Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

To dobry new, choć i tak myślę, że to będzie tylko porządne rzemiosło. Nie te czasy ;)

Skoro Toxic Holocaust, to i Municipal Waste! A co sobie będziecie żałowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2009 o 14:43, Wayzin napisał:

Nowy Anaal Nathrakh w natarciu! Materiał już wypłynął do internetu, ale będziemy twardzi
i wstrzymamy się do dnia premiery, prawda?

O proszę, nie słyszałem nic o tym... Hm, w moje urodziny akurat wychodzi. ''''Hell Is Empty, And All the Devils Are Here'''' uwielbiam na tyle, że nowe dzieło chyba nawet w ciemno kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu zabrałem sie za nowy album Necrophobic. Nie moje klimaty obecnie, ale chociażby takie Revelation 666 pożera mnie za każdym odsłuchem. Płytka warta uwagii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawostka:

Elgibbor http://www.metal-archives.com/band.php?id=37693

dotarlem do plytki Halal - muzycznie jest niezle, ale teksty mnie rozwaliły, zacytuje fragment:

Jezus Król, Jedyny zbawiciel
Dzięki niemu mamy odpuszczenie grzechów
Dzięki niemu mamy dostęp do Ojca w niebie
Dzięki niemu żyje
Chrystus umarł, a ja chcę umrzeć z Nim
I narodzić się na nowow Królestwie
Które przygotował dla mnie w niebie


spiewane naprawde niezlym blackowym wokalem (i to po polsku) niesamowity efekt ;) niestety katolickiej propagandy nie jestem w stanie sluchac w zadnym wydaniu nawet w blackowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2009 o 21:06, EmperorKaligula napisał:

ciekawostka:

Elgibbor http://www.metal-archives.com/band.php?id=37693

dotarlem do plytki Halal - muzycznie jest niezle, ale teksty mnie rozwaliły, zacytuje
fragment:

Ja dotarłem to tegorocznego "War". Jak dla mnie stuprocentowy kicz i nic wartego uwagi.

Dnia 05.06.2009 o 21:06, EmperorKaligula napisał:

spiewane naprawde niezlym blackowym wokalem (i to po polsku) niesamowity efekt ;) niestety
katolickiej propagandy nie jestem w stanie sluchac w zadnym wydaniu nawet w blackowym
;)

Ta, ale propaganda nazistowska już może być? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2009 o 22:26, Miklak napisał:

Ta, ale propaganda nazistowska już może być? ;P


tak, ale nie jest jakims wyznacznikiem jakosoci (wole zwykl nacjonalizm i wszelakie anty-), jak juz o neonazi to:

Wolfenhords http://www.metal-archives.com/release.php?id=223819

bardzo dobra plyta, duuuzo muzy (prawie 1,5h) i nie jest to granie na jedno kopyto utwory sa zroznicowane, grane w roznym tempie i spiewane w roznych jezykach (chorwacki, angielski) naprawde przyzwoitym wokalem.

zeby nie bylo ze w domu tylko hailuje ;) :

Iron Fire http://www.metal-archives.com/release.php?id=216064

Iron Fire mialo swietna plyte debitancka, ktora porywala "klimatem", kolejne plyty juz byly srednio udane i nie mialy tego czegos... i tu pojawia sie najnowsza plyta To the Grave, ktora wraca do "korzeni". Vokalista ciagle ten sam - i bardzo dobrze :) kurde nie jest to muzyka nad ktora mozna sie zachwycac w nieskonczonosc - ot bardzo dobry powerek. Dla fanow gatunku obowiazkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 07:32, EmperorKaligula napisał:

Iron Fire http://www.metal-archives.com/release.php?id=216064

Iron Fire mialo swietna plyte debitancka, ktora porywala "klimatem", kolejne plyty juz
byly srednio udane i nie mialy tego czegos... i tu pojawia sie najnowsza plyta To
the Grave
, ktora wraca do "korzeni". Vokalista ciagle ten sam - i bardzo dobrze :)
kurde nie jest to muzyka nad ktora mozna sie zachwycac w nieskonczonosc - ot bardzo dobry
powerek. Dla fanow gatunku obowiazkowo :)

Całkiem, całkiem :P Poszukam coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde, niezły tekst. Jak dla mnie może śpiewać takie teksty przy takiej muzyce, aczkolwiek jest to ''nieco'' dziwne. Jeżeli mam być szczery to wolę takie teksty, od nazistowskich. Co jak co, ale Niemców nie znoszę i jest to moja własna sprawa. Nie, nie jestem z antify.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wpadła mi w ręce płyta polskiego zespołu thrash metalowego (?) Quo Vadis, przesłuchałem kilka razy i muszę przyznać, że przypadła mi do gustu, jak dla mnie idealna odmiana od cięższej muzyki której słucham codziennie. Warstwa liryczna niezła, choć przesłanie może się co niektórym nie podobać. Wokal dość nietypowy, ale moim zdaniem płyta wypada jak najbardziej in plus. Polecam szczególnie zapoznać się z kawałkami "Judasz", czy "Bojownik 2"

Jeszcze dodaje linka
http://www.youtube.com/watch?v=92tHZt6l52w&feature=related Quo Vadis - Judasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wkręciłem się w Corrosion of Conformity. Grupa gra fajnie, chociaż brak w niej jakichś rewelacji, które zmieniłyby gatunek. Polecam szczególnie płytę Wiseblood.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.nationaldayofslayer.org/

Dzisiaj obchodzimy międzynarodowy dzień Slayera! Na ww. stronce możemy przeczytać jak należy obchodzić święto (South of Heaven zagra w moich głośnikach i w uszach sąsiadów już niedługo), i obejrzeć filmik z Tomem zapowiadającym nowy album "World Painted Blood" (usłyszymy na nim aż 13 utworów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 15:10, Niflheim napisał:

http://www.nationaldayofslayer.org/

Dzisiaj obchodzimy międzynarodowy dzień Slayera! Na ww. stronce możemy przeczytać jak
należy obchodzić święto (South of Heaven zagra w moich głośnikach i w uszach sąsiadów
już niedługo), i obejrzeć filmik z Tomem zapowiadającym nowy album "World Painted Blood"
(usłyszymy na nim aż 13 utworów).


pfffff, to ja jutro ustalam miedzynarodowy dzien Rhapsody do ktorego ciagle mam sentyment :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 14:07, EmperorKaligula napisał:

bylo ;) jak juz mowilem - wali mnie to kto z kim sie spotyka - takie "newsy" to pozywka
dla najbardziej zeszmaconych i gowno wartych brukowcow

Dobra, już nie pierdol i nie udawaj takiego trv poważnego metalowca, co gardzi każdą plotką i faktem. Nie będziesz mi wmawiał, że randki króla polskiego death metalu i różowej gwiazdki pop nie są faktem godnym odnotowania i szyderczego chichotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 14:58, Nyarlatoteph napisał:

Ostatnio wkręciłem się w Corrosion of Conformity. Grupa gra fajnie, chociaż brak w niej
jakichś rewelacji, które zmieniłyby gatunek. Polecam szczególnie płytę Wiseblood.


Jak bez rewelacji? Świetna kapela, Pepper ma na prawdę dobry wokal az szkoda, ze nie wykorzystuje go obecnie w Down. Wiseblood, Deliverance, America''s Volume Dealer to są "rewelacyjne" albumy, dużo tu stonera i hardrocka, fajny nieco południowy klimacik. Czego chcieć więcej. Ja ich uwielbiam. Poza tym jaki gatunek miałeś na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 17:44, Condoman napisał:

Dobra, już nie pierdol i nie udawaj takiego trv poważnego metalowca, co gardzi każdą
plotką i faktem. Nie będziesz mi wmawiał, że randki króla polskiego death metalu i różowej
gwiazdki pop nie są faktem godnym odnotowania i szyderczego chichotu.


nie sa, jestem raczej "starej daty" jesli chodzi o sprawy uczuciowe i takie wpiedalanie sie w zycie prywatne jest kompletnie nie do przyjecia.

szydeczy chichot ? a moze to sa zalosne jeki zazdrosci - bo on ma, a Ty nie ? koniec tematu bo nijak sie on z muza nie wiaze - chcesz sie powyzywac na nargalu czy dodzie - to na pudelka, szerokiej drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 18:41, Tethys napisał:

> Ostatnio wkręciłem się w Corrosion of Conformity. Grupa gra fajnie, chociaż brak
w niej
> jakichś rewelacji, które zmieniłyby gatunek. Polecam szczególnie płytę Wiseblood.


Jak bez rewelacji? Świetna kapela, Pepper ma na prawdę dobry wokal az szkoda, ze nie
wykorzystuje go obecnie w Down. Wiseblood, Deliverance, America''s Volume Dealer to są
"rewelacyjne" albumy, dużo tu stonera i hardrocka, fajny nieco południowy klimacik. Czego
chcieć więcej. Ja ich uwielbiam. Poza tym jaki gatunek miałeś na mysli?


Na myśli miałem ogólnie cały metal, nie ogólniałem do stonera czy chociażby trashu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 14:58, Nyarlatoteph napisał:

Ostatnio wkręciłem się w Corrosion of Conformity. Grupa gra fajnie, chociaż brak w niej
jakichś rewelacji, które zmieniłyby gatunek. Polecam szczególnie płytę Wiseblood.


A ja przez ostatni miesiąc często słucham "Deliverance", moim zdaniem lepsza od "Wiseblood" ;] Crowbar - "Time Heals Nothing" też gniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować