Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2010 o 19:18, Kardithron napisał:

No i bardzo dobrze. Agallochowi poświęcisz już dużo czasu, masz moje słowo. ;)


Zapomnij...:P Mam tylko jeden zespół, któremu poświęcam dużo czasu. Jest jeszcze jeden(Nile), któremu poświęcę w przyszłości niewiele mniej. A reszta równomiernie po trochu.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam póki co staram się poszerzać horyzonty, szukam nowego, innego, zadziwiającego. Nie stoję w miejscu. Mam oczywiście i swoich ulubieńców, ale tak jak mówię - narazie więcej poznaję niż zatrzymuję się na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 20:40, hammerfall87 napisał:

nowy heathen jest super pocisnęli niczym rakietnica

Nie wiem co się dzieje z tym thrashem. Dwie bardzo dobre płyty w ciągu miesiąca to już duża nadprodukcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 08:21, mtobi napisał:

Wlaśnie doczytalem, Jakoś wytrzymam do Europejskiej premiery, szkoda kasy na ściaganiez
japońskiego ebaya :)


no lepiej u nas pewnie 50 zl bedzie kosztować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 21:17, hammerfall87 napisał:

> Oj typy lepiej podyskutujcie o tym co właśnie dotarło do mojego domu;] Patrz obrazek


po co

Żeby cieszyć się moim szczęściem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 21:05, Witcher1990 napisał:

Oj typy lepiej podyskutujcie o tym co właśnie dotarło do mojego domu;] Patrz obrazek


Ja tam nie mam zamiaru wyrzucać 4 stów na bilet, więc biorę ten za 200 ;) I tak dojazd mnie będzie jeszcze trochę kosztował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 21:27, Benqiu napisał:

> Oj typy lepiej podyskutujcie o tym co właśnie dotarło do mojego domu;] Patrz obrazek


Ja tam nie mam zamiaru wyrzucać 4 stów na bilet, więc biorę ten za 200 ;) I tak dojazd
mnie będzie jeszcze trochę kosztował...

Tylko możesz wylądować na końcu lotniska i nic nie widzieć a ja mam miejscówkę zaklepaną xD
Wywaliłem tyle kasy bo już pewnie ich nie zobaczę przynajmniej w Polsce. Już na pewno nie razem. Raz w życiu mogę. Poza tym dostaję stypendium więc kaski wskoczyło. A jak się okazało dostałem to pod choinkę i imieniny (24 jest Adama xD) a kasa z socjala została dla mnie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na tym chyba forum , że jakiejś grupie ludzi nie podobała się nowa płyta Slayera. No cóż wtedy jej jeszcze nie miałem , ale od jakiś 2 dni nie wyciągam jej nawet z napędu. Naprawdę mi się podoba , stary , dobry thrash metal w najlepszym wydaniu , po prostu 100% Slayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 21:05, Witcher1990 napisał:

Oj typy lepiej podyskutujcie o tym co właśnie dotarło do mojego domu;] Patrz obrazek


Mamusie zabierasz ze sobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 22:07, Tethys napisał:

> Oj typy lepiej podyskutujcie o tym co właśnie dotarło do mojego domu;] Patrz obrazek


Mamusie zabierasz ze sobą ?

Nie dla siebie nie kupiła xD Może i dobrze bo pewnie dostałbym bana dożywotniego na cokolwiek jakby Behe zobaczyła xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 21:47, Net_com napisał:

Czytałem na tym chyba forum , że jakiejś grupie ludzi nie podobała się nowa płyta Slayera.
No cóż wtedy jej jeszcze nie miałem , ale od jakiś 2 dni nie wyciągam jej nawet z napędu.
Naprawdę mi się podoba , stary , dobry thrash metal w najlepszym wydaniu , po prostu
100% Slayer.


Zgadzam się. Slayer po raz kolejny mnie nie zawiódł.
Już nie mogę się doczekać, gdy zobaczę i usłyszę ich w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 21:05, Witcher1990 napisał:

Oj typy lepiej podyskutujcie o tym co właśnie dotarło do mojego domu;] Patrz obrazek



Ulala, burżuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 11:13, Lesiu napisał:

> Oj typy lepiej podyskutujcie o tym co właśnie dotarło do mojego domu;] Patrz obrazek



Ulala, burżuj.

Pewnie nie będę się gniótł z plebsem jeszcze się czymś zarażę od brudasów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować