Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2010 o 18:37, MSgt_Marcus_Rebelion napisał:

Jak oceniacie mój gust: http://www.lastfm.pl/user/ShaDoW_The_Dark ?

Wąskie zainteresowania: 30k odsłuchań przy 78 wykonawcach. Takie coś nazywam brakiem gustu muzycznego, abstrahując już od tego, jakich dokładnie zespołów słuchasz. Spytałeś, wiec byłem szczery ;> Mimo wszystko znajdziemy trochę wspólnego: Within Temptation, Godsmack, Nightwish, Epica, After Forever, SOAD, Sonata Arctica czy Blackmore''s Night (duży plus!) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się tak spytam metalowej gawiedzi, jak wam podchodzi małe arcydziełko Nile pt. "Those Whom The Gods Detest"
jak dla mnie chyba najlepsza ich płyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 20:05, kuba121 napisał:

A ja się tak spytam metalowej gawiedzi, jak wam podchodzi małe arcydziełko Nile pt. "Those
Whom The Gods Detest"
jak dla mnie chyba najlepsza ich płyta.


Każda płyta Nile jest najlepsza.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 22:42, hammerfall87 napisał:

jak wiemy w thrashy juz coraz trudniej o odkrywczość jednak takie kapele jak a warto
wpierać:)

Grają bardzo fajnie, brzmienie też mają super - przyjemne, ale niestety wokal to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Angrenost - 2010 - Kings of the Ancient North

http://www.myspace.com/angrenostuk

Angrenost is a one-man black metal project from Cornwall, UK. The music evokes images of winter landscapes and of ancient times and battles. Angrenost brings a unique style to the influences of classic black metal bands.

The lyrical imagery in the songs is based mostly off the darkness of fantasy books such as ''A Song of Ice and Fire'' and ''Lord of the Rings''. The music is also composed to represent these themes.

The first album, Kings of the Ancient North, is now available for FREE download in the blog. My music is free to download and distribute as you please. I encourage you to post it on your blogs, websites etc and send it to your friends. Spread the word! As long as I am credited and this MySpace is linked back to.

jakosc nagrania taka sobie (slyszalem duzo gorsze rzeczy), ale caloksztalt bardzo przyjemny (imo najlepszy wokal, taki wlasnie blackowy lubie). Najfajniejszy track ? Ghosts of Harrenhal, dobrze by bylo posluchac wiecej stuffu w klimatach martina :) link do calej plyty na myspace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2010 o 12:26, EmperorKaligula napisał:

jakosc nagrania taka sobie (slyszalem duzo gorsze rzeczy), ale caloksztalt bardzo przyjemny
(imo najlepszy wokal, taki wlasnie blackowy lubie). Najfajniejszy track ? Ghosts of Harrenhal,
dobrze by bylo posluchac wiecej stuffu w klimatach martina :) link do calej plyty na
myspace


Zajebiste, taki black lubię. I tematyka Martina też fajna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denial - "Catacombs of the Grotesque"
Bardzo porządnie zagrany death, idący bardziej w stronę brutal niż melodic. Autorami raczej nieznani meksykanie, za to został on poddany obróbce w Unisound - czyli pdopisuje się pod nim Dan Swanö. Ten właśnie fakt powinien wystarczyć za całą rekomendację i zachętę do sprawdzenia(Kardithron?:>). Na YT pewnie jest coś, ale jakoś net mi słabuje i nie mam jak wybrać - zresztą i tak byłby problemy, bo bardzo równy materiał. Rozpiska kawałków z MA:
http://www.metal-archives.com/release.php?id=230793

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Destruction - Nailed to the Cross
Niemiecki, mięsisty thrash z agresywnymi riffami i tekstem, który nie wszystkim się spodoba. Jeśli chodzi o samo Destruction to polecam osobiście mają kilka świetnych albumów - "The Antichrist" czy "Release from Agony". Grają mocno, grają agresywnie, mają świetnego wokalistę.

http://www.youtube.com/watch?v=WMVvpxUjTLg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po przesłuchaniu "The Malediction Fields" brytyjskiego(nigdy bym się nie domyślił) zespołu Fen. Świetny atmosferyczny black z lekkim zaznaczeniem post-rocka. Black taki jaki lubię. Dobry skrzek, pojawia się też czysty śpiew(choć jego jakość średnia). Progresywne granie, występują momenty wolniejsze przeplatane blackowymi. Dobra rzecz ;)

PS. Co do elektronicznego Ulvera - wcale nie gorszy niż metalowy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować