Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2010 o 22:36, Kardithron napisał:

Jakie macie wyobrażenia? ;>


Dźwięki przyrody kojarzą mi się z tym co leciało w Baldur''s Gate(1), gdy chodziło się po różnych leśnych obszarach. Odgłosy bitwy z kolei z jakąś strategią - AoE2, Tzar i im podobne. Jako przerywnik miedzy kawałkami na płycie pewnie się sprawdza - do końca nie wiem, bo nie znam całości, ale w innych przypadkach podobne zabiegi nie były złe. Bardziej podoba mi się jednak coś takiego jak zrobił Fjoergyn w kawałku "Requiem"(interesująca mnie część zaczyna się zaraz po szóstej minucie): http://www.youtube.com/watch?v=cLzoo3bIChM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 21:30, Feno napisał:

> Od siebie polecam Diablo Swing Orchestra jeśli ktoś nie zna. Oba albumy oceniam
na 10/10,
> prawdziwie mistrzowskie kompozycje. http://www.youtube.com/watch?v=ivnnMDX7wPY

Kompozycje genialne, ale ten wokal mi trochę wadzi....


Który wokal? Wokal żenski jest piękny, ten swingowy wokal męski tworzy klimat, a ten drugi jest dobry.

Lesiu Stolen Babies wydaje się niezłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 21:43, tomoliop napisał:

Który wokal? Wokal żenski jest piękny, ten swingowy wokal męski tworzy klimat, a ten
drugi jest dobry.


Jak dla mnie są zbyt operowe. Szkoda, bo muzyka bardzo mi się spodobała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21 kwietnia w krakowie zagraja CROWBAR i Sepultura. Wybiera sie ktos? Osobiscie Sepultura po mnie splywa ale CROWBARa sobie nie odpuszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 12:20, Astmol napisał:

21 kwietnia w krakowie zagraja CROWBAR i Sepultura. Wybiera sie ktos? Osobiscie Sepultura
po mnie splywa ale CROWBARa sobie nie odpuszcze.


i helmet ja się zastanowie ale wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 12:20, Astmol napisał:

21 kwietnia w krakowie zagraja CROWBAR i Sepultura. Wybiera sie ktos? Osobiscie Sepultura
po mnie splywa ale CROWBARa sobie nie odpuszcze.


Dawniej na Sepulture bym na skrzydłach poleciał :D Ale teraz z Sepultury (tej prawdziwej) został tylko Kisser z tego co wiem. Dlatego, mimo, że jestem z Krakowa, to odpuszczam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 21:43, tomoliop napisał:

Lesiu Stolen Babies wydaje się niezłe...


Jest bardzo niezłe, naprawdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam bardziej ogólne pytanie. Gdzie kupujecie płyty? Szukam jakiegoś dobrego i sprawdzonego sklepu z muzyką, ale nie mogę znaleźć. Preferujecie sklepy internetowe czy może chadzać sobie pieszo do jakiegoś sklepu? Jeśli ktoś preferuje chadzanie to jest może jakiś dobry i zasobny sklepik w Poznaniu?
A jeśli internet to jaki sklep jest szybki i wygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 23:04, Benqiu napisał:

Witam. Mam bardziej ogólne pytanie. Gdzie kupujecie płyty? Szukam jakiegoś dobrego i
sprawdzonego sklepu z muzyką, ale nie mogę znaleźć. Preferujecie sklepy internetowe czy
może chadzać sobie pieszo do jakiegoś sklepu? Jeśli ktoś preferuje chadzanie to jest
może jakiś dobry i zasobny sklepik w Poznaniu?
A jeśli internet to jaki sklep jest szybki i wygodny?


sklepy internetowe ,jak masz fan koło siebie to się ciesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukaj w necie, wiele dobrych płyt można znaleść na Allegro.pl, Amazonka.pl, Merlin.pl - dyskografia Electric Wizard czy Neurosis chociażby. Jak nie w internecie to można poszperać w empikach, może się coś ciekawego znajdzie. Również na rockserwis.pl mozna znaleść czasami ciekawe wydawnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 23:04, Benqiu napisał:

Witam. Mam bardziej ogólne pytanie. Gdzie kupujecie płyty? Szukam jakiegoś dobrego i
sprawdzonego sklepu z muzyką, ale nie mogę znaleźć. Preferujecie sklepy internetowe czy
może chadzać sobie pieszo do jakiegoś sklepu? Jeśli ktoś preferuje chadzanie to jest
może jakiś dobry i zasobny sklepik w Poznaniu?
A jeśli internet to jaki sklep jest szybki i wygodny?


poprzedni post, miałobyc do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 23:04, Benqiu napisał:

Witam. Mam bardziej ogólne pytanie. Gdzie kupujecie płyty? Szukam jakiegoś dobrego i
sprawdzonego sklepu z muzyką, ale nie mogę znaleźć. Preferujecie sklepy internetowe czy
może chadzać sobie pieszo do jakiegoś sklepu? Jeśli ktoś preferuje chadzanie to jest
może jakiś dobry i zasobny sklepik w Poznaniu?
A jeśli internet to jaki sklep jest szybki i wygodny?


Allegro i eBay - można bez problemu nabyć po okazyjnych cenach nowe(zafoliowane) płyty, tak zwykłe jak i kolekcjonerskie edycje. Ideałem jest posiadanie rodziny/znajomych na zachodzie(Wyspy, Francja, Niemcy, Hiszpania) - wtedy odpada nam płacenie za przesyłkę(minus to czekanie aż się osoba z albumem w kraju pojawi), ale cenowo wychodzi świetnie, szczególnie jeśli płyty w Polsce zwyczajnie nie ma.
Innym niezłym sposobem jest kupowanie u samego źródła via e-mail, aczkolwiek działam tak tylko w naszym kraju jeśli nigdzie indziej płyty nie znajdę.
Sklepu w Poznaniu nie znam, ale jak się postarasz to na pewno coś znajdziesz - idealne są małe sklepy prowadzone przez fanów, można czasem naprawdę wyszukać coś niezwykłego w takim miejscu. Miasto spore, także i spora szansa na dobry sklep - nic tylko szukać.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 23:58, Nephren-Ka napisał:

Ideałem jest posiadanie rodziny/znajomych w
na zachodzie(Wyspy, Francja, Niemcy, Hiszpania)

Jestem takim szczęśliwcem :) Rzeczywiście najlepsza opcja. Jak tam mają promocje, to można naprawdę za grosze nabyć płyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 00:00, Miklak napisał:

Jestem takim szczęśliwcem :) Rzeczywiście najlepsza opcja. Jak tam mają promocje, to
można naprawdę za grosze nabyć płyty...


Nic tylko pogratulować szczęścia, sam mam tylko wujostwo w Kandzie niestety. Całe szczęście, że akurat tamten rynek posiada dość płodnych i dobrych(żeby nie powiedzieć wybitnych) artystów. "Black Future" już leci(chyba:P) drugi tydzień, ale raczej w końcu dotrze(10$ to w kraju klonowego liścia "co łaska":P), i mam nadzieję że mi to oczekiwanie wynagrodzi...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować