubi jeszcze dżem, a w zespole szkół
ogółem z tych co widać co słuchają to chyba z 5 osób będzie, a kto wie ilu słucha pod
przykrywką ;p


w LO było nas 2-3 - ramony, glany, black/heavy, na studiach (na moim wydziale z 20 grup) jest nas z 3-4 :)

nie liczy sie ilosc tylko jakosc ;), apropo tych co sie ukrywaja - pies im morde lizał :)

edit: dzien z Nokturnal Mortum to jest kurde to co uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Leslaw555

> A TON (niewiem jak się w skrócie pisze) jaki
> rodzaj metalu gra ? :>

musiałem to wyciągnąć jeszcze raz :/ i zażartować sobie w taki sposób:
..wiem że z twojej strony był to żart ale nawet w żartach nie igraj z LEGENDĄ..Type O''Negative mój drogi, dla mnie to świętość, zrobili dla metalu tak wiele ( obdzielili klimatem niezliczoną ilość kapel ) i zawsze byli wierni swoim ideałom i brzmieniu, wkładają całe serce i dusze w każdą nutę którą grają ( widziałeś TON na koncercie? nie, to jak ich zobaczysz z pewnością będziesz miał do nich inne podejście ).. ale skąd to możesz wiedzieć, dopiero zaczynasz romans z prawdziwą muzyką, jeśli nie muzyką w ogóle.. twoje słowa ( mimo że powiedziane żartem, zraniły mą i tak chorą duszę ) to kpina i szyderstwo.. whatever it is, we''re against it!! ..będę miażdżyć cie w myślach wzrokiem jak Rasputin ;>

20080707231507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wygrali coś na Danish Metal Awards ''07. Powiem o nich tyle, że mają fantastycznego wokalistę, tylko ten wokal na dłuższą metę jest nudny i monotonny IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować