Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Jak dla mnie kiepskie, ale też nigdy nie pałałem sympatią do Burgera. Nic ciekawego, typowy black z kiepskim jak na moje uszy wokalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam raczej pytanie. Nie wiem czy Disturbed można zaliczyć do metalu ale ok. Czy zna ktoś coś podobnego, z równie dobrym wokalem, nawet lepszym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 18:53, Transylvanian_Hunger napisał:

Dziś płytę wydała kapela Ov Hell. Nie znacie? Mnie też to nic nie mówiło, ale
popatrzyłem na skład. Tworzą go: Shagrath (Dimmu Borgir) i King ov Hell (Gorgoroth).
W studio pracowali z nimi takżę Telloch (1349), Ice Dale (I) i Frost (Satyricon). Fanem
wokalu Shagratha nie jestem, ale taki projekt w świecie black metalu może kogoś zainteresować.
Utwór promujący:
Ghosting & Devil''s Harlot http://www.youtube.com/watch?v=CDaaRF58i-o
Mnie to nie powaliło, ale może fani Dimmu Borgir znajdą tu cóś ciekawego.


muzycznie nawet nawet, ale wokal Shagratha nie bardzo ;) na starym dimmu o niebo lepiej brzmi. Sredniak sie szukje (ta plyta ov hella)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 11:07, necron1501 napisał:

To ja mam raczej pytanie. Nie wiem czy Disturbed można zaliczyć do metalu ale ok. Czy
zna ktoś coś podobnego, z równie dobrym wokalem, nawet lepszym?


Hmm... Może GodSmack? Wokal trochę inny ale też nie najgorszy :)

tak swoją drogą to dawno nie słuchałem ani jednych ani drugich... Pora odkurzyć trochę płytotekę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wylicytowalem ostatnio na aukcji WOSP plyte polskiego thrashowego zespolu The No-Mads, plytke The Age of Demise. Plyta podoba mi sie, nawet nie wiedzialem, ze jest tam zenski wokal ;) Co wiecej calkiem dobry (no dobra, nie obrazilbym sie na growl w stylu Arch Enemy, co nie znaczy, ze jest dobrze).
Ale co mnie najbardziej zirytowalo, to te komentarze co kilka minut "You are listening to the forthcoming release of The No-Mads album, The Age of Demise". ;] W opisie aukcji bylo napisane, ze plyta jest wydaniem jaki zespol wysyla firmie fonograficznej i ze zawiera komentarze jakies, ale sadzilem, ze beda oddzielnie. ;]
Ale nie psuje to zbytnio na szczescie dobrego wrazenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze!!
Dzięki zarejestrowaniu na tej stronie możecie wygrać oryginalne gry i inne super prezenty za free!!! To was nic nie kosztuje!! Sam w to nie wierzyłem, ale to prawda!! Po rejestracji pojawia się na tej stronie zakładka do katalogu darmowych prezentów!!!! W razie pytań pisać na email [m]
To link do tej strony:
[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 16:19, Maacciiuuss napisał:

Forumowicze!!
Dzięki zarejestrowaniu na tej stronie możecie wygrać oryginalne gry i inne super prezenty
za free!!! To was nic nie kosztuje!! Sam w to nie wierzyłem, ale to prawda!! Po rejestracji
pojawia się na tej stronie zakładka do katalogu darmowych prezentów!!!! W razie pytań
pisać na email witcher651@o2.pl
To link do tej strony:
[WOD]


Wypie**alaj z tego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 11:47, EmperorKaligula napisał:

muzycznie nawet nawet, ale wokal Shagratha nie bardzo ;) na starym dimmu o niebo lepiej
brzmi. Sredniak sie szukje (ta plyta ov hella)

No, ja akurat fanem Shagrath''a i Dimmu Borgir nie jestem. Na początku swojej przygody z metalem miałem do czynienia ze starszymi krążkami DB i nawet je lubiłem, ale z czasem rozwinąłem swoje oczekiwania muzyczne i zrezygnowałem z tej kapeli. Nie mniej jednak Dymiący Burger ma swoich fanów i pomyślałem, że dla nich może to być swoista gratka.
Ostatnio wpadła mi w ucho plyta Nokturnal Mortum "The Voice of Steel". Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji słuchać, to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ej, wolnego, jaki znowu obrońca? Przecież mówię, że ładny. Słodki wręcz. :]

@ necron1501
Absolutnie nie moje klimaty, ale proponowałbym zainteresować się muzykami/zespołami wykonującymi tzw. metal alternatywny. Można tu wspomnieć o kapelach Slipknot, Godsmack, Three Days Grace, System of a Down, P.O.D.. Sprawdź także Nickelback i Linkin Park.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już 3 razy spotkałem się z entuzjastycznymi opiniami na temat nowo powstałego zespołu The Murder of My Sweet. I sam nie wiem, chyba mi się coś poprzestawiało, czy co...:P Wcale mi się to nie podoba - niby ma to być symfoniczny metal, ale wygląda imo jak melodyjny rock. Oceny niby przyzwoite - średnia 3.53 na RYM. Na YT natknąłem się na kawałek "Follow the Rain", który przypomina raczej coś a''la lekkie Evanesence. Niby instrumenty ok, wokal też przyzwoity, ale mocy brakuje, i to straszliwie. Gdyby ktoś miał ochotę na singiel promujący nowy album(fanom Nightwish może się spodobać:P):

"Bleed Me Dry" - http://www.youtube.com/watch?v=iZrIa86XmbM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 18:55, Kardithron napisał:

Ej ej, wolnego, jaki znowu obrońca? Przecież mówię, że ładny. Słodki wręcz. :]


A to przepraszam, zwracam honor, myślałem, że z ironią to pisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 19:51, Nephren-Ka napisał:

Dzisiaj już 3 razy spotkałem się z entuzjastycznymi opiniami na temat nowo powstałego
zespołu The Murder of My Sweet. I sam nie wiem, chyba mi się coś poprzestawiało,
czy co...:P Wcale mi się to nie podoba - niby ma to być symfoniczny metal, ale wygląda
imo jak melodyjny rock. Oceny niby przyzwoite - średnia 3.53 na RYM. Na YT natknąłem
się na kawałek "Follow the Rain", który przypomina raczej coś a''la lekkie Evanesence.
Niby instrumenty ok, wokal też przyzwoity, ale mocy brakuje, i to straszliwie. Gdyby
ktoś miał ochotę na singiel promujący nowy album(fanom Nightwish może się spodobać:P):


"Bleed Me Dry" - http://www.youtube.com/watch?v=iZrIa86XmbM


przeciez to jest pop z dodatkiem ciut mocniejszych instrumentow... totalne dno, a wokal dno^2. Myslalem ze serbski powerek ktorego sluchalem rano jest denny, ale to wycie bije go na glowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 22:35, EmperorKaligula napisał:

> Dzisiaj już 3 razy spotkałem się z entuzjastycznymi opiniami na temat nowo powstałego

> zespołu The Murder of My Sweet. I sam nie wiem, chyba mi się coś poprzestawiało,

> czy co...:P Wcale mi się to nie podoba - niby ma to być symfoniczny metal, ale wygląda

> imo jak melodyjny rock. Oceny niby przyzwoite - średnia 3.53 na RYM. Na YT natknąłem

> się na kawałek "Follow the Rain", który przypomina raczej coś a''la lekkie Evanesence.

> Niby instrumenty ok, wokal też przyzwoity, ale mocy brakuje, i to straszliwie. Gdyby

> ktoś miał ochotę na singiel promujący nowy album(fanom Nightwish może się spodobać:P):

>
>
> "Bleed Me Dry" - http://www.youtube.com/watch?v=iZrIa86XmbM

przeciez to jest pop z dodatkiem ciut mocniejszych instrumentow... totalne dno, a wokal
dno^2. Myslalem ze serbski powerek ktorego sluchalem rano jest denny, ale to wycie bije
go na glowe...


pedalstwo tylko dla tych co nie mają gustu i słuchają evanescence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 22:35, EmperorKaligula napisał:

przeciez to jest pop z dodatkiem ciut mocniejszych instrumentow... totalne dno, a wokal
dno^2. Myslalem ze serbski powerek ktorego sluchalem rano jest denny, ale to wycie bije
go na glowe...


Mam całkiem podobne zdanie, i właśnie dlatego zastanawiały mnie dość pochlebne opinie i oceny. Teraz wiem, że jednak mi się nic nie przestawiło...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 19:51, Nephren-Ka napisał:

Cóż, absolutnie nie moje klimaty - tak wstępnie. Specjalnie nie przepadam za tego rodzaju metalem z umalowaną gotką za mikrofonem. Co do mocy, nie mam większych zarzutów, ale też żadna rewelacja. Powiedziałbym, że jest to po prostu ostre. Elektronika irytuje, i to bardzo. Wokal między średnim a kiepskim. Czy pedalstwo, to się wypowiadać nie będę - staram się nie wiązać orientacji seksualnej z muzyką. :P

W zasadzie, to można by tutaj nawet podzielić opinię Emperora - przypomina to swojego rodzaju mocniejszy pop/rock. Wokal utwierdza mnie w tym przekonaniu. Kto wie... Może wkrótce usłyszymy to w Radiu Eska. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marzenia się spełniają! Nie tak dawno byłem na koncercie TSA, a dzisiaj wieczorem wybieram się na Turbo i Chainsaw. Już nie mogę się doczekać. Oj będzie się działo, oj będzie. ;>
Koncercik Acid Drinkres zawita do mnie już w marcu. Do szczęście brakuje mi już chyba tylko Kata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować