Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2009 o 19:39, Miklak napisał:

Słyszałem ze dwie płytki a co?


Wiesz może czy posiadają w swej twórczości jakąś balladę, bo jak na razie na nic nie trafiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 20:02, Cos napisał:

Wiesz może czy posiadają w swej twórczości jakąś balladę, bo jak na razie na nic nie
trafiłem.

Nie kojarzę żadnej. Gatunki pokrewne industrialowi nie są stworzone do pisania ballad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 20:58, Miklak napisał:

Nie kojarzę żadnej. Gatunki pokrewne industrialowi nie są stworzone do pisania ballad.


Ok dzięki, właściwie to tego się spodziewałem ale ogólnie zespół jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2009 o 11:48, Mike_Wraith napisał:

Poszukuję zespołów grających Doom-Death Metal. Coś stylu starych dokonań Katatonii,Paradise
Lost, czy Amorphis.


może Anathema ci wpadnie w ucho, od niedawna ich słucham, tylko grają lżej niż Katatonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można spodziewać się po wszystkich stylach, że ballady wyglądają tak samo, bo z pewnością tak nie jest. Ale jeśli chodzi o Deathstars, których twórczość lubię, powiedziałabym, że np. takie "Virtue to Vice" jest spokojniejszym utworem, powiedzmy swego rodzaju industrialną balladką ;)

Link do videoclipu - http://www.youtube.com/watch?v=xAdmfIrjKQQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 22:39, Mike_Wraith napisał:

Może zazdrości Nergalowi?


Też tak uważam. Behemoth jest teraz rozchwytywany niczym gwiazdy pop czy r&b. Nie zdziwię się, jak niedługo będzie ich puszczać MTV, ostatnio widziałem Nergala w jakimś programie na TV4. Peter zwyczajnie pozazdrościł takiej ''sławy'' Darskiemu, a jak widać teraz kontrowersja i szokowanie dobrze się sprzedaje to mamy taki, a nie inny teledysk. Wystarczy przybliżyć teledysk (oraz cały koncert) Gorgoroth-Carving a Giant, chyba każdy obecnie go zna, z powodu kontrowersyjnej treści (swoją drogą, kawałek naprawdę niezły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Peter zobaczył nowy teledysk Behemotha i wydaje jeszcze bardziej kontrowersyjny ;P Zresztą co jak co, ale teledyski Behemoth ma na światowym poziomie. Vader też chce - niech robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak już jest. Powinniśmy się raczej cieszyć, że te czołowe polskie kapele death metalowe nie robią takich teledysków jak te blackowe. Wiecie o czym mówię - sceny z wojny, masowe morderstwa i ilustracje z prawdziwymi trupami... I najlepsze jest to, że do tego już nikt się nie przyczepia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Nawet dobrze, że zrobił taki a nie inny. Co, lepiej, żeby się hamowali i robili cenzuralne teledyski dla dwunastolatków?
Nie ograniczajmy polskiego metalu do Behemotha, niech będzie ich jak najwięcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 19:39, maciekstaar napisał:

Właśnie. Nawet dobrze, że zrobił taki a nie inny. Co, lepiej, żeby się hamowali i robili
cenzuralne teledyski dla dwunastolatków?

Niecenzuralne jeszcze bardziej odpowiadają dwunastolatkom ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej.
Przez zupełny przypadek w sieci znalazłem świetny zespół... ,,Manowar". Przesłuchałem sobie na YT parę kawałków i to mnie porwało :]
Ktoś może słyszał? Opłaca się kupić ich płytę, a jak tak, to jaką?
(Aaaaah!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 14:55, cedricek napisał:

Jej.
Przez zupełny przypadek w sieci znalazłem świetny zespół... ,,Manowar". Przesłuchałem
sobie na YT parę kawałków i to mnie porwało :]
Ktoś może słyszał? Opłaca się kupić ich płytę, a jak tak, to jaką?
(Aaaaah!)

OMyGy. Nie zgrywaj głupa. Ktoś nie zna Manowar? Są fani i są antyfani Manowar, ale każdy ich zna :P. Ja lubię "Louder than hell" i "Warriors of the World".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 14:55, cedricek napisał:

Jej.
Przez zupełny przypadek w sieci znalazłem świetny zespół... ,,Manowar". Przesłuchałem
sobie na YT parę kawałków i to mnie porwało :]
Ktoś może słyszał? Opłaca się kupić ich płytę, a jak tak, to jaką?
(Aaaaah!)

Udał ci sie żart ;P Ale jeśli naprawde ich nie słyszałeś to świetny zespół od którego można zacząć swoją przygode z metalem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować