Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2010 o 22:22, Witcher1990 napisał:

Myślę czy by nie iść na koncert Vadera. Jest w Uchu za 30zł warto? Ja tam ich nie słucham
ale znam kilka kawałków. No i ich covery... Kopią dupsko. I w pogo bym poszalał:D


Myślę, że warto. Jak byłem na nich w Węgorzewie, to bardzo mi się podobało i w ogóle dobry koncert. Również znam ledwie kilka kawałków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 22:46, Krem12 napisał:

Ja osobiście nic do metalu nie mam czasem sobie posłucham Dragon Force albo Metalici
ale szczerze to wole Wolfmother


Ale o co Ci chodzi? Bo nie bardzo rozumiem sens Twojego posta... Wolfmother z resztą i tak jest uważany za heavy metal w jakimś tam stopniu. A Dragonforce jest przereklamowane, i to bardzo. To, że grają wszystko super szybko, nie musi oznaczać, że są jacyś zajebiści. A to samo mamy w Rhapsody Of Fire, tyle, że lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam tutaj, a nie do ogłoszeń, ze względu na lepsze trafienie w "target" ;)

Mam do sprzedania zestawik dwóch DVD i dwóch CD od In Flames - Used & Abused - In Live We Trust. Wydanie europejskie, Nuclear Blast. Stan bardzo dobry, prawie nówki, niewielkie (widoczne pod światło) wgniecenia na kartonowej obwolucie (identycznej jak okładka); kilka małych rysek na płytkach. Świetny booklet :) Rarytas, na allegro go niet, na ebayu jakieś azjatyckie (ale nie japońskie ;P) wersje.

Tracklista widoczna na ostatniej fotce. Są też ukryte bonusy, których tam nie ma ;P

Chciałem go wystawić od stówki i zobaczyć, ile pójdzie do góry, ale jak ktoś ma jakieś propozycje, to proszę pisać ;)

20100810101945

20100810102050

20100810102059

20100810102120

20100810102138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 22:22, Witcher1990 napisał:

Myślę czy by nie iść na koncert Vadera. Jest w Uchu za 30zł warto? Ja tam ich nie słucham
ale znam kilka kawałków. No i ich covery... Kopią dupsko. I w pogo bym poszalał:D

Vader owni na koncertach :P Dałem 65 zł tylko po to żeby pójść na niego i Sepulturę do Węgorzewa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował najpierw lepiej zapoznać się z twórczością Vadera, a potem chodzić na koncerty, bo i tak zapewne wystarczająco tam będzie osób niezorientowanych w ich muzyce, co smuci.

A i wyszła nowa płyta BLS - "Order of the Black".

Jeszcze chciałbym polecić wszystkim maniakom stonerowego grania okraszonego drone''owymi tempami i doomowym wydźwiękiem kapelę Earth.

http://www.youtube.com/watch?v=mWb1ppSvSjY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 17:19, Nephren-Ka napisał:

Dawny "najmłodszy" thrash metalowy band świata atakuje we wrześniu nowym albumem:
http://www.metal-archives.com/release.php?id=280013
Spodziewam się jak zawsze dobrej produkcji.:>


Aaaa! Znowu będę no-life''ił... Jak przy Killing Season. Oni są po prostu G-E-N-I-A-L-N-I. Z resztą tak jak i Metal w ogóle :D Ta kapela według mnie powinna być w Wielkiej Czwórce Thrashu zamiast Anthraxu. Wiem, zlinczują mnie za to ;p Choć byłaby zażarta walka pomiędzy nimi, a Testamentem. Niby Testament lepszy, ale jednak nie (wiem, jak paradoksalnie to brzmi)... Te dwa zespoły, plus Exodus, są jedynymi chyba, którzy trwają przy thrashu i nie zmieniają swego stylu-vide Megadeth, bardziej już heavy niż thrash, ale i tak mój ulubiony ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyyy no i co z tego? Po to się chodzi na koncerty żeby poznać zespół, a duża liczba "niezorientowanych w temacie" ludzi tylko dobrze świadczy o zespole bo tak jak ja, ktoś tam pójdzie, zapłaci za bilet, a może kupi cd jak mu się występ spodoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 20:55, Warchild napisał:

Aaaa! Znowu będę no-life''ił... Jak przy Killing Season. Oni są po prostu G-E-N-I-A-L-N-I.
Z resztą tak jak i Metal w ogóle :D Ta kapela według mnie powinna być w Wielkiej Czwórce
Thrashu zamiast Anthraxu. Wiem, zlinczują mnie za to ;p Choć byłaby zażarta walka pomiędzy
nimi, a Testamentem. Niby Testament lepszy, ale jednak nie (wiem, jak paradoksalnie to
brzmi)... Te dwa zespoły, plus Exodus, są jedynymi chyba, którzy trwają przy thrashu
i nie zmieniają swego stylu-vide Megadeth, bardziej już heavy niż thrash, ale i tak mój
ulubiony ;D


DA będzie w nowej "wielkiej czwórce" za 20 lat.:D Na tą obecną jeszcze nie zasłużyli, ale są na dobrej drodze. Poza tym, gdyby nie Chuck Billy to DA skończyło by się na "Act III"(notabene mój ulubiony ich album) w 1990 roku.:>
A sam Testament jak najbardziej zmienił brzmienie, porównaj sobie takie "Practice What You Preach" z "The Gathering" czy "Low" - jest znaczna różnica(w ciężkości).
BTW - a Metal Church sobie taki zapomniany leży gdzieś...:( Płyta "Live" to spokojnie top5 thrashowych wydawnictw jest, ale zapomniana już.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza płyta DA owszem jest genialna, biegałem słuchając tego i trenując do pogo na SF, cud miód, palce lizać ale bez przesady oprócz tej płyty i kilku kawałków z innych (np run to the wolves?) ten zespół nie ma nic nadzwyczajnego w swoim repertuarze z Annthraxem żadną miarą równać się nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 22:50, sevrond napisał:

Kiedy ostatnio u nas Iron Maiden było ?


Zbyt niedawno temu?

Ciężko to sprawdzić, oj ciężko.

Zdaje się 7 sierpnia 2007r oku, ale mogłem przeoczyć coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warmiakom z reguły tak się nudzi, że aż stają się leniwi.
Dzięki Mroku za odpowiedź i uwierz , że jak wpisujesz Iron Maiden Polska to jednak ciężko znaleźć jakąś normalną informację o spisie zagranych koncertów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy temat był już poruszany, bo sprzed 3 dni, ale czy wiecie lub przypuszczacie na co mógł zachorować Nergal ? Wydaje się poważnie, bo koncertów na pół roku w przód nie odwołuje się z powodu przeziębienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 07:22, sevrond napisał:

Nie wiem czy temat był już poruszany, bo sprzed 3 dni, ale czy wiecie lub przypuszczacie
na co mógł zachorować Nergal ? Wydaje się poważnie, bo koncertów na pół roku w przód
nie odwołuje się z powodu przeziębienia.


Z tego co wiem (i na sieci się mówi) to białaczka, czyli coś bardzo, bardzo mało ciekawego. Oby wyzdrowiał jak najszybciej i dalej sobie muzycznie działał.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować