Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Według mnie po prostu KoRn próbuje odnaleźćsięw nowej sytuacji - kto czytał ostatni news na MTV wie , że chcieli by ta płyta nie miała w sobie tyle nienawiście co miały pozostałe. Polecam wiadomości na mtv.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2005 o 21:11, WoWmen napisał:

NIestety ostatnio wiele dobrych schodzi na "złą" ścieżke. NNp. SlipKnoT, Wszystko schodzi na komerche corazbardziej.


czemu uważasz ze Slipknot schodzi na zła scieszke według mnie jeszcze dobrz graja
a jesli chodzi o KoRna [to co słyszałem] (nie miałem jeszcze okazji przesłuchac ich najnowszej płytki)... to w tej kwesti popieram cie

RobeN ----> jesli chodzi o Godsmack to ta kapela poprostu ...za[cenzura]ta.. a szczegolnnie ten teledysk co jest powiazany z filmem Król Skorpion i cały ten album

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba. Virus of life Vermillion i Cała reszta. Nie wiem o co ci chodzi. Takie teksty w stylu komercja bardzo mnie bawią.


Ostatnim okryciem mojego kolegi jest za to Devildriver - genialne. Posłuchajcie diving down the darkness, albo end of the line...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 21:11, WoWmen napisał:

> No cóż... Każdy zespół się rozwija => jeden lepiej, drugi gorzej => oczywiście każdy z Nas co innego widzi w
"lepiej" i "gorzej" ;)
NIestety ostatnio wiele dobrych schodzi na "złą" ścieżke. NNp. SlipKnoT, KoRn(przynajmniej po tym
nowym utworze Transistor). Wszystko schodzi na komerche corazbardziej.


Ostatni chyba kawałek Korna jaki mi się podobał to.... Y''All Want a Single.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 22:33, michal19 napisał:

Mi się podoba. Virus of life Vermillion i Cała reszta. Nie wiem o co ci chodzi. Takie teksty w stylu komercja bardzo mnie
bawią.


Zgadzam sie. Slipknot musialoby sie posunac naprawde daleko, zeby mozna bylo to nazwac komercja. Po prostu troche zwolnili na chwile. :) A Virus Of Life mi sie strasznie nie podobal... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 09:26, paweusz napisał:

-polecam Children of Bodom i Cradle of Filth

Tai nie ma to jak wpaśc w małą depreje przed obiadem. A tak wogóle to słyszałeś może jak Kredki fałszują na koceratach. Człowieku daj spokój tego się nie da słuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 12:40, Alexei Kaumanavardze napisał:

> -polecam Children of Bodom i Cradle of Filth
Tai nie ma to jak wpaśc w małą depreje przed obiadem. A tak wogóle to
słyszałeś może jak Kredki fałszują na koceratach. Człowieku daj spokój tego się nie da słuchać

MOże i fałszują ale lepsze to niż Mandaryna bez playbacku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 14:04, WoWmen napisał:

> > -polecam Children of Bodom i Cradle of Filth
> Tai nie ma to jak wpaśc w małą depreje przed obiadem. A tak
wogóle to
> słyszałeś może jak Kredki fałszują na koceratach. Człowieku daj spokój tego się nie da słuchać
MOże i fałszują
ale lepsze to niż Mandaryna bez playbacku :P

Ej ja nie mówiłem o torurach psychicznych. Zresztą Mandaryna to nieludzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam widze ze jest tu duzo znawców cięższej muzyczki - Gram na gitarce od 11 miesiecy i nagrywam sobie kawałki bowiem moj perkussita odszedł i szukamy nowego, wiec sam stworzylem gary , bas klawisze itp.
Prowadze sobie taki dzienniczek z ocenami moich kawałkow wiec jakbyscie byli tak mili to prosze o ocene od 1 do 10 ... oczywscie wokalu nie ma bo skąd;)

http://rapidshare.de/files/6671772/MoonLight.mp3.html - chyba najbardziej porzadnie zrobiony - Nu Metal -
MoonLight

http://www.megaupload.com/?d=3O678GU7 - 2 kawałek - troche szybszy Metal:) - OutroScopy

http://www.megaupload.com/?d=H6STKC11 - 3 Kawałek - Hard Rock - Sometimes

Proszę pamietajcie o ocenach!!! (a pamietajcie krytykujcie ile wlezie, sorki za troche za cichą gitarkę;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 19:25, Widek napisał:

MoonLight

To już oceniałem, jak dla mnie genialne ;) może gdyby nie ta końcówka ale to tylko błąd techniczny całość w skali 1-10, 8+ wiesz brak wokalu ;) ale tak sama gitara brzmi świetnie
>OutroScopy
Ogólnie bardźo dobre. Chyba nawet lepsze od MoonLight ale nie jestem pewien. Przesłuchałem to ze 10 razy i dochodźe do wniosku że możesz założyć profesjonalną kapele. Bo poziomem wychodzisz ponad szary polski rock/metal. Z czystym sumieniem daje 9 choć nie wiem czy nie za wysoko/nisko
>Sometimes
Nie pasuje do poprzednich ale też dobre. Wg. słabsze od pozostałych. Wole mocniejsze rytmy ;) Słabsze od pozostałych co nie znaczy złe bo ocenie to na 6+ co jest oceną dobrą. To by był dobry podkłąd pod jakąś ballade choć ma mocniejsze kawałki.
Ps. Ja tak sobie oceniam np na 6+ a ja sam bym nie zagrał nawet na 1 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie, wiecie że wyszła nowa płyta Rammsteina? :) Ja póki co zbieram kasę (nie ściągnę płytki z internetu, ten zespół na to nie zasługuje :P) i pewnie niedługą płytkę kupię, ale może ktoś już takowąż posiada i mógłby podzielić się spostrzeżeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mecze namietnie Rotting Christ (Sanctus Diavolos) i nową Vesanie (God The Lux) . No i Burzuma którego przez przypadek znalazłem na polce (mysalem ze komus pozyczylem i nie oddal a tu niespodzianka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 21:30, Grizzly. napisał:

Ostatnio coś słyszałem że jest już piosenka hypnotize Systemu ? To już jakiś singiel z płyty która jeszcze się nie ukazała
?


Dokładnie, gdzieś w tym wątku już pisałem że jest dostępna do ściągnięcia z oficjalnego forum SoaD, ale nie wiem jak teraz.
Wiem za to że na soadfans.com jest do ściągnięcia teledysk hypnotize... oczekiwałem czegoś lepszego ale zawsze coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować