Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2010 o 21:47, Net_com napisał:

Czytałem na tym chyba forum , że jakiejś grupie ludzi nie podobała się nowa płyta Slayera.
No cóż wtedy jej jeszcze nie miałem , ale od jakiś 2 dni nie wyciągam jej nawet z napędu.
Naprawdę mi się podoba , stary , dobry thrash metal w najlepszym wydaniu , po prostu
100% Slayer.


Nie tyle nie podoba, co nie mają zamiaru jej słuchać...:P Nigdy nie powiem, że nowy album jest słaby, ale jest do bólu standardowy, nie ma nic co by mnie wciągnęło na dłużej. Jak będę chciał sobie chłopaków posłuchać, to sięgnę po Reign in Blood czy South of Heaven, tam jest więcej poweru imo.
BTW - nie wiem czy wiesz, ale zabójca został całkowicie zmieciony przez artylerię w tym roku:
http://www.youtube.com/watch?v=QuQq_kZdvsI
:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff, też mam ten za 400 - przynajmniej będzie trochę mniej pchania się pod scene ;)
Inna sprawa, że ja go dostałem od... babci pod choinkę ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak zamawiają bilety pór roku przed koncertem, niby dobrze jest mieć wejściówkę wcześniej... Ale ciekawe ile nastąpi losowych przypadków zgubienia/zniszczenia...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 19:23, Nephren-Ka napisał:

Wszyscy tak zamawiają bilety pór roku przed koncertem, niby dobrze jest mieć wejściówkę
wcześniej... Ale ciekawe ile nastąpi losowych przypadków zgubienia/zniszczenia...:P


Ja mam specjalną szkatułkę na wszelkiego rodzaju bilety i jest ona doskonale zabezpieczona przed psem/bratem/resztą złowieszczych sił natury. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię Artillery , ale Slayera też od czasu do czasu warto posłuchać , a płyty takie jak Regin in Blood czy South of Heaven , które są naprawdę świetne już mi się , że tak powiem przesłuchały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 18:49, wsaadman napisał:

Pff, też mam ten za 400 - przynajmniej będzie trochę mniej pchania się pod scene ;)
Inna sprawa, że ja go dostałem od... babci pod choinkę ;d

Szkoda, że nie od Rydzyka albo kogoś z Jasnej Góry typku moherowy;]
Jak to Roman powiedział: "Macie tu taki swój diabelski dom. dziwię się, że jeszcze tu murów nie wybudowali" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 19:23, Nephren-Ka napisał:

Wszyscy tak zamawiają bilety pór roku przed koncertem, niby dobrze jest mieć wejściówkę
wcześniej... Ale ciekawe ile nastąpi losowych przypadków zgubienia/zniszczenia...:P

Nie chcę mi się poprostu kupować przed koncertem za 500-1000zł z drugiej ręki ;)
A bilecik dałem ojcu do domu na przetrzymanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 11:35, Witcher1990 napisał:

Pewnie nie będę się gniótł z plebsem jeszcze się czymś zarażę od brudasów xD


No panie, nie przeginaj pan pałki z tym plebsem ;D (tak zgadłeś, mam bilet na płytę)

Poza tym wystarczy wejść na jakiekolwiek forum tematyczne, że zobaczyć, że największy mosh-killer zapowiada się na GC właśnie. Tak że na gniecenie się jesteś skazany. Ewentualnie na obijanie się o wszystko dookoła

PS. sam jesteś brudas ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2010 o 13:05, Naymar napisał:


Poza tym wystarczy wejść na jakiekolwiek forum tematyczne, że zobaczyć, że największy
mosh-killer zapowiada się na GC właśnie. Tak że na gniecenie się jesteś skazany. Ewentualnie
na obijanie się o wszystko dookoła

I dlatego ja tam będę i po to chodzę na siłkę! To ja będę ich obijał xD Rozpierdolę ten koncert lepiej niż Slayer;]

Dnia 06.01.2010 o 13:05, Naymar napisał:

PS. sam jesteś brudas ;P

I to jaki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 13:13, Witcher1990 napisał:

I dlatego ja tam będę i po to chodzę na siłkę! To ja będę ich obijał xD Rozpierdolę ten
koncert lepiej niż Slayer;]


Bluźnierca jeden się znalazł, patrzajcie go :D

Ja tam ćwiczę bieganie, żeby bo skasowaniu biletu pognać pod barierki i wyprzedzić wszystkich, o!

Dnia 06.01.2010 o 13:13, Witcher1990 napisał:

I to jaki ;D


No nie będę sam, yep ;]

W ogóle wiecie o tajnej akcji znanej pod kryptonimem ''plan rozjebki''?

20100106132012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 13:20, Naymar napisał:

W ogóle wiecie o tajnej akcji znanej pod kryptonimem ''plan rozjebki''?


przez takich prymitywow nie chodze na koncerty... obijac sie o huj wie kogo, srednio przyjemne... nie mozna kulturalnie postac, popatrzec, posluchac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 13:59, EmperorKaligula napisał:

przez takich prymitywow nie chodze na koncerty... obijac sie o huj wie kogo, srednio
przyjemne... nie mozna kulturalnie postac, popatrzec, posluchac ?


Facet, nikt cię tu nie obraził, poza tym kto ci powiedział, że ktoś ma zamiar tylko iść na koncert żeby się nawalać. Nie po to płaci się 200 czy tam 400 zł za bilet)

("bądź też człowieku łaskawy tak i od czasu do czasu wciśnij prawy alt")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 13:20, Naymar napisał:

W ogóle wiecie o tajnej akcji znanej pod kryptonimem ''plan rozjebki''?


Najpierw stuknij się parę razy czoło(dowolnym przedmiotem), potem poczytaj na wiki o festiwalu Roskilde - a konkretnie o jego edycji z 2000 roku. Potem zastanów się jeszcze raz nad sensem obrazka który wrzuciłeś.
Jak dalej go popierasz, to rozpędź się tylko - ściana zawsze sama się znajdzie...:>
BTW - I nie interesuje mnie zupełnie, że ewentualnie nic nie masz do tego genialnego planu. Wrzucasz z nim obrazek, i wystarczy(szczególnie piękne jest hasło pod adresem ochrony)...

Ogólnie podobne idiotyzmy brane są niby humorystycznie, ale może na miejscu znajdzie się jeden z drugim( i z trzecim +%) i gotowi porwać tłum do działań, których się potem żałuje przez resztę życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 13:59, EmperorKaligula napisał:

> W ogóle wiecie o tajnej akcji znanej pod kryptonimem ''plan rozjebki''?

przez takich prymitywow nie chodze na koncerty... obijac sie o huj wie kogo, srednio
przyjemne... nie mozna kulturalnie postac, popatrzec, posluchac ?


zauważ często ile energii daje z siebie zespół na scenie? gdy się troche czlowiek poobija, polata, pokręci głową tzn. że sie dobrze bawi, co muzycy widzą. Fakt na jakiś koncertach ala thrash metal czy death takie zgroje dużych dzieciaków to nie jest fajna sprawa, ale koncerty zespołów np. ze sceny post-metalowej czy sludge to już wieksza kulturka. Ci co chcą postać i popatrzeć przeważnie stoją bardziej stylu gdzie jest spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wnioskujesz, że ten "plan" to moje dzieło i ambicje.

Został on zaczerpnięty z demotywatorów. Wstawienie go miało na miejscu żart/kpinę/farsę.

Poza tym może powinieneś nabrać trochę dystansu do siebie i życia ogólnie, bo brakuje ci go. Znacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiego gówniarza jak ty to można zapewne glanem rozdeptać, wiec radziłbym stanąć gdzieś z boku sceny i poprostu cieszyć sie dobrą zabawą i wrażeniami. Zamiast lansować sie biletem jak koledzy wyżej i jakimiś żalosnymi planami w postaci tegoż zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować