Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Nie, 14 % to nie przypadek. Z resztą zapytaj kogo chcesz o tę płytę, to był okres totalnego spedalenia zespołu. Nie wiem co im szczeliło do łbów, bo miało być tak pięknie.

A poza tym to dostałem dziś zremasterowany trzeci album Merciless-Unbound. Piękna sieczka, szwedzki death metal z trashowym wykopem i nieco black metalowym brzmieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 18:37, squeglee napisał:

Nie, 14 % to nie przypadek. Z resztą zapytaj kogo chcesz o tę płytę, to był okres totalnego
spedalenia zespołu. Nie wiem co im szczeliło do łbów, bo miało być tak pięknie.

A poza tym to dostałem dziś zremasterowany trzeci album Merciless-Unbound. Piękna sieczka,
szwedzki death metal z trashowym wykopem i nieco black metalowym brzmieniem.


ja ci powiem ,że starego in flames bardzo dawno słuchałem ,ma gdzieś płyte to przejże ale nie wiem czy o tej skrobiesz .Tak jak mówię metal archives tak jak większość portali czy pism tworzy "spec recenzje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 18:45, squeglee napisał:

Tak, ale przy ilości recenzji idącej w dziesiątki raczej coś jest na rzeczy. A na te
numetalcorowe wyczyny In Lame wszyscy psioczą, nic dziwnego ;P.


płyta się spodobała ooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 18:33, hammerfall87 napisał:

kto wierzy metal archives ten pozer :D ahaha tam sam oceny i recki przez samych "speców"
pisane


zgadzam sie, baardzo czesto zdarzaja sie skrajne oceny: 0% i 99% tej samej plyty (np Vlad Tepes), nie nalezy sie kierowac tymi ocenami... ja tylko czytam recenzje aby wiedziec mniej wiecej czego sie spodziewac po plycie (porownania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 18:51, EmperorKaligula napisał:

> kto wierzy metal archives ten pozer :D ahaha tam sam oceny i recki przez samych
"speców"
> pisane

zgadzam sie, baardzo czesto zdarzaja sie skrajne oceny: 0% i 99% tej samej plyty (np
Vlad Tepes), nie nalezy sie kierowac tymi ocenami... ja tylko czytam recenzje aby wiedziec
mniej wiecej czego sie spodziewac po plycie (porownania)


ano najlepiej samemu przetestować co do zera to by np ode mnie dostał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 18:50, hammerfall87 napisał:

recenzentom i fanom :D nawet jak to mówisz te słabe płyt in flames też mają fanów tak
to się toczy :D

Oczywiście, że tak, ale jednak więcej ludzi narzeka, bo było świetnie a zrobiło się homo-niewiadomo (co).
Sam tez widziałem napawdę rózne oceny tej samej płyty, ale czasami ewidentnie widać jaka ona jest-popatrzcie na tytuły recenzji Reroute to Remain albo Soundtrack... na MA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie właśnie do Eucharist wracam i ich dzieła ''Mirrorworlds''. To jest melodic death. Czekam aż na Mysticu będzie ''Twilight of a Thunder God'' i kupuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy takie dzieło... Przesłuchałem z pół roku temu dwa razy i odpuściłem ;P Musiałbym odgrzebać to, bo nie pamiętam już czemu nie chciało mi się słuchać Eucharist ;) Za Amon Amarth nigdy nie przepadałem, widać dziwny ze mnie człowiek.

@Squeglee
Co do Altar of Madness to średnia ocena 95% jest moim zdaniem mocno zaniżona, tak o te 5% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 20:31, Wayzin napisał:

Ja wiem czy takie dzieło... Przesłuchałem z pół roku temu dwa razy i odpuściłem ;P Musiałbym
odgrzebać to, bo nie pamiętam już czemu nie chciało mi się słuchać Eucharist ;) Za Amon
Amarth nigdy nie przepadałem, widać dziwny ze mnie człowiek.


Dzieło nie dzieło, bardzo dobra płyta. Amon Amarth uwielbiam. Zna ktoś jakiś sklep z koszulkami/bluzami KAT i Dismember ? Nigdzie owych nie mogę znaleźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 20:45, Leslaw555 napisał:

Dzieło nie dzieło, bardzo dobra płyta. Amon Amarth uwielbiam. Zna ktoś jakiś sklep z
koszulkami/bluzami KAT i Dismember ? Nigdzie owych nie mogę znaleźć :/

Na Vaderze DIsmember stuff był :) Oprócz tego ebay chłamerynaksky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 20:45, Leslaw555 napisał:

> Ja wiem czy takie dzieło... Przesłuchałem z pół roku temu dwa razy i odpuściłem
;P Musiałbym
> odgrzebać to, bo nie pamiętam już czemu nie chciało mi się słuchać Eucharist ;)
Za Amon
> Amarth nigdy nie przepadałem, widać dziwny ze mnie człowiek.

Dzieło nie dzieło, bardzo dobra płyta. Amon Amarth uwielbiam. Zna ktoś jakiś sklep z
koszulkami/bluzami KAT i Dismember ? Nigdzie owych nie mogę znaleźć :/

http://www.rockmetalshop.pl/search.php?text=kat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazywanie procesu zmiany stylu gry "spedaleniem", w moim mniemaniu jest co najmniej dziwne.
Słucham sobie In Flames od jakiegoś już czasu i nie mam powodów do narzekań, a już na pewno nie używałbym tak drastycznych określeń jak pewna osoba w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować