Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2010 o 22:29, Grzech napisał:

Kolega wysłał mi linka i w życiu nie słyszałem nikogo, kto tak dobrze naśladowałby głos Ozziego.

A, że to dobre jest? Pozostaje mi przyznać, że nie mam w ogóle słuchu i gustu. Szczęścia pozostaje życzyć fanom Mchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 22:33, Transylvanian_Hunger napisał:

A, że to dobre jest? Pozostaje mi przyznać, że nie mam w ogóle słuchu i gustu. Szczęścia pozostaje życzyć fanom Mchu :)


Hehe :) Są ludzie, którym się to podoba skoro zespół funkcjonuje ^_^

A tak na marginesie, to chciałem zapytać czy jedzie ktoś do Rotundy na Katatonię? Jeżeli tak, to dajcie znać. Umówimy się na browarka ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2010 o 23:55, Tethys napisał:

Fake.

Może i fake, a może organizatorzy pokusili się o tzw. przeciek kontrolowany. Ta pierwsza opcja wydaje się bardziej prawdopodobna, ale kto wie, kto wie. ;] W końcu plotki chociażby o koncercie AC/DC w Polsce pojawiły się w podobnych okolicznościach i po paru miesiącach niepewności koncert został oficjalnie potwierdzony. Pożyjemy zobaczymy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 14:18, Grzech napisał:

O fak :D Faktycznie nie ma za dużej różnicy w wokalu. Co nie zmienia faktu, że nadal
mi się nie podoba :P


Nie miało się podobać, miało pokazać, że Ozzy został już dawno sklonowany...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 12:33, Phobos_s napisał:

No panowie bardzo silą się żeby brzmieć jak ''król heavy metalu'' czyli Ozzy. Prawie
im wychodzi. Oczywiście wszyscy wiemy co oznacza prawie :)

Król Heavy Metalu? Nieee... Moim zdaniem ani trochę nie brzmią jak Dio... Trochę raczej jak ''Książę Ciemności'' aka Ozzy Osbourne. :P

@Grzech
No, Maciek z Mech (tak, znam ten zespół) moim zdaniem zawsze miał głos podobny do Ozza, tylko po prostu kiedyś ładniej śpiewał. W końcu w latach osiemdziesiątych panowie grali raczej progrocka niż metal, tylko czasem ocierali się o hard rock... A przez cały ten czas jak Mech był nieaktywny koleś musiał chlać ostro i oto efekty... Tak więc w oparach wódki i innych używek wyrósł nam nasz ''polski ozzy'', no cóż. Co za dużo Ozzy''ego to niezdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 15:26, Noxbi napisał:

> No panowie bardzo silą się żeby brzmieć jak ''król heavy metalu'' czyli Ozzy. Prawie

> im wychodzi. Oczywiście wszyscy wiemy co oznacza prawie :)
Król Heavy Metalu? Nieee... Moim zdaniem ani trochę nie brzmią jak Dio... Trochę raczej
jak ''Książę Ciemności'' aka Ozzy Osbourne. :P


Oj łapiesz mnie za słówka :P
Ale fakt. Co za dużo Ozzy''ego to nie zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 19:20, Bezi_113 napisał:


Całkiem fajna wersja, szkoda że jak zawsze YT niszczy jakość.:(

BTW - wersja tego kawałka na United Abominations też była niezła - Cristina Scabbia na wokalu wypadła całkiem w porządku: http://www.youtube.com/watch?v=MjhqyzLXy3c :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie ta wersja z tą gościówą jest fajniejsza, szkoda, że na koncertach jak grają bez niej, to Mustaine miesza obydwie i wychodzi taka kupa ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 22:17, Bodzio-gracz napisał:

Niestety nie slucham metalu ::Techna slucham)

Żebyś Ty chłopcze jeszcze wiedział, co to techno... Założę się, że techna też nie słuchasz, ale to nie temat na ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 22:43, Miklak napisał:

> Niestety nie slucham metalu ::Techna slucham)
Żebyś Ty chłopcze jeszcze wiedział, co to techno... Założę się, że techna też nie słuchasz,
ale to nie temat na ten wątek.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Techno
"...nazwą techno bywa powszechnie mylnie określana całość elektronicznej muzyki tanecznej."

:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 22:03, Niflheim napisał:

Zajebisty symfoniczny black/death metal. Nie jestem wielkim fanem tego typu muzyki, ale
to demko mnie porwało. ;)


Niezłe, szczególnie jak na demo(czego za bardzo nie słychać:P). Fajnie potrafią czasami przyłoić, czasami(często:P) dodać symfoniki nieco. Do Blut aus Nord czy Emperor mają jeszcze kawałek drogi, ale nieduży.:> No i kolejny fajny projekt z Francji. Ciekawe, czy się rozwiną, czy pozostaną na tym samym poziomie co teraz - a nie raz już było tak, że zespół później swojego dema nie przebił. Poczekamy nieco, zobaczymy.:-)
Byłbym zapomniał - okładka całkiem fajnie zrobiona, widać że pomysły są.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z bloga na oficjalnej stronie Primordial:

"Well my friends it seems that every lyric for the new Primordial album seems death obsessed, steeped in faithlessness, weary and wary of spirituality. Of course this may change tack as the months go by and year zero for album number seven comes closer but right now this might just be the most personal set of ramblings I’ve put to paper."

"We have loosely set a timeframe of summer 2010 for the recording of the new album and a September release date."

;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować