Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2009 o 19:09, Budyn napisał:

Naprawdę totalnie chora i szaleńcza muzyka : P


To się zgadza, ale miało być progresywnie...:P A The Dillinger Escape Plan w stosunku do Meshuggah raczej nie jest progresywny(nic nie ujmując im oczywiście)...:>
Chyba, że to nie była propozycja dla Net_com''a, wtedy może sobie lecieć spokojnie i masakrować dalej...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 18:57, Nephren-Ka napisał:

@Miklak - dobrze myślałem, że dodasz coś nieco folkowego,

Po Tobie nie spodziewałem się niczego folkowego ani awangardowego, więc musiałem coś dla osłody polecić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 19:32, Miklak napisał:

Po Tobie nie spodziewałem się niczego folkowego ani awangardowego, więc musiałem coś
dla osłody polecić ;P


I dobrze, zapewniliśmy koledze nieco materiału do przesłuchania...:-) A z folkiem idzie ku lepszemu cały czas...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 22:01, Witcher1990 napisał:

Lol dzisiaj znajomi mi mówią, że bilety z Sonisphere poszły w 3dni ;o Wiecie coś o tym?;>


Wystarczy wejść na Live Nation i przekonać się, że jednak są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 22:01, Witcher1990 napisał:

Lol dzisiaj znajomi mi mówią, że bilety z Sonisphere poszły w 3dni ;o Wiecie coś o tym?;>


Ja kupowałem wczoraj(właściwie przedwczoraj, już wtorek...), to jeszcze sporo było, mowili że ze dwa tygodnie spokojnie będą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 22:01, Witcher1990 napisał:

Lol dzisiaj znajomi mi mówią, że bilety z Sonisphere poszły w 3dni ;o Wiecie coś o tym?;>

Może w empikach tak - Ale na stronkach pokroju livenation, jeszcze spokojnie masz trochę czasu na kupno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie- doszły komuś bilety zamówione przez Internet? Czekam już trochę czasu ( dokładnie od dnia rozpoczęcia sprzedaży internetowej ) i ciągle nie ma mojego biletu : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 14:40, Budyn napisał:

Mam pytanie- doszły komuś bilety zamówione przez Internet? Czekam już trochę czasu (
dokładnie od dnia rozpoczęcia sprzedaży internetowej ) i ciągle nie ma mojego biletu
: (


Ja też tak mam. Ciekawe. Może wyślą wszystkie w jednej turze? A może poczta nie wyrabia. Jak zamawiałem na U2 to szybciej przyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 14:40, Budyn napisał:

Mam pytanie- doszły komuś bilety zamówione przez Internet? Czekam już trochę czasu (
dokładnie od dnia rozpoczęcia sprzedaży internetowej ) i ciągle nie ma mojego biletu
: (

Aż się XXV Vadera przypomina, wtedy też czekaliśmy długo na bilety kupioe w przedsprzedaży. Ale w końcu się doczekaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorgoroth - Quantos Possunt ad Satanitatem Trahunt

http://www.metal-archives.com/release.php?id=246804

w koncu przesluchalem... jestem zachwycony. Pest niszczy Gaahl''a :] Naprawde bardzo dobra plyta blackowa, agresywne kawalki ale jest tez black w midtempo (w tym szczegolnie dobrze wypada Pest). Gorgo z Gaahlem bylo... no poprostu bylo, niczym mnie nie przyciagalo - rozpad bardzo dobrze im zrobil. 5/6 jak nic. Daje minus 0,5 za tylko 35minut materialu i kolejne 0,5 za... no sam nie wiem - plyta jest cholernie dobra, ale nie doskonala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 14:40, Budyn napisał:

Mam pytanie- doszły komuś bilety zamówione przez Internet? Czekam już trochę czasu (
dokładnie od dnia rozpoczęcia sprzedaży internetowej ) i ciągle nie ma mojego biletu
: (

Z tego co pamiętam na Metallice z LN szły ok miesiąca. Wiesz zanim zrealizują kilka tysięcy zamówień na koncerty to trochę minie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie podrzućcie mi coś w klimatach Celtic Frost z Monotheist. Oprócz Triptykona oczywiście. Leniwy jestem i nie chce mi się szukać, a potrzebuję coś złego i depresyjnego. Szukam także czegoś epickiego, podniosłego, ale broń lucku w klimatach symfonicznych i pałerowych. Zero gejostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 18:53, Lesiu napisał:

Panowie podrzućcie mi coś w klimatach Celtic Frost z Monotheist. Oprócz Triptykona oczywiście.
Leniwy jestem i nie chce mi się szukać, a potrzebuję coś złego i depresyjnego. Szukam
także czegoś epickiego, podniosłego, ale broń lucku w klimatach symfonicznych i pałerowych.
Zero gejostwa.


Antaeus - Blood Libels
Diamatregon - Crossroad
Craft - Fuck the Universe
Katharsis - VVorldVVithoutEnd

Bardziej undegroundowa scena, ale zespoły bardzo chwalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendId=55881276&blogId=523288274

"Thousandfold" z nowego albumu Eluveitie i teledysk do tegoż utworu (nakręcony w Polsce ;). Dobre, całkiem podobne do "Inis Mona". Na szczęście na "Everything Remains As It Never Was" będą bardziej dupokopne utwory - (do)minion chociażby, którego riff z intra wykręca suty. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 11:25, Grzech napisał:

Bracia Norrman odeszli z Katatonii, na 6 m-cy od trasy koncertowej :(
Mam nadzieję, że koncert się odbędzie, bo czekam na niego chyba od urodzenia i już uprawiałem
self-sucking z radości. A tutaj taki zonk :/
http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendID=7334705&blogID=523153618



O kurwaaa, co ? Nie wierzę...

Tethys - dzięki, z pewnością obczaję, underground mi nie straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować